قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت فارسی مد

قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت فارسی مد

323K بازدید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
Admin

قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت فارسی مد

قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت فارسی مد

بسم الله الرحمن الرحیم

قابل توجه کاربران گرامی سایت !

با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و فعالیت خود انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین ، وضع شده است ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند . لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغام هایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران میرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همکاران سایت ، مدیران انجمن ها و… اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقیق این قوانین گزینه ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، ثبت نام کنید . شما میتوانید شما همچنین باید قوانین جرائم اینترنتی را نیز در این سایت مطالعه و بکار ببندید،برای خواندن قوانین جرائم اینترنتی به این صفحه سایت، مراجعه نمایید.

قانون شماره 1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.

قانون شماره 2- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3- کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتوانم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

قانون شماره 4-لطفاً در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نا متناسب با سوال تان خودداری نمایید.

قانون شماره 5- لطفاً از ارسال تاپیکهای تکراری جدا خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تا پیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جست جو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمن های مختلف خودداری فرمایید.

قانون شماره 6- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 7- در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سایت و غیره) خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی که سایت شما فعّالیت آموزشی و یا فرهنگی دارد با ذکر فعالیت سایت برای شناساندن آن به کاربران میتوانید امضا را به سایت خود لینک دهید البته توجه داشته باشید که امضا باید کوتاه باشد . همچنین در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نمایید. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 8- لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وی به همراه آی پی وی به انجمنها مسدود خواهد شد.

قانون شماره 9- مباحث مربوط به Hack (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیدا در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هکران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اکانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 10- لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نا متناسب با سوال تان خودداری نمایید.

قانون شماره 11- لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 12-لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد ! شود یا احساس حقارت ! کند، اکیدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 13-لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 14- از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

قانون شماره 15- از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمنهای مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال کنید.

قانون شماره 16- مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، چک نمایید.

قانون شماره 17- برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی که مستقیماً با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بو جود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 18- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 19- تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است . چنانچه تمایل به تغییر نام کاربری خود دارید برای مدیران ارشد سایت پیغام خصوصی ارسال نمایید و در آن پیغام نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید نمایید.

قانون شماره 20- لطفاً در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدّا خودداری فرمایید. ضمنا از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری کنید که در این صورت ، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد و علاوه بر آن آی پی و مشخصات کاربری فرد متخلف در صورت درخواست مراجع ذیصلاح کشور به آن مقام محترم ارجاع داده خواهد شد.

قانون شماره 21- چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفاً برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 22-در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 23-در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24- هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 25- هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 26- هر نوع تبلیغات و تخریب در انجمن ها و نظرات پست های ارسالی سایت از قبیل لینک سایت ؛ انحراف مبحث ؛ تخریب ؛ اغفال کاربران و تبلیغ و … ممنوع می باشد و تایید نخواهد شد ! (تشخیص ؛ تایید یا عدم تایید به اختیار مدیریت سایت می باشد)

قانون شماره 27- لطفاً از ارسال پست های تکراری خودداری فرمایید. پست های تکراری توسط مدیران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتی که کاربر قصد تبلیغ و یا نمایش یک مطلب در تمامی انجمن ها را داشته باشد ، تمامی آن ارسال ها حذف خواهند شد. چرا که این کار باعث اذیت کاربران دیگر می شود. در صورت تکرار این عمل از سوی کاربر ، اکانت وی نیز در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 28- در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفاً در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفاً آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای مدیریت سایت‌ : ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ و در صورت لزوم مشورت های لازم انجام شود. همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما برای مدیر انجمنها ایمیل ارسال کنید.

قانون شماره 29- قانون کپی رایت © (Copy Right): در صورتی که میخواهید از مباحث و آموزشهایی که در این انجمنها ذکر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد.

 قوانین و شرایط استفاده از سرویس دانلود ویژه سایت فارسی مد

 قوانین و شرایط استفاده از سرویس دانلود ویژه سایت فارسی مد

توجه (مهم) :

لطفا قبل از خرید اکانت دانلود به نکات و قوانین ذیل توجه فرمایید! خرید اکانت دانلود شما به این معناست که شما قوانین و موارد ذیل را بطور کامل مطالعه نموده و آنها را پذیرفته اید!

