نحوه عضویت صحیح در سایت فارسی مد
  • خانه » نحوه عضویت صحیح در سایت فارسی مد

نحوه عضویت صحیح در سایت فارسی مد

19K بازدید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
Admin

نحوه عضویت در سایت فارسی مد

توجه

توجه با توجه به تغییرات در سیستم جدید سایت و انجمن جهت مشاهده انتخاب آواتار ، امضاء و راهنمایی های بیشتر اینجا کلیک کنید

نکته بسیار مهم

جهت مشاهده آموزش تصویری فعال سازی اکانت (تغییر رنگ کاربری خود), و یا در صورتی که انجمن و یا پیام خصوصی بر ای شما قابل رویت نیست و با پیام : ” شما اجازه خواندن این انجمن یا پیام خصوصی را ندارید ” روبرو می شوید , دو مرحله  زیر را انجام دهید:

آموزش تصویری فعال کردن عضویت

مرحله اول  >> پس از وارد شدن به سایت با نام کاربری از طریق یکی از روش  های زیر به تالار گفتمان بروید (تصویر زیر)

ورود به تالار گفتمان (در صورتیکه با نام کاربری وارد سایت شده اید)

یا

 

ورود به تالار گفتمان

جهت ورود به تالار گفتمان (انجمن) بصورت سریع, در صورتی که قبلا با نام کاربری وارد سایت شده اید می توانید اینجا کلیک کنید

مرحله دوم  >>  کلیک روی عبارت کنترل پنل کاربری (تصویر زیر)

جهت مشاهده تصویر در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید!

فعال سازی کامل

مرحله آخر  >> مشاهده عبارت شما فعال شدید (تصویر زیر)

جهت مشاهده تصویر در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید!

فعال سازی نام کاربری - مرحله آخر

سوال دیگری که تعدادی از کاربران پرسیده بودند : جایگاه کاربری را از دست می دهیم یعنی چه ؟ باید به اطلاع این عزیزان برسونم که در زمان و تاریخی که شما عضو سایت می شوید به ترتیب در دیتابیس یک شماره هم به شما تعلق میگیره و این شماره شما ملاک ترتیب قرار گرفتن شما در بلوک فوق (اعضای آنلاین) می باشد به گونه ای که افرادی که قبل از شما ثبت نام کرده باشند ، و زمانیکه آنلاین باشند همگی قبل از شما قرار میگیرند و شما بعد از آنها در قسمت آنلاینها قرار خواهید گرفت ، و اگر عضویت خود را فعال نکنید و اکانت شما حذف شود دوباره باید ثبتنام کرده و در ردیف آخرین کاربر ثبتنام شده قرار میگیرید. از طرفی تمامی امتیازاتی که در مدت عضویت خود بدست آورده اید به همراه تمامی پستها و ارسالی های شما ، حذف خواهد شد و در صورت ثبتنام مجدد باید از صفر شروع کنید! چنانچه باز به سوال یا مشکلی برخورد کردید یا مساله ای برای شما نا مفهوم بود از صفحه تماس با ما سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگزارید.

همچنین توصیه می شود بعد از فعال سازی کاربری خود و به جهت حفظ نظم و زیبایی سایت ، کاربرانی که آواتار خود را انتخاب نکرده اند ، حتما آواتار خود را طبق آموزش تصویری زیر در عرض کمتر از یک دقیقه انتخاب نمایید تا از پشتیبانی کامل سایت برخوردار شوید.

آموزش تصویری انتخاب آواتار

تذکر : متاسفانه بعضا از روی آی پی ها دیده شده بسیاری از کاربران سایت وارد سایت نمی شوند و علیرغم آنکه عضو سایت هستند بعنوان مهمان از سایت بازدید میکنند که این مورد به ضرر خود آنها تمام خواهد شد چرا که هیچ امتیازی در کاربری اونها ثبت نمیشه و چون وارد سایت نشده اند ، به عنوان یک کاربر مهمان از طرف سیستم شناسایی می شوند ، لذا در خواست می شود به جهت حفظ حقوق حود ، حتما در صورت داشتن نام و کلمه عبور کاربری وارد سایت شوید تا هم به تمامی قسمتها و محدودیت های کاربران مهمان دسترسی داشته باشید و هم با بازدید های شما به امتیازات شما هم افزوده بشه و مطالب مخفی سایت را هم ببینید.ضمن آنکه در آینده نزدیک عضویت کاربران کم امتیاز و یا کم کار لغو خواهد شد و دیگر امکان عضویت مجدد نخواهند داشت!.

