تعرفه تبلیغات سایت ها

تعرفه تبلیغات سایت ها

24K بازدید
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱
Admin

تعرفه تبلیغات سایت ها

درج رایگان تعرفه تبلیغات سایت شما

به جهت گسترش و آشنایی کاربران با سایر سایت ها و همچنین آگاهی از تعرفه تبلیغات آنها ، سایت فارسی مد در شیوه ای نوین , اقدام به جمع آوری و ثبت و معرفی رایگان تعرفه تبلیغات متنی همه سایتها نموده است و به جهت سهولت شما کاربران و وبمسترهای عزیز آنها را درقالب همه پیج رنک های گوگل از 1 تا 10 دسته بندی نموده است .
لذا چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید و قصد ثبت و معرفی تعرفه تبلیغاتی سایت یا وبلاگ خود را دارید , با توجه به پیج رنک فعلی سایت خود وارد صفحه مربوطه شده و اقدام به ارسال مشخصات مذکور نمایید , توصیه میشه به علت محدودیت در ثبت تعداد سایتها جهت درج رایگان اطلاعات و معرفی سایت خود در لیست هرچه سریعتر اقدام کنید تا در اوایل لیست قرار بگیرید. همچنین سایر کاربرانی که قصد خرید بک لینک,تبلیغ محصول و یا خدماتی را دارند می توانند براحتی تعرفه های تبلیغات را بر اساس پیج رنک و اعتبارسایت ها , مشاهده نمایند.
بدیهی است جهت ثبت سایت و یا وبلاگ شما داشتن حداقل رنک یک و رعایت کلیه قوانین اینترنتی کشور الزامی بوده و سایتهای غیر اخلاقی و خلاف مقررات ثبت نخواهند شد و در صورت گزارش و یا تخلف ، سایت آنها از فهرست حذف خواهد شد.

جهت ثبت رایگان سایت یا وبلاگ خود, با توجه به پیج رنک فعلی سایت یا وبلاگ خود وارد صفحه مربوطه شوید

سایت های پیج رنک 1 گوگل

پیج رنک 1 گوگل

   سایت های پیج رنک 2 گوگل

پیج رنک 2 گوگل

سایت های پیج رنک 3 گوگل

 پیج رنک 3 گوگل

سایت های پیج رنک 4 گوگل

پیج رنک 4 گوگل

سایت های پیج رنک 5 گوگل

پیج رنک 5 گوگل

سایت های پیج رنک 6 گوگل

پیج رنک 6 گوگل

سایت های پیج رنک 7 گوگل

پیج رنک 7 گوگل

سایت های پیج رنک 8 گوگل

پیج رنک 8 گوگل

سایت های پیج رنک 9 گوگل

پیج رنک 9 گوگل

سایت های پیج رنک 10 گوگل

پیج رنک 10 گوگل