کلیه قوانین به جهت حفظ نظم سایت و رسیدگی بهتر به مشکلات و سوالات شما عزیزان و در نهایت به نفع خود کاربران ایجاد شده است لطفا با احترام به قوانین و رعایت آنها ما را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر یاری فرمایید …

1 – به جهت جلوگیری و به حداقل رساندن سوء استفاده های برخی افراد ؛ تنها به کاربران عادی و خانگی داخل کشور (با آی پی ایران) اجازه خرید اکانت و دانلود داده می شود! البته با تشخیص مدیر سایت و هماهنگی قبل از خرید از طریق صفحه تماس با ما و در صورت ارسال مدارک هویتی لازمه و تایید مدیریت ؛ به کاربران عادی خارج از کشور نیز اجازه دانلود داده خواهد شد مجددا تاکید میشه در صورت هماهنگی و سپس تایید مدیریت قبل از خرید اکانت !!! در صورت عدم هماهنگی قبل از پرداخت و خرید اکانت توسط کاربران خارج از کشور هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد. البته صفحه خرید اکانت برای کاربران خارج از کشور غیر قابل دسترس و مسدود است ولی در صورت عدم هماهنگی یا اتصال بوسیله وی پی ان و … هرگونه اقدام به جهت فریب سیستم و دور زدن قوانین به هر نحوی ، مسئولیت مسدودی اکانت مذکور و کلیه خسارات متوجه شخص کاربر خاطی خواهد بود و وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخ گویی به این قبیل مسائل و بطور کلی کاربرانی که قوانین سایت و سرویس دانلود ویژه را نقض می کنند ندارد.

توجه : استفاده از فایل های اختصاصی سایت صرفا مخصوص کاربران عادی (خانگی) و استفاده شخصی می باشد نه مدیران سایتها و فروشگاه ها یا استفاده های تجاری! به جهت جلوگیری از سوء استفاده و ضایع نشدن حقوق سایر کاربران ؛ به هیچ عنوان مدیران سایتها و فروشگاه ها مجاز به دانلود از طریق سرور ، وی پی اس و کپی فایل های اختصاصی سایت و قرار دادن آن در سایتها یا وبلاگهایشان به هر نحو و یا فروش و نظایر آن نمی باشند و این عمل بر خلاف مقررات سایت بوده و شرعا ، عرفا و قانونا حرام می باشد و سایت فارسی مد هیچگونه رضایتی ندارد !

2 – توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچگونه محدودیتی در تعداد دانلود ، محدودیت حجمی یا ترافیکی برای کلیه کاربران VIP وجود ندارد و کلیه کاربران ویژه می توانند تا قبل از راه اندازی سیستم جدید بدون محدودیت حجم و پهنای باند و تعداد دانلود و… دانلود کنند اما پس از راه اندازی سیستم جدید محدودیت حجمی روی کلیه اکانت های فعال اعمال خواهد شد.

3 – به کلیه کاربران کاربران VIP توصیه می شود از در اختیار گذاشتن اطلاعات اکانت خود به دیگران خودداری کنند در غیر اینصورت مسئولیت عواقب سوء استفاده یا مسدودی اکانت به عهده خود آن فرد می باشد.

4 – کلیه کاربران بایستی به جهت دریافت مشخصات اکانت در ایمیل خود ؛ ایمیل های اطلاع رسانی ، ریست کردن پسورد (در صورت فراموشی رمز عبور) حتما ایمیل صحیح ، واقعی و فعال خود را وارد نمایند و هنگام ثبت ایمیل نهایت دقت را به عمل بیاورند ، تنها راه اثبات مالکیت اکانت شما ، ایمیل معتبر و فعال شما می باشد. در صورتیکه ایمیل فعال یا صحیحی وارد ننمایید مسئولیت هرگونه موردی در اثبات مالکیت اکانت به عهده خریدار است ! در صورتیکه فاقد ایمیل هستید از طریق آموزش های داده شده در این صفحه یک ایمل برای خود بسازید و سپس اقدام به خرید اکانت نمایید !

دقت داشته باشید که شروع یا ابتدای ایمیل بدون .www هست !

