متن تکذیبیه نیوشا ضیقمی درباره خبر حضور در قطعه شهداء
خانه » متن تکذیبیه نیوشا ضیقمی درباره خبر حضور در قطعه شهداء

متن تکذیبیه نیوشا ضیقمی درباره خبر حضور در قطعه شهداء

84K بازدید
پنج شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۰
Admin
6 دیدگاه
645

متن تکذیبیه نیوشا ضیقمی درباره حضور در قطعه شهداء

نیوشا ضیغمی حضور خود را در قطعه شهدا تکذیب کرد !

تکذیب نیوشا ضیقمی در مورد حضور در قطعه شهداء

پس از منتشر شدن عکس چندین بازیگر زن ایران در قطعه شهدا که ظاهرا ژست هایی تحقیر کننده و پوشش نامناسبی داشته اند ، خبر رسید که تعدادی از خانواده های شهدا از صبح امروز پنجشنبه 31 شهریورماه ، در اعتراض به این حرمت شکنی متحصن شده اند و میگویند که در برابر چنین توهینی هرگز آرام نخواهند نشست ،نیوشا ضیغمی در یادداشتی حضور خود را در قطعه شهدا انکار میکند که متن این یادداشت در ادامه مطلب قرار گرفته است.

متن نامه اعتراض آمیز ، تکذیبیه یا دفاعیه نیوشا ضیغمی:

عکسی که به نام اینجانب به همراه یکی دیگر از بازیگران کشورمان در دنیای مجازی منتشر شده و بر اساس آن اتهاماتی را به اینجانب نسبت داده‌اند که اصلا با فضای روحی و کاری‌ام جور در نمی‌آید. نمی دانم چه بگویم درباره عکسی که خودم هم از وجود آن هیچ خبری نداشته‌ام.باورم نمی شد تا وقتی که عکس را دیدم. انگار خودم بودم اما من که در چنین عکسی حضور نداشته‌ام؟ فکر می‌کنم این هم از معجزه‌های فتوشاپ باشد که می‌تواند هر بلایی سر آدم‌ها بیاورد. می‌گویم بلا چون واقعا بلاست برای منی که همیشه سعی کرده‌ام به دور از حواشی باشم و زندگی کنم.بارها و بارها روی این ماجرا صحه گذاشته‌ام که کسی که به عنوان الگوی دیگران به حساب می‌آید باید مراقب رفتارهایش باشد. این حرف امروز نیست ماجرایی است که در تمام گفت‌وگوهایی که داشته‌ام به آن اشاره کرده‌ام. همیشه مراقب محترم شمردن همه آدم‌ها بوده‌ام و به دنبال حفظ ارزش‌ها و چه ارزشی بالاتر از احترام به ساحت مقدس شهدا.

کسانی که برای بودن ما و مملکتمان جانشان را از دست دادند. کسانی که همه چیز ما و کشورمان بوده و هستند. آن وقت با چه دیدگاهی می‌توان بی‌احترامی یا نه حتی بی توجهی به آن‌ها را توجیه کرد.خدای من ! نمی‌دانم باید چه بگویم در‌این‌باره که واقعا زبانم از گفتن قاصر است. قاصرم از حرف زدن در‌این‌باره و جز آه و ناله چیزی نمی‌توانم بگویم. از ماجرایی که سوای بحث‌های دیدگاهی و وجه‌ای که برای اینجانب در میان مردم دارد از نظر روحی به من ضربه می‌زند. اتفاقی که هیچ چیزی جز این نمی‌توانم در موردش بگویم. تنها استمدادی از خداوند منان و طلب یاری از ساحت مقدسش برای اتفاقی که کاملا مشخص است در جهت تخریب اینجانب پیش کشیده شده و چیز دیگری را پی نمی‌گیرد. اتفاقی از پیش برنامه‌ریزی‌شده در جهت تشویش اذهان عمومی.نمی‌دانم تا کی ما باید جور این ماجراها بکشیم.

نمی‌توانم این ماجرا را هضم کنم. برای منی که سینما و مردم تمام عشقم هستند و حتی از سرمایه شخص‌ام برای به حرکت انداختن چرخ‌هایش هزینه کرده‌ام. برای منی که… نمی‌دانم چه بگویم بدجوری بغض کرده‌ام. این قدر که قادر به ادامه گفتن و حتی فکر کردن نیستم. نمی‌دانم. فقط می توانم بگویم مسئولان محترم خواهش می‌کنم فریادم را بشنوید و برای یک بار هم که شده با عوامل راه‌اندازی چنین ماجرایی برخورد کنید تا برای دیگران درس عبرتی باشد که با آبروی مردم اینگونه بازی نکنند. کسانی که هیچ چیز جز نفع خودشان برایشان مهم نیست و برای همین هم دست به هر کاری می‌زنند. کسانی که قطعا خودم هم از مجاری حقوقی برای محاکمه کردنشان اقدام خواهم کرد.»

تکذیب نیوشا ضیقمی در مورد حضور در قطعه شهداء | Www.FarsiMode.CoM

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری دوم
عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری اول
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور

دیدگاه کاربران
6دیدگاه ثبت و تایید شده

 • ستایش پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  درضمن لیاقت میخواد رفتن ب قطعه شهدا! ک کلا اینا نصیب الهام چرخنده شد، خوشبحالش. اون خوشبخته نه چند تا هنرمند تازه ب دوران رسیده! چی نیوشا الگوه!؟ ارایش غلیظش!!!؟ ک از هنرمندا بیشترین ارایشو داره ونصف شالش رو هواست؟؟؟ بیخیال الگو!

 • ستایش پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  ربطی ب حسادت نداره. ازاین هنرمندا ی بیحجاب هرچی بگین البته بعضیاشون برمیاد!اینقدر هم ازشون حمایت نکنید. اینا از الان باید دیگه الهام چرخنده یا نفیسه روشنو… رو الگو قرار بدن. این همه هنرمند چرا گیر دادین ب نیوشا!؟

 • ستایش پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  ربطی ب حسادت نداره. از این هنرمندای بدحجاب هرچی بگی البته بعضیاشون برمیاد!اینقد ازشون حمایت نکنید. اینا باید از الان الهام چرخنده رو الگو قرار بدن یا نفیسه روشن این همه هنرمند خوب و محبوب چرا گیر دادین ب نیوشا!؟

 • شیلا دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  این خانومه که اون نیست!!!!!!!!

 • 12 پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  خوشنام؟
  سابقه هنری؟
  ‍پیشرفت هنری؟
  ای باباااااااااااااا
  بی خیال
  کی به این خانم گفته الگوه؟

 • hasan 61 چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  سلام اگر خانم نیوشا درقطعه شهیدا حضور داشته باشد یا نه داشته باشد اصلا مهم نیست مگر او کی هست شهدا برای همه ملت عزیز و قابل احترام هستند

ارسال دیدگاه