دانلود فیلم درگیری و به قتل رسیدن روح الله داداشی + آخرین جزییات
خانه » دانلود فیلم درگیری و به قتل رسیدن روح الله داداشی + آخرین جزییات

دانلود فیلم درگیری و به قتل رسیدن روح الله داداشی + آخرین جزییات

18K بازدید
یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰
Admin
3 دیدگاه
30K

به قتل رسیدن روح الله داداشی

خبر فوری : روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید! + فیلم درگیری

دانلود فیلم درگیری و به قتل رسیدن روح الله داداشی + آخرین جزییات

خبر تکمیلی 1 : روح الله داداشی در خاک آرام گرفت!

خبر تکمیلی 2 : فرماندار کرج : هر سه متهم قتل دستگیر شدند!

روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید،قتل روح الله داداشی،آخرین جزییات روح الله داداشی،تصاویر قتل روح الله داداشی،جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی،تصویر قاتل روحالله داداشی،فیلم قتل روح الله داداشی،فیلم درگیری روح الله داداشی،, آخرین جزییات روح الله داداشی, تصاویر قتل روح الله داداشی, تصویر قاتل روحالله داداشی, جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی, دانلود فیلم قتل روح اله داداشی, روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید, فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی, فیلم جسد روح الله داداشی, فیلم درگیری روح الله داداشی, فیلم دعوای روح الله داداشی, فیلم قتل روح الله داداشی, فیلم کشته شدن روح الله داداشی, قتل روح الله داداشی, کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی, کلیپ دعوای روح الله داداشی, کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی, کلیپ کشته شدن روح الله داداشی

هشدار !!

این ویدئو دارای صحنه ها و محتویات دلخراش می باشد و مشاهده آن اکیدا به افرادی که دارای قلب ضعیف هستند خصوصا کودکان،خانم های باردار،افراد دارای بیماریهای قلبی،روانی و … ؛ توصیه نمی شود!

, آخرین جزییات روح الله داداشی, تصاویر قتل روح الله داداشی, تصویر قاتل روحالله داداشی, جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی, دانلود فیلم قتل روح اله داداشی, روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید, فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی, فیلم جسد روح الله داداشی, فیلم درگیری روح الله داداشی, فیلم دعوای روح الله داداشی, فیلم قتل روح الله داداشی, فیلم کشته شدن روح الله داداشی, قتل روح الله داداشی, کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی, کلیپ دعوای روح الله داداشی, کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی, کلیپ کشته شدن روح الله داداشی

روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید،قتل روح الله داداشی،آخرین جزییات روح الله داداشی،تصاویر قتل روح الله داداشی،جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی،تصویر قاتل روحالله داداشی،فیلم قتل روح الله داداشی،فیلم درگیری روح الله داداشی،فیلم درگیری روح الله داداشی،فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی،فیلم جسد روح الله داداشی،فیلم کشته شدن روح الله داداشی،فیلم دعوای روح الله داداشی،کلیپ دعوای روح الله داداشی،کلیپ کشته شدن روح الله داداشی،کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی،کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی،, آخرین جزییات روح الله داداشی, تصاویر قتل روح الله داداشی, تصویر قاتل روحالله داداشی, جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی, دانلود فیلم قتل روح اله داداشی, روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید, فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی, فیلم جسد روح الله داداشی, فیلم درگیری روح الله داداشی, فیلم دعوای روح الله داداشی, فیلم قتل روح الله داداشی, فیلم کشته شدن روح الله داداشی, قتل روح الله داداشی, کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی, کلیپ دعوای روح الله داداشی, کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی, کلیپ کشته شدن روح الله داداشی

متاسفانه دقایقی قبل با خبر شدیم روح‌ الله داداشی یکی از قویترین مردان ایران در جریان یک درگیری خونین به قتل رسید.