5 – مطابق قانون بازگشت وجه محصولات مجازی به جهت خاصیت و ماهیتی که دارند ممکن نیست. محصولات دانلودی منطبق با توضیحات و اطلاعات کامل و نمونه نمایشی آنها ارائه می شوند، بنابراین پیش از خرید اکانت به خوبی توضیحات و قوانین این صفحه و همچنین محصول یا محصولات دانلودی مورد نظر خود را مطالعه نمایید. به عبارتی دیگر با توجه به اینکه سرویس مذکور محصول مجازی (دانلود) و مصرفی هست و کاربر بلافاصله می تواند پس از خرید اکانت ، دانلود یا دانلود های خود را از سایت را انجام دهد امکان بازگشت وجه وجود ندارد مگر اینکه مشکلی از سمت ما باشد و به هیچ وجه قادر به حل آن مشکل نباشیم مبلغ به کاربر عودت داده خواهد شد (با کسر کارمزد بانک). همیشه و با توجه به سابقه ما تلاش و سعی ما همواره بر این بوده که بهترین کیفیت و خدمات را به کاربران خود ارائه کنیم و همیشه کاربران خود را راضی نگه داریم لذا در صورتیکه مشکل یا قطعی در سرور دانلود پیش بیاید و به عبارتی دیگر مشکل از سمت ما باشد (که با توجه به اخذ سرور از بهترین ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور در ایران که اکثر سایت های بزرگ ایران روی آن پشتیبانی و میزبانی می شوند (هاست دی ال) که خیلی خیلی به ندرت ممکن است پیش بیاید) ، برابر زمان قطعی سرویس دانلود و حتی بیشتر به اکانت کلیه کاربران فعال افزوده خواهد شد و در صورتیکه مشکل از سیستم ، اینترنت و شبکه کاربر یا کلا از سمت کاربر باشد وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد هر چند که سایت فارسی مد (در صورت درک و همکاری کاربر) نهایت تلاش خود را در جهت آموزش و رفع مشکلات و راهنمایی کاربران انجام داده و خواهد داد.

6 – لطفا در هنگام استفاده از اکانت خود در کامپیوتر های اشتراکی مثل کافی نت ها ، دانشگاه و… از زدن تیک “من را به خاطر بسپار” در صفحه ورود به کنترل پنل کاربری خودداری نمایید و پس از اتمام کار خود حتما از کاربری خود خارج شوید و اطلاعات وارد شده در دانلود منیجر را بطور کامل حذف نمایید.

7 – به جهت جلوگیری از سوء استفاده ؛ شما در آن واحد تنها مجاز به استفاده از اکانت خود برای یک نفر (یا یک سیستم یا یک آی پی) می باشید در غیر اینصورت با پیغام مولتی آی پی مواجه خواهید شد و بطور خودکار به مدت 5 دقیقه موقتا اکانت شما قفل خواهد شد و پس از آن بطور خودکار فعال خواهد شد. در صورتیکه با این پیام مواجه شدید کافیست به مدت 5 دقیقه صبر کنید و سپس اقدام به دانلود نمایید. به جهت عدم تغییر آی پی خود هنگام دانلود توصیه میشه از یک اینترنت پایدار و با کیفیت و یا از آی پی ثابت (استاتیک) استفاده نمایید. همچنین در صورتیکه اکانت شما فیک و مولتی یوزر باشد (اتصال با آی پی و ISP های مختلف (شرکت های اینترنت مختلف) و یا بیش از یک سیستم یا محل یا کانکشن) اکانت شما مسدود خواهد شد. لطفا به بند بعدی قوانین که مرتبط با همین بند هست نیز توجه کنید.

8 – هرگونه سوء استفاده از اکانت نظیر خرید و فروش اکانت ؛ به اشتراک گذاشتن اکانت ، حملات دی داس ؛ استفاده نابجا و به هدر دادن بیهوده منابع سرور به قصد در خطر انداختن و کاهش منابع سرور ؛ دانلود از وی پی اس و سرورهای مجازی و دانلود و اتصال با بیش از یک محل (اینترنت) ، کانکشن و سیستم برای بار اول اکانت و آی پی کاربر مسدود و در صورت لزوم شخص خاطی مورد پیگرد قانونی و قضایی قرار خواهد گرفت! در نظر داشته باشید که وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخ گویی به کاربرانی که قوانین سایت و سرویس دانلود ویژه را نقض می کنند ندارد و نام و مشخصات آنها در لیست سیاه (بلاک لیست) رفته و از پشتیبانی ما محروم خواهند شد. لذا به کاربرانی که قصد استفاده از سرویس ها و خدمات ما (چه در زمان حال و چه در آینده) دارند اکیدا توصیه میشود به جهت حفظ نظم سایت و جلوگیری از بوجود آمدن هر مشکلی ؛ کلیه قوانین را مطالعه و رعایت کنید تا ما نیز با تمرکز بهتر و وقت بیشتر بتوانیم به سرویس دهی بهتر به شما عزیزان ادامه دهیم. در صورتی که با قوانین سایت موافق نیستید هیچ اجباری به جهت خرید اکانت برای شما نیست و میتوانید همین الان سایت را ترک کنید.

کاربرانی که به جهت نقض قوانین سایت اکانتشان مسدود شده در صورتیکه بخواهند مجددا اکانت تهیه کنند ضمن مطالعه و رعایت کامل قوانین میبایست با یک نام کاربری و ایمیل دیگری جهت ثبتنام و خرید اکانت اقدام کنند و نمیبایست از نام کاربری و ایمیلی که قبلا در سایت ثبتنام کردند و مسدود شده استفاده کنند چون نام کاربری و ایمیل قبلیشان مسدود شده و اگر بخواهند از همان نام کاربری و ایمیل مسدود شده استفاده کنند اکانت آنها غیر قابل استفاده خواهد بود!

هشدار به کاربران !!!

ضمن تشکر فراوان از کاربران عزیزی که گزارش اکانت های جعلی را برای ما ارسال نمودند ؛ به اطلاع کلیه کاربران محترم میرساند که متاسفانه تعدادی سایت سودجو اقدام به خرید و فروش غیر قانونی اکانت های دانلود سایت های مختلف فیلم و سریال نموده اند و روش آنها به این گونه است تعدادی اکانت از سایت ما و دیگر سایتها خریداری می کنند و در سایتهای خود به دیگر کاربران می فروشند … که اولا این عمل آنها (خرید و فروش اکانت) خلاف قوانین سایت بوده و شرعا و قانونا نیز حرام میباشد … دوما این مورد اشکالاتی را برای کاربرانی که از آن سایتها اکانت سایت ما را تهیه می کنند بوجود آورده است منجمله: مسدود شدن اکانت که بلافاصله با گزارش کاربران ، تغییر ایمیل و رمز ورود و بررسی دقیق اکانت های خریداری شده جعلی انجام می پذیرد ؛ احتمال تغییر پسورد و ایمیل از طریق کاربری که اکانت جعلی را بدست آورده است و در نتیجه عدم دسترسی دیگر کاربران به اکانت مذبور و به هدر رفتن مبلغی که به حساب سایت های سود جو واریز شده است ؛ عدم پشتیبانی و دیگر موارد …. لذا به کلیه کاربران عزیز توصیه می شود تنها از طریق وبسایت ما و آدرس http://vip.farsimode.com/payment.php اقدام به خرید و تهیه اکانت دانلود نمایند در غیر اینصورت وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال پشتیبانی و مسدودی اکانت های جعلی مذکور را ندارد ! از دیگر کاربران عزیز درخواست می شود لطفا هرگونه خرید و فروش غیرقانونی اکانت دانلود سایت ما را به ما گزارش نموده و ما را در ادامه خدمت رسانی هرچه بهتر حمایت و یاری نمایید …

با تشکر از درک و مساعدت و همکاری کاربران عزیز

9 – سعی شده است در این صفحه بطور کامل و با جزئیات و تصاویر آموزش استفاده از سرویس دانلود ویژه به همراه بخش سوالات رایج (پرسش و پاسخ ) برای کاربرانی که آشنایی زیادی در خصوص استفاده از اکانت دانلود ویژه ندارند و یا برای بار اول هست که اکانت خریداری می کنند تهیه و تدوین و ارائه شود به گونه ای که کاربران با کمترین سوال یا مشکلی روبرو شوند و در صورتیکه با سوال یا مشکلی مواجه شوند از طریق این قسمت اقدام به رفع مشکل یا سوال خود نمایند با این حال در صورتیکه با اشکالی یا سوالی در هنگام استفاده از سرویس مواجه شدید یا سوالی داشتید نگران نباشید پشتیبانی سایت با کمال افتخار در خدمت شماست و آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات احتمالی شما عزیزان می باشد کافیست تنها وارد پنل کاربری خود شده و از بخش ارسال تیکت در منوی سمت راست پنل کاربری خود یک تیکت ایجاد نمایید و سوال یا مشکل خود را ارسال نمایید تا پس از بررسی پاسخ شما به همان تیکت ارسال شود. جهت حفظ نظم سایت و روند پیگیری سریعتر مشکل یا سوال شما ؛ لطفا از ارسال مشکلات خود در بخش نظرات یا صفحه تماس با ما اکیدا خودداری نمایید و مشکلات خود را تنها از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری خود با ما در میان بگذارید تا سریعتر رسیدگی شود. به جهت سهولت و راحتی هر چه بهتر کلیه کاربران ؛ بخش راهنمای تصویری خرید و آموزش چگونگی استفاده از اکانت به همراه جزئیات کامل و بخش سوالات رایج و احتمالی (پرسش و پاسخ) و همچنین آموزش ارسال تیکت و … همگی در این صفحه بطور کامل و مفصل و جامع قرار گرفته که با مراجعه به سر فصل هر کدام می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

10 – در صورتیکه مایل باشید می توانید با معرفی لینک معرفی در صفحه کاربری خود به دیگران و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، گوگل پلاس ، یاهوو مسنجر و… ، سایت ما را توسط لینک معرفی خود ، به دیگران معرفی نمایید و هدیه بگیرید ! هرکس که با لینک معرفی شما وارد سایت دانلود شده و اکانت وی آی پی خریداری کند ، به ازای جذب هر نفر توسط شما (با لینک معرفی شما) 2 روز بصورت خودکار به اکانت شما افزوده خواهد شد.

