فردا؛23 آبان؛تشییع پیکر 17 شهید سپاه در تهران
خانه » فردا؛23 آبان؛تشییع پیکر 17 شهید سپاه در تهران

فردا؛23 آبان؛تشییع پیکر 17 شهید سپاه در تهران

29K بازدید
یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰
Admin
0 دیدگاه
143

تشییع پیکر 17 شهید سپاه در تهران | Www.FarsiMode.Comفردا؛23 آبان؛تشییع پیکر 17 شهید سپاه در تهران + جزییات کامل از حادثه انفجار ملارد

 

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: پیکر پاک سرلشکر شهید حسن مقدم به همراه 16 شهید دیگر فردا از مقابل حسینیه حضرت فاطمه زهرا(س) ستاد فرماندهی نیروی هوا فضای سپاه تشییع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کل سپاه، در خبر تشییع پیکر شهدای حادثه سازمان خودکفایی سپاه در تهران به نقل از مسئول روابط عمومی سپاه، محل تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه سازمان خودکفایی سپاه در تهران مقابل حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه درج شده بود که به حسینیه فاطمه زهرا(س) ستاد فرماندهی نیروی هوا فضا سپاه، واقع در میدان سپاه، خیابان پادگان ولیعصر(عج) تغییر یافته است و اصل خبر به شرح زیر اصلاح می‌شود.

مسئول روابط عمومی سپاه از تشییع و به خاکسپاری 17 شهید حادثه سازمان خود کفایی خبر داد و گفت: پیکر پاک شهیدان حادثه سازمان خود کفایی فردا 23 آبان ماه از مقابل حسینیه فاطمه زهرا(س) ستاد فرماندهی نیروی هوا فضای سپاه برگزار می‌شود.

شریف افزود: پیکر پاک سرلشکر شهید حسن مقدم، مسئول سازمان خودکفایی و تحقیقات صنعتی سپاه به همراه 16 شهید دیگر8:30 صبح فردا از مقابل حسینیه فاطمه زهرا(س) ستاد فرماندهی نیروی هوا فضا سپاه واقع میدان سپاه، خیابان پادگان ولی عصر(عج) به سمت بهشت زهرا(س) تشییع خواهد شد.

جزییات کامل حادثه انفجار ملارد در ادامه مطلب

جزییات کامل از حادثه انفجار ملارد:

انفجار در زاغه مهمات پادگان بیدگنه/ فوری/ آمار شهدا و مجروحان انفجار در پادگان سپاه 33 نفر است.

انفجار امروز (21 آبان) در پادگان نظامی در روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد در استان البرز اتفاق افتاده است که در آن بخش چشمگیری از زاغه مهمات منفجر شده است. هنوز برآورد دقیقی از جزئیات حادثه، تلفات جانی و خسارت‌های مالی این حادثه در دسترس نیست؛ کمیته بحران برای رسیدگی به علت‌های این حادثه تشکیل شده است.

خبر به مرور تکمیل می شود : اخبار جدید را در پایین صفحه ببینید

حسین گروسی نماینده شهریار در مجلس در باره حادثه انفجار امروز در حوالی تهران، از انفجار امروز در پادگان نظامی در روستای «بیدگنه» از توابع شهرستان ملارد در استان البرز خبر داد و گفت: هنوز برآورد دقیقی از تلفات جانی و خسارت‌های مالی این حادثه در دسترس نیست؛ کمیته بحران برای رسیدگی به علت‌های این حادثه تشکیل شده است.

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، لحظاتی پیش با تأیید خبر دو انفجار پی‌درپی در حوالی شهر قدس از توابع شهریار در استان البرز گفت: شدت دو انفجار به حدی بود که صدای مهیب و لرزش آن شیشه برخی ساختمان‌های در نزدیکی محل حادثه را شکسته و مردم را شهریار و شهر قدس را وحشت‌زده کرده است.

نماینده مردم شهریار و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی افزود: انفجار امروز در پادگان نظامی در روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد در استان شهریار اتفاق افتاده است که در آن بخش چشمگیری از زاغه مهمات منفجر شده است.

وی تصریح کرد: هنوز برآورد دقیقی از جزئیات حادثه، تلفات جانی و خسارت‌های مالی این حادثه در دسترس نیست؛ کمیته بحران برای رسیدگی به علت‌های این حادثه تشکیل شده است
امروز (شنبه ۲۱ آبان) در حدود ساعت یک بعد از ظهر دو انفجار به‌نسبت شدید در حوالی شهر قدس و ملارد از توابع شهریار در استان البرز سراسر استان تهران را لرزاند.
برخی اخبار رسیده حاکی است که این انفجارها در یک جایگاه عرضه سوخت گاز طبیعی (CNG) در حوالی گرم‌دره در نزدیکی کرج اتفاق افتاده و شدت انفجار به حدی بوده است که مردم از وحشت‌زده و سراسیمه به خیابان‌ها ریختند.