به گزارش فارسی مد و به نقل از ایسنا، ماموران کلانتری ۳۹ گلشهر در ساعت ۱۱:۴۵ شنبه شب از طریق تماس مردمی در جریان وقوع یک درگیری در تقاطع خیابان گلزار کرج قرار گرفتند.

ماموران کلانتری پس از دریافت این خبر بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و دریافتند سرنشینان دو دستگاه خودرو سواری با یکدیگر درگیر شده که یکی از آنها در این حادثه به علت ضربات وارده در ناحیه گردن و سینه مجروح و به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شده است….

جهت دانلود فیلم و مشاهده جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید…

ماموران برای کسب اطلاعات بیشتر راهی بیمارستان شهید مدنی شده و درآنجا دریافتند که مضروب یکی از قوی‌ترین مردان ایران به نام روح‌الله داداشی بود که به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.

تحقیقات ماموران برای واکاوی زوایای پنهان این پرونده آغاز شد و آنان در اولین گام دریافتند که این حادثه در حالی رخ داد که  روح الله داداشی قوی ترین مرد ایران شب گذشته ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه در منطقه ۴۵ متری گلشهر کرج در حال عبور بود که خودروی پرایدی با سه سرنشین جلوی خودروی داداشی را که هنوز علت آن مشخص نیست گرفته و ابتدا درگیری لفظی پیدا می‌کنند که در این حادثه داداشی با ضربات سلاح سرد از پای در آمده و سرنشینان پراید مشکی نیز از محل حادثه متواری می‌ شوند.

در حال حاضر جسد هم اکنون در پزشکی قانونی قرار دارد و پرونده جهت رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی استان‌ های تهران و البرز ارجاع داده شده است.

براساس این گزارش مراسم تشییع پیکر روح الله داداشی ساعت ۹ صبح روز دوشنبه – فردا – از مقابل درب منزل وی برگزار می‌ شود.

آخرین جزییات + اخبار تکمیلی :

کرج- یک مسوول در بیمارستان شهید آیت الله مدنی کرج گفت : جسد روح الله داداشی قویترین مرد جهان برای بررسی پزشکی قانونی به بهشت سکینه کرج انتقال یافت .

وی صبح یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 24شب گذشته این قهرمان ورزشی در حالیکه از ناحیه گلو و سینه مورد اصابت وسیله ای تیز قرار گرفته بود به این بیمارستان انتقال یافت .

این مسوول که خواست نامش ذکر نشود ،افزود: بررسی های پزشکی نشان داد که این قهرمان به علت پاره شدن شریانهای حیاتی گردن حین انتقال به بیمارستان جان سپرده است و تلاش امدادگران برای نجات جان وی بی نتیجه ماند.

هنوز چگونگی نزاع و عامل قتل این قهرمان ملی و بین المللی مشخص نشده است .

داداشی در آخرین دوره مسابقات قویترین مردان جهان که در قشم برگزار شد مقام اول جهان را به خود اختصاص داد.

داداشی در درگیری با سه جوان به قتل رسید. یک منبع آگاه گفت ‘ روح الله داداشی ‘ قوی ترین مرد ایران و جهان در درگیری با سه جوان جان خود را از دست داده است. این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود ، گفت داداشی شب گذشته به همراه یکی از دوستانش با خودروی شخصی اش از سمت شمال به جنوب در خیابان گلشهر کرج در حرکت بود که در ازدحام خودروها بین راننده یک دستگاه پراید و داداشی درگیری لفظی بوجود می آید. وی بیان داشت : این درگیری لفظی بین روح الله داداشی و سه سرنشین خودرو پراید تا خیابان پونه کرج ادامه می یابد و در نهایت سرنشینان ، از دو خودرو پیاده شده و به درگیری فیزیکی می پردازند. در این در گیری یکی از سرنشینان پراید چند ضربه چاقو به گردن و سینه روح الله داداشی وارد می کند و بلافاصله به همراه دو سرنشین دیگر پراید متواری می شوند. شدت جراحات وارده به حدی بود که داداشی قبل از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد. روح الله داداشی چند دوره عنوان قوی ترین مرد ایران / مردان آهنین / را به خود اختصاص داد.