11- وب سایت فارسی مد مسؤولیتی در قبال انجام وظایف خود در شرایط فورس ماژور و حوادث غیرمترقبه مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب، شورش، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی، قطعی ها از سمت زیرساخت های مخابرات ، اشکال ها از سمت ISP ها یا سرویس دهنده اینترنت شما ، تحریم و … هرموردی که از حیطه قدرت و اختیار وب سایت فارسی مد بیرون باشد را ندارد. در این موارد سایت فارسی مد حداکثر تلاش خود را برای کاهش اثرات این شرایط می نماید.

12 – سعی شده بهترین و پایدار ترین سرور های دانلود از بهترین دیتاسنترهای کشور با بالاترین سرعت ممکن تهیه شود! سرورها بصورت 24 ساعته در شبانه روز توسط مدیران سرور مانیتور می شود و در صورت بوجود آمدن کوچکترین قطعی و یا اختلال در جریان امر قرار خواهند گرفت و در صورت بوجود آمدن کوچکترین مشکل احتمالی بصورت آنی پیگیری و برطرف خواهد شد!

دانلود / مشاهده ویدئوی نمونه سرعت دانلود سرور با اینترنت یک مگ

لذا قبل از خرید می توانید سرعت واقعی دانلود سرور را از طریق لینکهای ارائه شده تست سرعت (در انتهای همین مطلب) تست فرمایید. وبسایت فارسی مد در صورتیکه اشکالی احتمالی در سرور و سرعت دانلود باشد آنرا از طریقه اطلاع رسانی در قسمت اخبار سایت در پنل کاربری اعلام میکند و در زمان قطعی سرور و یا مشکلات احتمالی همانطور که قبلا ذکر شده چنانچه اشکال از سمت ما و سرور باشد علاوه بر اطلاع رسانی ؛ برابر مدت زمان قطعی سرور پس از رفع کامل مشکل به اکانت کاربران افزوده خواهد شد. در صورتیکه اشکال از اینترنت کاربر یا سیستم کاربر باشد وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال پایین بودن سرعت و یا اشکالاتی که از سمت شماست و همچنین قطعی هایی که از سمت مخابرات کشور هست را ندارد هرچند که سایت فارسی مد میکوشد در صورت همکاری کاربر از طریق پشتیبانی شما را تا رفع مشکل راهنمایی کند ! باز هم تاکید میشه رسیدگی به مشکلات شما تنها از طریق ارسال تیکت میسر خواهد بود.

نکته مهم : ما هیچگونه محدودیتی در هیچ ساعات شبانه روز برای سرعت دانلود کاربران وی آی پی قرار نداده ایم و کاربران میتواند تا حداکثر سرعت دانلود 80 مگ بر ثانیه از سرور ما دانلود کنند ( توجه داشته باشید که این به این معنا نیست که کاربری که دارای سرعت اینترنت پایینی (مثلا 128 kb) هست میتونه با سرعت 80MB/sec سرعت دانلود داشته باشه !!! توجه داشته باشید که سرعت دانلود شما به دو عامل مهم بستگی دارد 1. سرعت اینترنت شما و 2. سرعت دانلود از سرور ما یعنی سرعت اینترنت کاربر حتی اگه 80 مگ بر ثانیه هم باشه میتواند با سرعت 80MB/sec از سرور ما دانلود کند که در حال حاضر در ایران سرعت بیش از 16MB/sec ارائه نمی شود به عبارتی دیگر توان ، قدرت و سرعت دانلود از سرور ما بیش از سرعت دانلود ارائه شده در ایران هست یعنی اگر در آینده در ایران تا سرعت اینترنت 80 MB ارائه شود سرور ما تا این میزان سرعت دانلود را پشتیبانی خواهد کرد) در نظر داشته باشید که ISP ها معمولا به جهت اینکه اینترنت رایگان در ساعات پرترافیک ( 12 شب تا 8 صبح ) به کاربرانشون ارائه می کنند در این ساعات گاها در برخی از ISP ها برای سرعت دانلود کاربرانشان نسبت به مقصد سرورهای پرترافیک محدودیت قائل میشوند که این موضوع هیچ ارتباطی به وبسایت و سرورهای ما ندارد! توجه داشته باشید که به جهت سهولت شما کاربران عزیز سرورهای سایت و دانلود ما از حرفه ای ترین ، بزرگترین ، بهترین و پایدارترین هاستینگ ایران (هاست دی ال) تهیه و کانفیگ شده است که ماهانه هزینه های سنگینی بابت آن پرداخت می شود. همچنین بزرگترین و معتبرترین سایت های ایران نیز بر بستر این هاستینگ قدرتمند و حرفه ای میزبانی می شوند بنابراین از نظر سرعت دانلود و… مشکلی از این بابت از سمت ما نیست و ممکن است از تنظیمات مودم ، شبکه ISP (اینترنت شما) یا تنظیمات و کانفیگ اشتباه سیستم یا دانلود منیجر شما باشد.

