عوامل فراری دادن مردان توسط زنها …!!
خانه » عوامل فراری دادن مردان توسط زنها …!!

عوامل فراری دادن مردان توسط زنها …!!

40K بازدید
شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
Admin
0 دیدگاه
148

عوامل فراری دادن مردان توسط زنها …!!

فراری دادن مردان

عوامل فراری دادن مردان توسط زنها ...!! , آویزان , آویزون , آیات الهی , اعتماد به نفس پایین , بدترین اعمال انسان , بزرگترین گناه , بیکار , پنج کاری که زنها انجام می‌دهند که باعث فرار مردها می‌شود , جدیدآویزون , دانلود مقالات زناشویی , دروغ , رکود معنوی , سایت , سایت فارسی مد , عبدالحسین دستغیب , عوامل فروپاشی زندگی زناشویی , فرار کردن به خانه مادرتان , فراری دادن مردان توسط زن ها , فراری دادن مردان توسط زنها , کنترل کردن , گناهان کبیره , معراج السعاده , ملا احمد نراقی

زن‌ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می‌دهند که باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند.

این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود زن‌ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می‌دهند که باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند. این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود:

1-اعتماد به نفس پایین

زنهایی که اعتماد به نفس پایین دارند مرد‌ها را فراری می‌دهند. مرد‌ها جذب زنهایی که مشکلات زیادی دارند نمی‌شوند. مرد‌ها علاقه دارند در اطراف زنهایی باشند که کمترین دردسر را درست می‌کنند. مردها دوست ندارند در کنار کسی باشند که مدام در حال گریه کردن است. همچنین متنفرند در کنار زنانی باشند که مدام دیگران را برای اشتباهات سرزنش می‌کنند به جای آنکه در صدد رفع آن مشکل بر می‌آیند.

2-کنترل کردن

مردها زنهایی را که می‌خواهند مرد را کنترل کنند دوست ندارند. زنهایی که آنها را یاد غر غر کردن‌های مادرشان می‌اندازد. زنهای کنترل کننده تاثیری بر روی مردان ندارند. مردهایی که کنترل می‌شوند پشت سر زنانشان دروغ می‌گویند و دزدکی همه کاری انجام می‌دهند. این امکان را به او می‌دهید تا زمان کمتری را با شما بگذراند. زن‌های کنترل کننده مسئله عدم امنیت و اخبار‌های نا درستی را برای مردان ایجاد می‌کنند. مرد‌ها هرگز با زنانی که آنها را کنترل می‌کنند نمی‌مانند اهمیتی ندارد که شما چقدر خوب و خوشگل هستید. زنها نباید مرد‌ها را به مانند بچه‌ها بزرگ کنند.                        

3-آویزان بودن                                                                                                                  سایت آویزون

هیچکس دوست ندارد در اطراف زنی باشد که مثل چسب به او چسبیده است، هیچکس دوست ندارد با کسی قرار بگذارد که او را یاد بچه‌ها می‌اندازد. مردها دوست ندارند اطراف زنی باشند که نیاز به توجه دارد. چسبیدن به مردها کاملا آنها را دفع می‌کند. مردها دوست دارند که هر چند گاهی با دوستانشان بیرون بروند بدون اینکه زنی مزاحم آنها باشد.

4-بیکار

مرد‌ها دوست ندارند اطراف زنان بیکار بچرخند. مردها زنانی که پولشان را به باد می‌دهند دوست ندارند. مردها زنانی را می‌خواهند که بتوانند از پس خودشان بر بیایند. که پیشینه شغلی خوبی داشته باشند. زنی که از این شغل به آن شغل می‌پرد جذابیتی برای هیچ مردی ندارد. زنی که نمی‌تواند شغل خود را نگه دارد چگونه می‌تواند مرد خود را نگه دارد. از مرد‌ها هیچ وقت پول نخواهید و راجع به مشکلات مالیتان با انها صحبت نکنید چون این مسئله او نیست پس به آن اهمیتی نمی‌دهد.

5-فرار کردن به خانه مادرتان

مردها از زنهایی که در شرایط سخت به مادرشان رجوع می‌کنند تا مشکلشان را برایشان حل کند، فرار می‌کنند.

ویرایش و اضافات : (سایت فارسی مد)

و در آخر اینجانب مدیر سایت فارسی مد نکته بسیار مهمی که در موارد بالا اشاره نشده را لازم دیدم که به موارد فوق اضافه کنم و جزء اصلی ترین پایه های زندگی خصوصا زندگی زناشویی می باشد:

دروغ و لاپوشانی و مخفی نمودن اسرار یا عدم صداقت!!