وی در رقابتهای قوی ترین مردان جهان که سال گذشته با شرکت 12 تن از قوی ترین مردان جهان در جزیره قشم برگزار شد عنوان قهرمانی را کسب کرد. وی پس از این مسابقات اعلام کرد که دیگر قصد ندارد در رقابتهای قوی ترین مردان ایران شرکت کند.

یک مسوول در بیمارستان شهید آیت الله مدنی کرج گفت : جسد روح الله داداشی قویترین مرد جهان برای بررسی پزشکی قانونی به بهشت سکینه کرج انتقال یافت . به فته این مقام بررسی های پزشکی نشان داد که این قهرمان به علت پاره شدن شریانهای حیاتی گردن حین انتقال به بیمارستان جان سپرده است. ساعت 24شب گذشته این قهرمان ورزشی در حالیکه از ناحیه گلو و سینه مورد اصابت وسیله ای تیز قرار گرفته بود به این بیمارستان انتقال یافت .

این مسوول که خواست نامش ذکر نشود ،افزود: بررسی های پزشکی نشان داد که این قهرمان به علت پاره شدن شریانهای حیاتی گردن حین انتقال به بیمارستان جان سپرده است و تلاش امدادگران برای نجات جان وی بی نتیجه ماند. داداشی در آخرین دوره مسابقات قویترین مردان جهان که در قشم برگزار شد مقام اول جهان را به خود اختصاص داد.

همچنین مهر نوشت:

فرمانداری و نیروی انتظامی کرج در حال بررسی علت قتل قهرمان قویترین مردان ایران و چهره نگاری از مظنونین بر اساس ادعای شاهدان درگیری هستند.
فرماندار کرج در گفتگو با خبرنگار مهر از حضور مسئولان شهرستان کرج در محل فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برای بررسی دقیق علت وقوع قتل ورزشکار کرجی خبر داد. مهدی ایران نژاد افزود: در حال حاضر خبرنگار کرجی همراه داداشی به عنوان شاهد اصلی این ماجرا در آگاهی در حال همکاری با نیروی انتظامی برای چهره نگاری از مظنونین از این حادثه است. به محض اطلاع دقیق از عوامل این درگیری و متهمان اصلی آن اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

شامگاه شنبه ” روح الله داداشی” از قوی ترین مردان جهان در حالی در درگیری با اشرار به قتل رسید که یکی از خبرنگاران کرجی نیز همراه وی بود.

این خبرنگار که از نزدیک شاهد این درگیری بود در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سه سرنشین پراید به صورت ناگهانی به این قهرمان کرجی حمله ور شده و پس از وارد آوردن ضرباتی به سینه و گلوی وی اقدام به فرار کردند.

مجید فرجی افزود: پیکر زخمی داداشی پس از درگیری توسط نیروهای امدادی به بیمارستان شهید مدنی جهانشهر کرج منتقل و در بخش سی پی سی آر بستری شد، اما به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

روح الله داداشی متولد سال 1360 بود و در دوران فعالیت ورزشی خود ۷ دوره قهرمانی کرج ، ۲ دوره قهرمانی تهران ، ۲ دوره قهرمان ایرانی در رشته پرورش اندام و در قویترین مردان یک دوره چهارم ایران ، ۲ دوره سوم ایران یک دوره قهرمانی کشور ، ۲ دوره قویترین مردان آهنین، یک دوره سوم جهان و یک دوره اول جهان را در کارنامه داشت.

خاکسپاری  مرحوم روح الله داداشی و دستگیری متهمین قتل روح الله داداشی

پیکر مرحوم روح الله داداشی با حضور خیل عظیم مردم کرج و مسوولین و جامعه ورزشی تشییع و در امامزاده محمد کرج به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، پیکر مرحوم داداشی پس از انتقال از بهشت سکینه به منزل آن مرحوم در حصارک کرج با حضور صدها نفر از مردم و جامعه ورزشکاران استان و کشور تشییع و در امامزاده محمد کرج در حصارک به خاک سپرده شد.