13 – در صورتی که فیلم یا سریال و مستند و… خاصی مد نظر شماست و به جهت دانلود فایل های مربوطه قصد خرید اکانت دارید و از طرفی کیفیت ، حجم ، مدت زمان و… دیگر جزئیات آن برای شما مهم هست میتوانید قبل از خرید اسکرین شات یا نمونه کیفیت و حجم و سایر اطلاعات مطلب یا فایل های مورد نظر خود را چک کنید و در صورتیکه کیفیت و سایر موارد برایتان مورد پسند و مطلوب بود اقدام به خرید اکانت کنید ! فارسی مد هیچگونه تضمینی نسبت به ارائه کیفیت مورد دلخواه و مطلوب و یا مد نظر شما را ندارد هر چند سعی شده و می شود اکثرا مطالب و فایل ها با کیفیت و رزولوشن بالا ارائه شود ولی هیچگونه مسئولیتی در قبال سورس و منبع فایل های آرشیو ضبطی (DVD و …) و یا فایل های قدیمی و جدید ارسال شده و… را 100 درصد مطابق میل شما را ندارد ! لطفا قبل از خرید حتما اسکرین شات و مشخصات فایل مذکور را به دقت بررسی کنید و در صورتیکه مطلوب و مورد پسند شما بود اقدام به تهیه اشتراک دانلود فرمایید.

لازم به ذکر است فعالیت سایت ما کاملا بصورت اختصاصی می باشد به این معنا که همانند غالب سایت های فیلم و سریال کپی برداری از یکدیگر نیست. غالب سایت های فیلم و سریال بعضا فیلم یا سریال ها را از یک سایت کپی کرده و با کیفیت معمولی و رزولوشن پایین به کاربران خود ارائه می کنند ولی روش کار ما کاملا متفاوت و اختصاصی هست و واقعا برای هر قسمت فیلم یا سریال ؛ زحمات ، وقت و هزینه گذاشته می شود تا با کیفیت عالی و مطلوب و رزولوشن بالا (HD و Full HD) به شما عزیزان ارائه شود. توجه داشته باشید که با توجه به درخواست کاربران فیلم و سریال هایی که بصورت اچ دی ارائه نشده توسط نرم افزار بهینه و به فرمت اچ دی یا فول اچ دی تبدیل شده است و اچ دی اصلی و اورجینال نیست. همانطور که در پاراگراف قبلی تاکید شده وبسایت فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه کیفیت دلخواه و مد نظر شما را ندارد! با اینحال نهایت تلاش خود را جهت بهینه سازی و بالا بردن کیفیت فیلم و سریال های ارائه شده می نماید!

14 – در صورتیکه قصد خرید اکانت تنها برای یک یا چند سریال در حال پخش دارید و مدت زمان اتمام آن مطلب برای شما مهم هست به عنوان مثال اکانت یک ماهه خریداری می کنید که سریالی را که در حال پخش هست را دانلود کنید ولی به دلایلی بروز رسانی و پخش آن سریال با تاخیر مواجه می شود یا طبق برنامه پیش نمی رود و یا متوقف می شود و … با توجه به اینکه کلیه فایل ها ، فیلم و سریال های سایت بصورت اختصاصی تدوین و ریلیز می شود و کپی از دیگر سایتها نیست و معمولا دارای حجم و کیفیت بالا هست و با دقت ریلیز می شود قطعا آماده سازی فایل ها و فیلم و سریال ها زمان خواهد برد لذا فارسی مد هیچگونه مسئولیتی در قبال اتمام یک مطلب در یک بازه زمانی خاص یا ارائه مطلب یا دیتای مد نظر شما را ندارد و هیچگونه فشار یا اجباری را از سمت کاربران به جهت اتمام سریعتر آن مطلب یا ارسال مطلبی را نمی پذیرد هرچند نهایت سعی خود را می کند که طبق برنامه پیش رود! در اینگونه موارد می توانید منتظر باشید تا بروز رسانی و پخش مطلب مد نظر شما (فیلم و سریال و ….) در سایت به اتمام برسد و سپس اقدام خرید یا تمدید اکانت دانلود مورد نظر خود نمایید. لازم به ذکر است نظرات و استقبال شما از برنامه ای که در حال به روز رسانی یا پخش هست ؛ در به روز رسانی آن نقش مستقیمی دارد و در صورتیکه با استقبال چندانی از سوی کاربران مواجه نشود و به عبارتی کاربران با نظرات خود حمایت نکنند ، ادامه به روز رسانی آن با تاخیر و یا بطور کلی تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.

15 – به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، خرید ، ایجاد (داشتن) چندین حساب یا اکانت کاربری همزمان توسط یک نفر ممنوع می باشد و در صورت مشاهده کلیه اکانت های شخص خاطی مسدود می شود! همچنین خرید اکانت توسط آی پی های غیر ایرانی ممنوع است و در صورت مشاهده اکانت کاربر (کاربران) خاطی مسدود خواهد شد. خرید اکانت تنها برای کاربران داخل ایران و با آی پی ایران مجاز است البته همانطور که در بند 1 قوانین سرویس دانلود ویژه ذکر شده خرید اکانت برای کاربران خارج از کشور دارای شرایط ویژه ای است که در صورت تمایل و هماهنگی قبل از خرید با مدیریت سایت ، در صورتیکه اثبات شود کاربر عادی خارج از کشور هستید (احراز هویت و مدارک) ؛ قادر به تهیه اکانت و دانلود از سایت خواهید بود البته در صورت تایید و کسب اجازه از مدیریت سایت!

16 – هرگونه تهمت ، تهدید ، توهین ، تمسخر یا بی ادبی و بی احترامی کاربران نسبت به مدیران سایت و مسئولان پشتیبانی موجب مسدود شدن اکانت کاربر خواهد شد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد و در صورت لزوم شخص خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت!

لطفا در صورت بوجود آمدن مشکل احتمالی در هنگام استفاده از سرویس دانلود مطمئن باشید در صورتیکه مشکلی از سمت ما باشد (که خیلی خیلی بندرت ممکنه پیش بیاد) اولا در پنل کاربری اطلاعیه زده می شود دوما برابر یا چندین برابر مدت زمان آن به اکانت شما افزوده می شود (پس جای نگرانی نیست) لذا توصیه می کنیم ابتداعا آرامش خود را حفظ نمایید و یک لیوان آپ سرد میل کنید و چند نفس عمیق بکشید! سپس در کمال آرامش راهنمای دانلود و بخش سوالات رایج را با دقت و حوصله کامل مطالعه کنید و بکار ببندید گاها یک اشتباه یا سهل انگاری و بی دقتی کوچک از سمت شما موجب بروز سوء تفاهم و در نتیجه عصبانیت شما خواهد شد پس توصیه می شود ابتداعا آرامش خود را حفظ نمایید و سپس در صورتیکه مطالب و راهنمایی های این صفحه را مطالعه نمودید و همچنان مشکل شما حل نشده است به پنل کاربری خود وارد شده و از منوی سمت راست قسمت ارسال تیکت ، با ذکر عنوان کوتاه و مناسب و مرتبط با مشکل خود و در قسمت پیام هم مشکل خود را در کمال آرامش و محترمانه و با جزئیات و توضیحات کامل و در صورت امکان همراه با عکس و نوع پیام خطا و …. که دریافت می کنید برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی پاسخ شما ارسال شود. و در صورتیکه قصد ارسال پاسخی به پاسخ ما در تیکت خود دارید به جهت حفظ نظم سایت و روند بهتر و سریعتر پیگیری مشکل شما از ایجاد تیکت جدید خودداری فرمایید و در همان تیکتی که قبلا ایجاد کردید پاسخ دهید و پیگیر مشکل یا سوال خود باشید (در صورتیکه با ایجاد تیکت و یا ارسال پاسخ آشنایی ندارید از آموزش تصویری که در انتهای همین صفحه ذکر شده استفاده فرمایید)

17 – قبل از ارسال تیکت میبایست راهنمای دانلود ویژه و همچنین بخش سوالات رایج در انتهای آن را بطور کامل مطالعه نمایید در صورتیکه پاسخ سوال خود را نگرفتید و همچنان مشکل داشتید از پنل کاربری خود اقدام به ارسال تیکت کنید. توجه داشته باشید که قبل از ارسال تیکت ، قوانین ارسال تیکت را در پنل کاربری خود بطور کامل مطالعه نمایید. در صورتیکه قوانین ارسال تیکت از سمت شما رعایت نگردد پاسخی به شما داده نخواهد شد. در نظر داشته باشید که به جهت سرویس دهی بهتر و موارد لازمه در صورت تماس تلفنی شما کلیه مکالمات شما ضبط و ذخیره می شود. در صورتیکه موافق ضبط و ذخیره مکالمات خود نیستید اگر کاربر سایت هستید و دارای اکانت میباشید میتوانید از طریق ارسال تیکت و در غیر اینصورت از طریق ایمیل و یا بخش تماس با ما ، با ما در تماس باشید.