به گفته شاهدان عینی از نزدیکی محل انفجار، شدت انفجار به حدی بود که شیشه‌های ساختمان دانشگاه شهر قدس فرو ریخته و دود غلیظ و سیاهی آسمان را فرا گرفته است.
شدت انفجار به حدی بوده است که حتی لرزش آن را شرقی‌ترین نقاط تهران هم احساس شده است.

تکمیلی

چند تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس این خبر را تأیید کردند.

عزیز اکبریان نماینده کرج نیز ضمن تأئید این خبر گفت: انفجار در یک پادگان نظامی حوالی شهریار به وقوع پیوسته است.

پرویز سروری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، این حادثه را ناشی از انفجار زاغه مهمات یک پادگان نظامی عنوان کرد.

به گفته برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی، این انفجار در یک پادگان متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رخ داده است.

***

یک منبع آگاه از کشته شدن 40 تن در انفجار امروز آموزشگاه نظامی مدرس(از زاغه‌های نگهداری مهمات) در ملارد کرج خبر داد.

این منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار قانون با اعلام این خبر، گفت که از تعداد زخمی‌ها و تعداد کسانی که در خارج از پادگان کشته یا زخمی شده‌اند خبری ندارد.

این منبع آگاه اعلام کرد نیروهای امدادی در حال امدادرسانی در محل حادثه هستند.

***

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران از به شهادت رسیدن 15 نفر در انفجار یکی از پادگان‌های سپاه در اطراف تهران خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به وقوع انفجار مهیب در یکی از پادگانهای سپاه در اطراف تهران گفت: این انفجار به دلیل جا به جایی مهمات رخ داده که در اثر این حادثه 15 نفر شهید و عده‌ای نیز مجروح شده‌اند  که حال برخی از مجروحان وخیم است.

وی افزود: در حال حاضر تیمی در حال بررسی حادثه است که اطلاعات آن متعاقبا به افکار عمومی اعلام می‌شود.

———–
تکمیلی 2
 
لحظاتی پیش سردار رمضان شریف در گفتگو با بخش خبری ساعت 18 شبکه تهران اعلام کرد شهدای انفجار در پادگان بیدگینه به 27 تن رسیده است .
به گزارش فردا،وی با رد شایعاتی که توسط عناصر ناآگاه منتشر می شود خاطر نشان کرد این حادثه در حین انتقال مهمات رخ داده است و باعث انفجار در زاغه مهمات پادگان شده است.
وی خاطر نشان کرد حال تعدادی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.
 
تکمیلی 3
آمار شهدا و مجروحان انفجار در پادگان سپاه 33 نفر استبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اعلام این خبر گفت: انفجار هنگامی صورت گرفت که یک محموله مهمات از زاغه در حال خارج شدن به سمت منطقه مورد نظر بود که متأسفانه به محض خروج از زاغه این حادثه اتفاق افتاد.
وی افزود: این حادثه در محلی متعلق به سازمان جهاد خودکفایی سپاه به وقوع پیوست که متأسفانه طی آن 17 نفر از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر دیگر مجروح شدند که مجروحین حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و براساس آخرین اطلاعات دریافتی حال چند نفر از این مجروحین نیز وخیم گزارش شده است.
 
شریف در پایان با اشاره به اعلام آمار 27 نفر برای شهدا در ساعات گذشته، گفت: متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود که ضمن عذر خواهی از مردم آخرین آمار شهدا 17 نفر اعلام می‌شود.
 
محل تشییع پیکر شهدای سازمان خودکفایی سپاه تغییر کرد!
 
پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تغییر محل برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه سازمان خودکفایی سپاه خبر داد. به گزارش مهر، در این خبر آمده است: درخبر تشییع پیکر شهدای حادثه سازمان خودکفایی سپاه در تهران به نقل از مسئول روابط عمومی سپاه، محل تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه سازمان خودکفایی سپاه در تهران مقابل حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه درج شده بود که به حسینیه فاطمه زهرا (س) ستاد فرماندهی سپاه نیروی هوا فضا، واقع در خیابان سپاه، خیابان پادگان ولی عصر تغییر یافته است.براین اساس به گفته مسئول روابط عمومی سپاه مراسم تشییع و به خاکسپاری 17 شهید سازمان خود کفایی سپاه فردا 23 آبان ماه از مقابل حسینیه فاطمه زهرا (س) ستاد فرماندهی سپاه نیروی هوا فضا برگزار می شود.رمضان شریف افزود: پیکر پاک سرلشکر شهید حسن مقدم، مسئول سازمان خودکفایی و تحقیقات صنعتی سپاه به همراه 16 شهید دیگر 30: 8 صبح فردا از مقابل حسینیه فاطمه زهرا (س) ستاد فرماندهی سپاه نیروی هوا فضا واقع در خیابان سپاه، خیابان پادگان ولی عصر به سمت بهشت زهرا (س) تشییع خواهد شد.
 
منابع : خبرگزاری های تابناک،فردا نیوز،فارس،برنا،مهر

گردآوری ،ویرایش و اضافات : پرتال فرهنگی تفریحی فارسی مد

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه