تماس با ما – جهت تماس یا ارتباط با ما از این قسمت استفاده کنید
  • خانه » تماس با ما – جهت تماس یا ارتباط با ما از این قسمت استفاده کنید

تماس با ما – جهت تماس یا ارتباط با ما از این قسمت استفاده کنید

536K بازدید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
Admin

تماس با ما | ارتباط با ما

تماس با ما | ارتباط با ما تماس با ما, تماس با فارسی مد, فرم تماس با ما, ارتباط با مدیر سایت, تماس با مدیر فارسی مد, ارتباط با مدیر فارسی مد, ارسال پیشنهادات, ارسال نظرات, contact us , لطفا قبل از ارسال پیام خود لطفا به موارد ذیل توجه نمایید : نظرات , انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق این فرم برای ما ارسال نمایید. جهت پیگیری تراکنش های پرداختی ناموفق ، ارسال شماره تراکنش الزامیست. به جهت یکپارچگی و نظم درخواستها و جلوگیری از پراکندگی مطالب درخواستی و رسیدگی سریعتر به آنها ؛ لطفا مطالب ، فیلم ها و سریال های درخواستی خود را فقط از طریق صفحه مطالب درخواستی ارسال نمایید. به مطالب درخواستی که از طریق این قسمت (این صفحه) ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورتی که قصد تبادل لینک دارید, قبل از ارسال درخواست خود ، ابتدا شرایط تبادل لینک را مطالعه نمایید شما عزیزان می توانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده و ارزشمند خود را از این طریق برای ما ارسال فرمایید. سفارشات آگهی و تبلیغات خود را از طریق این فرم برای ما ارسال نمایید. جهت پیگیری تراکنش ها ، ارسال شماره تراکنش الزامیست. لطفا پیام خود را بصورت فارسی و گویا بنویسید و از نوشتن بصورت فینگیلیش خودداری کنید. پیام های حاوی متون فینگیلیش مانند :salam و... نه خوانده می شود و نه پاسخ داده می شود. سامانه پیامک تنها برای دریافت نظرات و پیشنهادات شما نسبت به سایت می باشد! لذا به دیگر موارد منجمله مسائل اکانت دانلود و سوال و ... رسیدگی نخواهد شد. جهت راهنمایی و مسائل مربوط به اکانت دانلود به قسمت راهنمای دانلود ویژه مراجعه نمایید!

لطفا قبل از ارسال پیام خود به موارد ذیل توجه فرمایید :

شما عزیزان می توانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده و ارزشمند خود را از این طریق برای ما ارسال فرمایید.

سفارشات آگهی و تبلیغات خود را از طریق این فرم برای ما ارسال نمایید.

جهت پیگیری تراکنش ها ، ارسال شماره تراکنش ، تاریخ و ساعت دقیق واریز الزامیست.

لطفا پیام خود را بصورت فارسی و گویا بنویسید و از نوشتن بصورت فینگیلیش خودداری کنید. پیام های حاوی متون فینگیلیش مانند :salam و… نه خوانده می شود و نه پاسخ داده می شود.

سامانه پیامک تنها برای دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان نسبت به سایت می باشد! لذا به دیگر موارد منجمله مسائل تبلیغات و اکانت دانلود و سوال و … رسیدگی نخواهد شد. جهت مسائل مربوط به تبلیغات به صفحه تبلیغات و جهت راهنمایی و مسائل مربوط به اکانت دانلود به قسمت راهنمای دانلود ویژه مراجعه نمایید!

توجه : سعی میشه حتی المقدور ایمیل ها در کمتر از 8 تا 12 ساعت پاسخ داده بشه! با اینحال اگر از 24 ساعت گذشت و پاسخی از سمت ما دریافت نکردید احتمالا ایمیلتان بدست ما نرسیده یا ایمیلتان اشتباه بوده و پاسخ ما بدست شما نرسیده! در اینگونه موارد کافیست از طریق شماره ذیل یا پشتیبانی تلگرام با ما در تماس باشید.

تلفن تماس و پشتیبانی تلگرام : 116 5959 0913 تلفن تماس تلگرام

کاربران گرامی سرویس دانلود ویژه در صورت داشتن مشکل احتمالی در استفاده از اکانت خود می توانند از طریق راه های ارتباطی با ما نظیر تلگرام و ارسال تیکت اقدام کنند. توجه داشته باشید که به جهت جلوگیری از اختلال و رسیدگی سریعتر به مشکل احتمالی شما تنها از یکی از این موارد استفاده فرمایید: تلگرام یا تیکت! یعنی در صورت ارسال تیکت در تلگرام پیامی ارسال نکنید و یا در صورت ارسال پیام در تلگرام از ارسال تیکت خودداری فرمایید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی ما از طریق تلفن و یا تلگرام (که به ندرت ممکنه پیش بیاد) از طریق تیکت پیگیر مشکل خود باشید. تیکت ها حداقل در فاصله چند دقیقه تا کمتر از چند ساعت رسیدگی خواهد شد.

سامانه پیامک سایت فارسی مد

 


نام شما (الزامی)

ایمیل معتبر شما و بدون .www (الزامی)

تلفن تماس شما (اختیاری)

ارسال به بخش (الزامی)

متن پیام (الزامی):

تیک ضد ربات را بزنید (الزامی)