پس از مرحله اول و مطالعه قوانین سایت و انجمن نوبت به عضویت در سایت می رسد.نحوه عضویت در سایت فارسی مد بصورت کاملا رایگان و بسیار ساده می باشد.شما کاربران عزیز از دو روش عضویت می توانید به عضویت سایت در آیید که به شرح تک تک آنها می پردازم و به جهت درک بهتر شما عزیزان ؛تصویر آن را هم قرار می دهم تا بهتر متوجه شوید:

روش اول عضویت: عضویت سریع (پیشنهادی)؛

در این روش کافیست شما به صفحه اول سایت رفته و در بلوک عضویت سریع مشخصات خواسته شده زیر را وارد نمایید :

-در قسمت شناسه باید نام کاربری (یوزر) دلخواه خود را وارد کنید (که نباید تکراری باشد – از حروف و اعداد انگلیسی باشد – با حروف انگلیسی شروع شود)
-در قسمت نام اصلی ، نام خودتون رو می نویسید.
-در قسمت ایمیل باید آدرس کامل ایمیل خود را وارد کنید.
-در قسمت تایپ مجدد ، آدرس ایمل را مجددا تایپ می کنید.
-در قسمت گذرواژه باید رمز ورود (password) خود را بنویسید.
-در قسمت تایپ مجدد ، دوباره رمز ورود را وارد می کنید.
-و در نهایت در قسمت خالی کد امنیتی را وارد نمایید و بر روی عضو شوید کلیک کنید،این بخش بخاطر جلوگیری از ثبتنام رباتها و اسپمرها می باشد و پرنمودن این بخش الزامی است،در صورتی که کد برای شما ناخوانا بود با کلیک مجدد روی اون کد می توانید انرا تغییر دهید.

در صورتی که مراحل بالا را صحیح انجام داده باشید و نام کاربری و یا ایمیل وارد شده شما تکراری نباشد یعنی قبلا با آن عضویت صورت نگرفته باشد وارد صفحه ای جدید می شوید که اطلاعات وارد شده را می توانید مشاهده کنید در صورتی که اطلاعات صحیح وارد شده باشد همانند تصویر زیر آنها را تایید کنید در غیر اینصورت با کلیک روی دکمه برگشت می توانید اطلاعات وارد شده را تصحیح نمایید.همانند تصویر زیر:

روش دوم عضویت:

عضویت مرحله ای؛در این روش با کلیک روی عضو شوید  وارد صفحه تایید سن می شوید که در صورتی که سن شما بالای 13 سال بود آنرا تایید کرده و وارد صفحه قوانین سایت میشوید که در صورتی که انها را قبلا خوانده اید و مورد قبول شما باشد بلی را انتخاب نموده و روی ادامه کلیک کنید.سپس وارد قسمت ورود اطلاعات میشوید و موارد خواسته شده منجمله ایمیل خود را وارد نمایید.

توجه نمایید که جهت عضویت در سایت ایمیل شما باید واقعی باشد یعنی ایمیل الکی وارد نکنید زیرا که در صورت فراموشی رمز عبور و درخواست رمز عبور جدید یا هک شدن نام کاربری شما حتما مورد نیاز می باشد. و یا  ممکن است برنده قرعه کشی و طرح های جوایز سایت ما شوید و وقتی که ایمیل شما واقعی نباشد نمی توانید ادعای کاربری خود را با ایمیل مذکور ثابت کنید و … . پس با تفاسیر فوق توصیه می کنیم حتما ایمیل واقعی خود را وارد کنید ، حتی در صورتی که تمایل ندارید سایر کاربران ایمیل شما را مشاهده کنند ، می توانید ایمیل خود را از دید سایر کاربران از قسمت تنظیمات کاربری در بخش “همیشه آدرس ایمیل من نمایش داده شود” مخفی کنید! در صورتی که قبلا با ایمیل مجازی ثبت نام نمودید حتما آن را از بخش تنظیمات کاربری ویرایش و ایمیل واقعی خود را وارد نمایید.

مراحل عضویت

آموزش تصویری عضویت مرحله ای - مرحله اول

آموزش تصویری عضویت مرحله ای - مرحله دوم

آموزش تصویری عضویت مرحله ای - مرحله سوم

آموزش تصویری عضویت مرحله ای - مرحله چهارم

آموزش تصویری عضویت مرحله ای - مرحله پنجم

در نهایت چنانچه سوالی یا مشکلی در رابطه با سایت داشتید،ابتدا به بخش سوالات رایج (FAQ) مراجعه نمایید در صورتی که جواب سوال یا مشکل خود را نیافتید،درنظرات همین قسمت یا تماس با یاهوو آی دی  مدیریت در صفحه اصلی سایت یا بخش ارتباط با ما  ؛سوال یا مشکل خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت در بخش پشتیبانی رسیدگی ؛ و به سوالات و مشکلات شما پاسخ داده شود.

حق نگهدارتان باد

مدیریت سایت فارسی مد

دانلود بیانیه گام دوم انقلاب