تعداد جمعیت حاضر در مراسم تشییع این قهرمان ورزشی به حدی بود که پیکر آن مرحوم با آمبولانس به امامزاده حمل می شد و شرکت کنندگان با دست در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامینی نظیر “پهلوانان هرگز نمی‌میرند”، “قهرمان ایران خدا نگهدار تو”، “داداشی برای ما زنده است”، پیکر قویترین مرد جهان را تا محل تدفین آن ورزشکار نامی همراهی کردند.

پیش از انجام مراسم خاکسپاری مهدی ایران نژاد فرماندار کرج با حضور در جمع عزاداران با تاکید بر اینکه به خاطر فوت این جوان دلیر کل ایران عزادار است، گفت: روح الله داداشی هویت مردم و جوانان کرج بود و حضور گسترده و بی نظیر جوانان در مراسم تشییع او نشانگر این هویت است.

وی افزود: امروز هر سه متهم قتل این جهان پهلوان دستگیر شدند و هر چه سریعتر جهت رسیدگی به اتهامات تحویل مراجع قضایی می شوند.

 

روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید،قتل روح الله داداشی،آخرین جزییات روح الله داداشی،تصاویر قتل روح الله داداشی،جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی،تصویر قاتل روحالله داداشی،فیلم قتل روح الله داداشی،فیلم درگیری روح الله داداشی،فیلم درگیری روح الله داداشی،فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی،فیلم جسد روح الله داداشی،فیلم کشته شدن روح الله داداشی،فیلم دعوای روح الله داداشی،کلیپ دعوای روح الله داداشی،کلیپ کشته شدن روح الله داداشی،کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی،کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی،دانلود فیلم قتل روح اله داداشی،فیلم قتل روح اله داداشی،, آخرین جزییات روح الله داداشی, تصاویر قتل روح الله داداشی, تصویر قاتل روحالله داداشی, جزییات به قتل رسیدن روح الله داداشی, دانلود فیلم قتل روح اله داداشی, روح الله داداشی از قویترین مردان ایران به قتل رسید, فیلم به قتل رسیدن روح الله داداشی, فیلم جسد روح الله داداشی, فیلم درگیری روح الله داداشی, فیلم دعوای روح الله داداشی, فیلم قتل روح الله داداشی, فیلم کشته شدن روح الله داداشی, قتل روح الله داداشی, کلیپ دعوا کردن روح الله داداشی, کلیپ دعوای روح الله داداشی, کلیپ صحنه دعوای روح الله داداشی, کلیپ کشته شدن روح الله داداشی

 

مردم پس از شنیدن خبر دستگیری هر سه قاتل از فرمانده انتظامی کرج تقدیر کردند.

روح‌ الله داداشی یکی از قویترین مردان ایران شنبه شب و در جریان یک درگیری خونین در کرج به قتل رسید.

دانلود فیلم و کلیپ درگیری و جنازه مرحوم روح الله داداشی

دانلود دانلود کلیپ با لینک مستقیم

حجم فایل حجم تقریبی: 8 MB

فرمت فایل فرمت:  Zip

رمزعبور پسورد:  www.farsimode.com [به کوچک بودن حروف دقت کنید]

منبع دانلود منبع :  Www.FarsiMode.CoM

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود سخنرانی و مداحی های حسینیه امام خمینی محرم 97
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 97 هیات رایه العباس
دانلود سخنرانی و مداحی های حسینیه امام خمینی محرم 96
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 96 هیات رایه العباس
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر

دیدگاه کاربران
3دیدگاه ثبت و تایید شده

  • احمد سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

    خیلی دوستش داشتم.خدا بیامرزش

  • علی پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

    من الان ۱۴/۱۰/۹۶ به یادش افتادم و الان انقدر حالم بده که نمیدونم چکار کنم خدا لعنتشون کنه اگه مرد بودن بدون سلاح باهاش میجنگیدن تا همشدن رو با خاک یکسان کنه اوففف

  • مهدیه یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

    هر عید به یادمون میوفته😭‌خدابیامرز