آموزش حل مشکل مشاهده فونتها ، عکسها و ایمیل های دریافتی گروه
  • خانه » آموزش حل مشکل مشاهده فونتها ، عکسها و ایمیل های دریافتی گروه

آموزش حل مشکل مشاهده فونتها ، عکسها و ایمیل های دریافتی گروه

170K بازدید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
Admin

چگونگی حل مشکل مشاهده فونتها ، عکسها و ایمیلهای دریافتی گروه

با سلام و احترام به کلیه اعضای محترم گروه فارسی مد

بعضی از دوستان گروه فارسی مد ،طی پیامهایی از طریق ایمیل و یاهو مسنجر و همچنین کامنتهایی از دریافت ایمیلهای گروه به بصورت فونتهای نا منظم و ناخوانا گله مند و ناراضی بودند !!!! خدمت این دسته از عزیزان عرض کنم که اگر مطابق دستور العمل ،راهنما و عکسهای توضیحی در صفحه ثبت نام عمل می نمودید با این مشکل مواجه نمی شدید!!!.حال موردی ندارد و آن تعداد از دوستان عزیز گروه که با این مشکل روبرو هستند عرض کنم که لطفا با دقت و طبق راه حل ها و مراحل ارائه شده در عکس ها عمل نمایید انشاءالله مشکل شما در دیدن ایمیل ها نیز برطرف خواهد شد.

راه حل اول

راه حل اول

 

 

راه حل دوم

صفحه تنظیمات گروه >>>   Edit Membership page

راه حل دوم

 

کسانی که حالت Traditional از پیش برایشان فعال می باشد لازم نیست این مرحله را انجام دهند.

نکته: کسانی که ازGmail برای دیدن ایمیل ها استفاده می کنند برای دیدن عکس ها باید گزینه Display ImagesBelowبالای صفحه را کلیک کنند.

بعضی از دوستان در دیدن عکس ها در ایمیل مشکل دارن و عکس ها براشون باز نمیشه خوب راه حل این مشکل خیلی ساده است کافیه در بالای صفحه ایمیل خودتون گزینه  Show Image  رو که در یک کادر زرد رنگ نوشته شده کلیک کنید.

 

 

راه حل برای دوستانی که علیرغم عضویت در گروه ،ایمیلهای

 ما را بطور صحیح دریافت نمی کنند و یا اصلا بدست آنها نمی رسد

 

و اما دوستانی که در مورد عدم دریافت ایمیل گروه، سوال می کنند ،این مورد هم راه حل داره و ابتدا بگزارید علت این امر را برای شما بطور مختصر شرح دهیم و اون اینکه : شرکتهای ایمیل بعضی وقتها به اشتباه آدرس ایمیلی را به عنوان اسپم(ایمیلهای ناخواسته)تلقی می کنند و ایمیل مربوطه را به جای اینکه به پوشه اصلی ایمیلتون یعنی اینباکس(Inbox) هدایت کنند مستقیما به پوشه اسپم ،جانک یا بالک (Spam,Junk,Bulk) ایمیل شما منتقل میکنند و شما متوجه ارسال ایمیلهای ما(گروه)نمی شوید با آنکه خود درخواست دریافت ایمیلها را داده اید،و پس از مدتی آن ایمیل هم به صورت اتوماتیک از پوشه های مذکور نیز پاک می شود !! و شما متوجه ایمیل ارسالی گروه نمی شوید!! و اما راه حل : باید ایمیلهای ارسالی را به پوشه اینباکس(Inbox) خود منتقل کنید ،برای اینکار لطفا همانند یکی دستورالعمل های داخل عکسهای زیر ،بسته به نوع ایمیل خود،عمل نموده ،مطمئنا مشکل شما حل خواهد شد

 

ایمیل یاهوو

 

ایمیل هات میل و سایر ایمیل ها

 

خیلـــــــــــــــــــــــی مهــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

نکته خیلی خیلی مهم
 

اگر از یاهو میل Beta استفاده می کنید حتما محیط ایمیلتون رو  Switchکنین به حالت اصلی یاهوی Classic !

حتما این کار رو انجام بدین چون بطور کلی این محیط Beta بسیار حجیم بوده و دیر لود می شود و فضای کمی برای دیدن ایمیل ها در اختیار شما قرار میدهد و استفاده از حالت یاهو میل Beta بستگی به سلیقه ها دارد وگرنه هیچ حسنی نسبت به محیط Classic ندارد. پس در صورتی که از حالت Beta استفاده می کنید برای تغییر این محیط به حالت Classic و اصلی یاهو دستورات زیر را اعمال کنید.

توجه داشته باشید زمانی که یک ایمیل آدرس جدید ایجاد می کنید و Login می شوید شما بصورت خودکار و پیش فرض در محیط  Beta قرار می گیرید ولی جهت تغییر این پیش فرض و انتخاب محیط  Mail  Classicکلیدی در اختیار شما قرار دارد که در زیر جای آن را به شما نشان خواهیم داد

اول باید وارد ایمیل خود بشوید و مانند (تصویر 1) در بالای صفحه روی Mail Classicکه با فلاش مشخص شده کلیک کنید تا صفحه جدیدی مانند (تصویر 2) برای شما باز شود :

(تصویر 1)

تصویر 1

 

 

(تصویر 2)

تصویر 2 

اگر هر گونه سوال دیگه ای داشتید پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

 

راه های ارتباطی با ما 

Emails

Info@FarsiMode.COM

Farsimod@yahoo.com

 

Yahoo ID

FarsiMod

مدیر گروه و سایت فارسی مد لحظات شاد و خوشی را

 برای شما عزیزان از خداوند منان آرزومند است.

موفق و موید باشید.

بازگشت به صفحه اصلی سایت

حالا بر روی کلیدی که در کادر قرمز رنگ تصویر بالا Switch toYahoo! Mail Classic ملاحظه می کنید کلیک کنید تا محیط ایمیل شما به یاهو کلاسیک تغییر یابد.

توجه: ایمیل هایی که از بعد از اعمال این دستورات دریافت می کنید تصحیح خواهند شد.در صورتی که با انجام مراحل فوق ،مشکل شما حل نشد،یا مشکلتون به شکل دیگه ای میباشد با ایمیل ما تماس بگیرید.

دانلود بیانیه گام دوم انقلاب