شرایط و مراحل استخدام در سایت فارسی مد
  • خانه » شرایط و مراحل استخدام در سایت فارسی مد

شرایط و مراحل استخدام در سایت فارسی مد

3K بازدید
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳
Admin

شرایط و مراحل استخدام در سایت فارسی مد

« استخدام در سایت »

شرایط و مراحل استخدام در سایت فارسی مد شرایط و مراحل نویسندگی در سایت فارسی مد + مزایای عالی شرایط و مراحل نویسندگی در سایت فارسی مد, درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد, ثبتنام نویسنده, استخدام نویسنده در سایت, فرم تکمیل ثبتنام در سایت, شرایط نویسندگی در سایت, وبسایت فارسی مد از کلیه علاقمندان در زمینه نویسندگی و ارسال پست در سایت فارسی مد دعوت به همکاری می نماید!

وبسایت فارسی مد به چند نفر نیروی کار ثابت و دائم ؛ با انگیزه و علاقمند از شهر اصفهان در زمینه های ذیل نیازمند است:

FarsiMode-Tick دارای سابقه کار یا آشنایی با مدیریت محتوای وردپرس و تولید محتوا و ارسال مطلب

FarsiMode-Tick آشنایی با انواع گوشی های موبایل و پلتفرم های آن مانند اندروید ، آی او اس ، ویندوز فون و …. اپلیکیشن های پرکاربرد و مهم آن

FarsiMode-Tick آشنایی با نرم افزارهای ویرایش، سانسور یا دوبله فیلم و سریال

FarsiMode-Tick دارای سابقه یا آشنایی با بازاریابی اینترنتی و فروشگاهی و مهارت های ارتباط با مشتری و دارای فن بیان قوی

شرایط و مزایا

FarsiMode-Tick کار در منزل : عدم دردسرهای رفت و آمد و … کار شما از راه دور و در منزل خودتان انجام خواهد گرفت بنابراین داشتن کامپیوتر یا لپ تاپ به همراه اینترنت پر سرعت الزامیست.

FarsiMode-Tick در صورت پذیرش شما در مصاحبه و توافق نهایی طرفین قرارداد رسمی یکساله ای با شما بسته می شود و در انتهای قرارداد در صورت رضایت طرفین قرارداد مذکور سالیانه تمدید خواهد شد.

FarsiMode-Tick تسویه حساب با شما بصورت منظم و ماهانه و در انتهای هر ماه انجام و جزئیات آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

FarsiMode-Tick میزان دستمزد شما بسته به میزان فعالیت و یا تعداد پست های ارسالی شما در سایت تعیین خواهد شد.

FarsiMode-Tick در صورت عقد قرارداد و پذیرش به عنوان نیروی همکار ثابت در سایت از مزایای فراوانی برخوردار خواهید گشت نظیر دریافت مساعده ، کمک هزینه شارج اینترنت و تلفن همراه ، دریافت پاداش و تشویقی ، بیمه ، سنوات ، حق عائله مندی و …. که جزئیات آن در قرارداد قید خواهد شد.

FarsiMode-Tick پس از گذشت 6 ماه از قرارداد شما در سایت و توافق طرفین تحت پوشش بیمه و کلیه مزایای آن قرار خواهید گرفت و تا زمان کار کردن در سایت ما و داشتن قرارداد با ما از این مزیت و دیگر مزایا برخوردار خواهید گشت.

FarsiMode-Tick حداقل سن متقاضی 20 و حداکثر سن 40 سال می باشد.

FarsiMode-Tick متقاضیان میبایست دارای شرایط روحی و اخلاقی و رفتاری ذیل باشند:

با اخلاق ، با انگیزه و علاقمند ، مسئولیت پذیر و متعهد ، نظم و انظباط و دقت کاری ، صداقت و پشتکار

FarsiMode-Tick مدت زمان کار روزانه شما : حداقل 4 و حداکثر 8 ساعت و بیشتر (به میل خودتان) خواهد بود. ساعات کار روزانه شما بصورت دلخواه (بسته به توان و زمان آزاد شما) مطابق میل شما خواهد بود. بنابراین در انتخاب زمان و شروع، استراحت و توقف موقت کار و شروع مجدد کار خود کاملا آزاد هستید و به اختیار خودتان می باشد مثلا صبح کار کنید، عصر کار کنید، نیمه شب کار کنید، بین کار خود استراحت کنید و … ولی روزانه حداقل زمان برای کار را باید بزارید. بسته به کارکرد خود حقوق و دستمزد دریافت خواهید کرد.

کلیه عزیزانی که قصد همکاری با سایت ما را دارند و دارای شرایط مذکور می باشند می توانند رزومه کامل خود را جهت بررسی به ایمیلJobs@FarsiMode.Comارسال فرمایند و یا فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد را تکمیل و ارسال کنند.

در صورت پذیرش فرم یا رزومه شما باهاتون تماس گرفته میشه و از شما به جهت حضور در مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد. و در صورت پذیرش شما در مصاحبه و توافق نهایی طرفین با شما قرارداد رسمی منعقد خواهد شد که پس از آن میتوانید کار خود را در سایت شروع کنید.

در صورتیکه سوالی دارید با تلگرام آیدی FarsiMode_CoM با ما در تماس باشید.