فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد
  • خانه » فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد

فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد

243K بازدید
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
Admin

فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد

ارسال فرم درخواست نویسندگی

فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد پس از پر کردن فرم ذیل و ارسال آن ، فرم ارسالی شما بررسی می شود و در صورت موافقت و تکمیل کلیه موارد درخواستی از سمت شما (عدم وجود نقص) مشخصات لازمه جهت ارسال مطلب در سایت فارسی مد نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که می توانید بلافاصله فعالیت خود را در سایت شروع کنید. دستمزد شما به صورت هفتگی و یا ماهانه (به انتخاب خود شما) به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. ضمنا در صورتیکه تمایل داشته باشید و عملکرد شما رضایت بخش باشد به عنوان مدیر انجمن نیز برگزیده می شوید و همزمان علاوه بر سایت اصلی در انجمن نیز می توانید به فعالیت و ارسال مطلب مشغول شوید. در پایان چنانچه هر گونه سوال ، ابهام یا مشکلی داشتید از طریق نظرات همین قسمت یا بخش تماس با ما یا یاهوو آی دی Farsimod ؛ با ما در ارتباط باشید.

لطفا موارد خواسته شده در فرم را به دقت و به درستی و با نگارش فارسی تکمیل و ارسال نمایید. تکمیل کلیه فیلدهای ستاره دار جهت احراز هویتتان الزامیست! به درخواست هایی که ناقص و یا به زبان فینگلیش باشند هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد! تکمیل و ارسال این فرم هیچ الزامی جهت استخدام شما برای فارسی مد به وجود نمی آورد! فارسی مد در رد ، تایید و یا گزینش افراد در هر یک از مراحل استخدام مختار می باشد. تنها ملاک استخدام شما ؛ انعقاد قرارداد بین ما و شما میباشد. کلیه فرم هایی که ناقص و یا نادرست ارسال شده باشند حذف شده و هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد. کلیه درخواست ها به نوبت بررسی و رسیدگی خواهد شد. در صورت تایید فرم و نیاز سایت به نویسنده در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

در صورتی که رزومه کامل و قابل قبولی داشته باشید می توانید بجای تکمیل فرم ذیل رزومه خود را به ایمیلJobs@FarsiMode.Comبرای ما ارسال فرمایید. در صورت تایید رزومه شما و نیاز سایت در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.


فرم درخواست نویسندگی در سایت فارسی مد
 
 انتخاب فایل
 
 انتخاب فایل
 
 انتخاب فایل
 
 انتخاب فایل
 
 انتخاب فایل
نمی توانید کد امنیتی بالا را بخوانید؟ تازه کردن
ساخته شده توسطARForms