» قوانین پشتیبانی و ارسال تیکت «

1- قبل از ارسال هر گونه تیکتی میبایست راهنمای دانلود و بخش پرسش و پاسخ بطور کامل مطالعه شود! پاسخ بسیاری از سوالات و مشکلات احتمالی شما قبلا در راهنمای دانلود و بخش پرسش و پاسخ مفصلا شرح داده شده است!

2- در صورتیکه با مطالعه راهنمای دانلود و بخش پرسش و پاسخ ، پاسخ سوال یا مشکل احتمالی خود را نگرفتید میتوانید یک تیکت ایجاد و منتظر پاسخ مسئول پشتیبانی باشید. (آموزش تصویری ایجاد و پاسخ به تیکت در انتهای صفحه راهنمای دانلود شرح داده شده است)

3- تذکر مهم 1 : پس از ایجاد تیکت منتظر پاسخ مسئول پشتیبانی سایت باشید و در همان تیکت ایجاد شده پیگیر تیکت خود باشید و از ایجاد چندین تیکت جدید با یک موضوع و محتوای مشابه اکیدا خودداری کنید!! در صورت بی توجهی به قوانین و ارسال تیکت های جدید و مکرر با یک موضوع و محتوای مشابه اکانت شما مسدود خواهد شد!

4- تذکر مهم 2 : تیکت خود را با عنوان و شرح مناسبِ مشکل خود ایجاد کنید به تیکت ها یا پیام هایی که دارای ابهام باشد و یا ناقص و دارای عنوان و توضیحات نامناسب باشد و یا همچنین به زبان فینگلیش نوشته شوند پاسخی داده نخواهد شد.

5- پاسخ به تیکت ها معمولا بین چند دقیقه تا حداکثر چند ساعت پس از ایجاد تیکت ارسال خواهد شد لطفا پس از ایجاد تیکت منتظر پاسخ مسئول پشتیبانی باشید و فقط در همان تیکتی که ایجاد کردید پیگیر مشکل یا سوال خود باشید و از ارسال مشکل خود در نظرات خودداری کنید که پاسخی به شما داده نخواهد شد! و در صورت بی توجهی به قوانین منجر به مسدودی اکانت شما خواهد شد!

6- رفتار شما با مسئولان پشتیبانی نشانگر شخصیت شماست بنابراین هر گونه تهمت ، توهین ، تهدید ، بی احترامی به مسئولان پشتیبانی موجب مسدودی اکانت شما خواهد شد و در صورت لزوم شخص خاطی مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت!

7- ارسال تیکت تنها برای مواقع ضروری هست که واقعا در استفاده از اکانت خود مشکلی داشته باشید بنابراین خواهشمند است از ایجاد تیکت های غیر ضروری و یا ارسال نظرات و پیشنهادات در مورد سایت ، پیام های تشکر آمیز ، درخواست فیلم و سریال و…. از طریق تیکت خودداری نموده و اینگونه موارد را از طریق صفحه تماس با ما (بخش مربوطه) و یا بخش نظرات در انتهای مطلب مربوطه ارسال نمایید!

8- کاربران گرامی می توانند در صورت داشتن مشکل احتمالی در استفاده از اکانت خود از طریق راه های ارتباطی با ما نظیر تلگرام و ارسال تیکت اقدام کنند. توجه داشته باشید که به جهت جلوگیری از اختلال و رسیدگی سریعتر به مشکل احتمالی شما تنها از یکی از این موارد استفاده فرمایید: تلگرام یا تیکت! یعنی در صورت ارسال تیکت در تلگرام پیامی ارسال نکنید و یا در صورت ارسال پیام در تلگرام از ارسال تیکت خودداری فرمایید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی ما از طریق تلفن و یا تلگرام (که به ندرت ممکنه پیش بیاد) از طریق تیکت پیگیر مشکل خود باشید. تیکت ها حداقل در فاصله چند دقیقه تا کمتر از چند ساعت رسیدگی خواهد شد.

کلیه قوانین به جهت حفظ نظم سایت و رسیدگی بهتر به مشکلات و سوالات احتمالی شما عزیزان و در نهایت به نفع خود کاربران ایجاد شده است لطفا با احترام به قوانین و رعایت آنها ما را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر یاری فرمایید…

قوانین و مقررات این بخش هرآن ممکن است بسته به شرایط اضافه ، کم و یا بروز شده و دستخوش تغییراتی شود و کاربران موظفند هر چندوقت یکبار قوانین این بخش را مطالعه و رعایت نمایند.

 

حق نگهدارتان باد

موفق و پیروز باشید

مدیر کل سایت و انجمن فارسی مد