راه های تشخیص وجود پرده ی بکارت + عکس
خانه » راه های تشخیص وجود پرده ی بکارت + عکس

راه های تشخیص وجود پرده ی بکارت + عکس

1M بازدید
دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
Admin
1 دیدگاه
7K

راه های تشخیص وجود پرده ی بکارت

روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت

پرده بکارت, انواع پرده بکارت, ترفندهای فهمیدن وجود پرده بکارت, تشخیص وجود پرده بکارت, تشخیص پارگی پرده بکارت, تشریح انواع پرده بکارت, حالت ارتجاعی پرده بکارت, حالت پره های فرج, دخول آلت تناسلی مرد, دیواره های داخل فرج (گردن رحم), روش تشخیص وجود بکارت, روش تشخیص پرده بکارت, روشهای تشخیص وجود پرده بکارت, روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت, زخم داخل رحم (فیبرون), شکل مهبل فرج, عوامل از بین رفتن پرده بکارت, عکس انواع پرده بکارت, عکس فرج زنان, عکس پرده بکارت دختران, فرج, فرج زنان, مصرف دارو, معاینات پزشکی, وجود پرده بکارت, وجود پرده بکارت در زنان, پرده بکارت دختران, پزشکی, چگونگی فهمیدن وجود پرده بکارت

معنای حقیقی از بین رفتن پرده بکارت، از بین رفتن و پاره شدن آن صرفاً به دلیل مقاربت و نزدیکی نیست، چرا که دلایل دیگری در از بین رفتن پرده ی بکارت دخیل هستند که در این مقاله به شرح آن می پردازیم:

تشخیص پارگی

۱- حالت پره های فرج

معمولاً پره های اطراف مهبل فرج در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این پره ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این پره ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این پره ها بسته است.


۲- شکل مهبل فرج

اگر مهبل فرج، شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده با دخول آلت تناسلی مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد به ۷ تبدیل می شود. البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند. پارگی پرده، چه در حین دخول نزدیکی یا عوامل فوق، ممکن است با آسیب دیگر قسمتهای فرج (اطراف مهبل، مجاری ادرار، پوسته ی بین مهبل و معقد) نیز همراه باشد.


۳- دیواره های داخل فرج (گردن رحم)

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.


۴- حالت ارتجاعی پرده بکارت

اگر پرده حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، پاره می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد. از طرفی حتّی دیده شده است که برخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود پرده بکارت و توجّه به آن، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج، نزدیکی داشته است، نیست.


دیگر عوامل از بین رفتن پرده بکارت :

· راه پیدا کردن ذرات پنبه و دستمال زمان قاعدگی به داخل فرج
· ایجاد زخم در اثر بیماری های مختلف، مثل دیفتری
· دویدن و پرش
· پرت شدن روی شیئ تیز یا محکم
· معاینات و ابزار پزشکی
· در اثر خارش شدید مهبل و داخل آن، بوسیله ی خود شخص
· خود ارضایی
· دخول اجسام خارجی
· عمل های جراحی


گاهی اوقات به دلیل عدم صحیح دخول و در نتیجه از بین رفتن ناقص یا شدید پرده بکارت، عوارض ثانویه ای چون، عفونت، خونریزی، زخم مجاری ادرار، زخم داخل رحم (فیبرون)، نازایی و … ایجاد می شود.


عفونت :

برخی از دخترها در رحم خود، میکروبها و قارچ های بالقوه ای دارند که پس از اولین ارتباط نزدیکی فعال می شوند و در نتیجه عفونت ایجاد می شود.


خونریزی شدید:

این حالت به ندرت دیده می شود و در اثر فشار زیاد در هنگام دخول دیده می شود، گاهی اوقات، بعضی پرده های بکارت به دلایلی طی چند مرحله از بین می روند و این خود، موجب خونریزی متعاقب می شود.


جراحت مجاری ادرار:

در مواقعی که طبق توضیح فوق، پرده طی چند مرحله یا با شدت از بین رود، زخم های مجاری ادرار، پیش می آید.


زخم داخل رحم (فیبرون)

عمل دخول و بردن پرده ی بکارت به تنهایی عامل این زخم نمی باشد، بلکه در صورت باریک بودن گردن و دهانه رحم و دیگر مشکلات دیگر بخشهای مرتبط داخلی رحم، این زخم ها ایجاد می شوند.


نازایی:

اگر عفونت یا زخم های فوق مداوا نشود، به مرور زمان سبب نارسایی ها و در نتیجه اختلال در عملکرد باروری و نازایی می شوند.


انواع پرده بکارت, انواع پرده بکارت, ترفندهای فهمیدن وجود پرده بکارت, تشخیص وجود پرده بکارت, تشخیص پارگی پرده بکارت, تشریح انواع پرده بکارت, حالت ارتجاعی پرده بکارت, حالت پره های فرج, دخول آلت تناسلی مرد, دیواره های داخل فرج (گردن رحم), روش تشخیص وجود بکارت, روش تشخیص پرده بکارت, روشهای تشخیص وجود پرده بکارت, روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت, زخم داخل رحم (فیبرون), شکل مهبل فرج, عوامل از بین رفتن پرده بکارت, عکس انواع پرده بکارت, عکس فرج زنان, عکس پرده بکارت دختران, فرج, فرج زنان, مصرف دارو, معاینات پزشکی, وجود پرده بکارت, وجود پرده بکارت در زنان, پرده بکارت دختران, پزشکی, چگونگی فهمیدن وجود پرده بکارت

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
1دیدگاه ثبت و تایید شده

  • ssoo یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳

    سلام
    هروقت اسم پرده بکارت رو توهر سایتی میبینم از این همه حساسیت ایرانیا به این قضیه شگفت زده میشم که این پرده چه نمادیه اینجا نماد پاکی که نیست نماد هرزگی که نیست نماد بیگناهی که نیست فقط نماد جماعت حضرت مریم هاست که مارو به خودمون تو قضاوت هامون بشناسونه وجالبه که ما هیچکدوممون صدرصد نمیدونیم مفهومش چیه وکی گناهکاره وکی بیگناهه .اما فقط برا جماعت حضرت مریم ها سو استفاده از انسان ها وپاکی ها چیز دیگه ای نیست که ما بدون تشخیص حقایق وبانداشتن ابزارش با این عضو چه بدبختی هایی که برا همه به ارمغان نمیاریم چه برا کودک تجاوز چه برای دخترانی که بهشون تجاوز میشه واثباتش شاید معیار تشخیص حقیقت نباشه وکسی بیگناه لکه داربشه وبشه وسیله ای که دست تودست مردم زمانش خریداری میشه .ماتابه تکامل تشخیص حقیقت نرسیدیم نباید به این عضو به عنوان نماد هرزگی یا پاکی نگاه کنیم تامسایلی مث ترمیم وجراحی واقعا ازبین بره واسترس خیلی از کودکان تجاوز برای اثبات بیگناهیشون این رفتارهای ناپسند وغیر انسانی نباشه کسی که فاقد تشخیص حقیقته به مریم مقدس هم تهمت میزنه وبهتر این جماعت توگمراهی دور خود گم بشن نه دنبال این باشن که راه حقیقت رو تحریف کنندحریم خصوصی یک انسان بسیار مقدسه وتنها موجودی که حریم نداره شیطانه که وارد هر حریمی میشه به منظور سواستفاده وفرافکنی وتهمت .البته بحث من فقط برای دفاع از کودک تجاوز بود وهیچگونه دفاعی از افراد هرزه اخلاقی ندارم