بله همانطور که می دانیم دروغ بزرگترین گناه و یکی از بدترین اعمال انسان میتواند باشد که متاسفانه در بین بسیاری از ما رایج است و عقیده من بر این است که انسان تا جایی که میتواند نباید به اطرافیانش دروغ بگوید مگر دروغ مصلحتی !!! یعنی نه اینکه هرچی بخواهیم بگوییم و بگذاریم به پای دروغ مصلحتی !!
! خیر!! کلا دروغ از همه نوعش نفی شده است و خداوند در سوره نحل می فرماید:

کسی که دروغ می گوید به آیات الهی ایمان ندارد (آیه 105) و از آیات دیگری هم استفاده می شود که شخص دروغ گو مستحق لعن و نفرین پروردگار عالم است. (مائده ، 61) روایات در این زمینه فروان است در روایتی رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرمایند: مومن هرگاه بدون عذر شرعی دروغ بگوید، هفتاد هزار ملک او را لعنت می کنند و بوی بد این عمل زشت از قلبش (وجودش) بیرون می آید و تا عرش می رسد و خداوند به سبب این دروغ گناه هفتاد رابطه نامشروع که کمترین آن گناه رابطه نامشروع با مادر است، برای او می نویسد.دوست محترم تعابیر در مورد دروغ بسیار تکان دهنده است و این بخاطر عظمت این گناه است. کسی که دروغ می گوید از نظر معنوی به شدت افت می کند و در روایتی رسول اکرم (ص) می فرمایند شخص دروغ گو، رو سیاه می شود.

این تعبیر بسیار روشن است علاوه بر رکود معنوی، اثرش در ظاهر هم آشکار می شود و چنین شخصی بین دیگران هم رو سیاه می شود و با فاش شدن آن دروغ آرزو می کند ای کاش چنین دروغی نگفته بودم و … علاوه بر این، دروغ باعث دورتر شدن شخص از خدواند می شود. در روایتی آمده کسی که دروغ بگوید طعم ایمان را نخواهد چشید و اگر ایمان داشت، خراب می شود. حضرت عیسی بن مریم (علیه السلام) می فرماید: کسی که دروغ می گوید، حسن، زیبایی و وقارش را نزد خلق و خدا از دست می دهد و همه از او منزجر می شوند.

دوست محترم با توجه به مذمومیت و نهی این گناه بزرگ در قرآن و روایات، لازم است برای راهنمایی چنین اشخاصی علاوه بر تذکر نسبت به مفاسد و مضرات معنوی، نسبت به جنبه اجتماعی آن تذکر دهیم. شخصی که دروغ می گوید در واقع خود را در معرض سلب اعتماد جامعه اطراف قرار می دهد و اطرافیان نسبت به او کم توجه می شوند و تداوم این امر نا امنی های روحی را در پی خواهد داشت. بعد از تذکر به چنین موارد علمی، می بایست ایشان را به راه کارهای عملی ارشاد کرد که همانا مقابله با نفس و تقویت ایمان است. برای مطالعه بیشتر به کتب زیر مراجعه نمائید:

1 ـ گناهان کبیره، عبدالحسین دستغیب؛
2 ـ معراج السعاده، ملا احمد نراقی؛

البته تعابیر فوق فقط صرف خانمها نیست و آقایان نیز نباید به این عمل ناشایست در برابر خانمها و همسران خود و سایر افراد ،دست بزنند و باید با همسران خود و سایرین صداقت داشته باشند.

گردآوری : سایت تفریحی فارسی مد

 استفاده از مطالب و عکس های سایت بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
با روش های زیبا سازی محیط آشپزخانه آشنا شوید
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
عکس ها و سلفی های جالب گربه ای آموزش دیده را ببینید
عجیب ترین و چندش آورترین رستوران جهان + عکس
راهکار افزایش سرعت یادگیری به شیوه جدید را بشناسید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
زنی که مرد بود دوقلو باردار شد + عکس دوقلوها و همسر
دلایل خلقت و آفرینش آسمان و زمین در شش روز
نکاتی جالب درباره خوردن شکلات که شاید ندانید
روشی بسیار جالب برای تسکین سر درد
رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟
درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟
عصای حضرت موسی (ع) نزد چه کسی است ؟
زیباترین نوشته های عاشقانه و با معنا

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه