دانلود نرم افزار فارسی چک کننده لینکها  Hyperlink Checker
خانه » دانلود نرم افزار فارسی چک کننده لینکها Hyperlink Checker

دانلود نرم افزار فارسی چک کننده لینکها Hyperlink Checker

4K بازدید
سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰
Admin
0 دیدگاه
45

دانلود نرم افزار فارسی چک کننده لینکها  Hyperlink Checker

بررسی سریع لینک، پیوند، پیوند روزانه ،link ،hyperlink hyperlink checker  چک کردن، پیوند check ،بررسی ،دیدن، بازرسی، بررسی تبادل لینک، با خبر شدن لینک پیوند آدرس سایت،چک کردن لینکها،Link Checker،فارسی مد،دانلود برنامه چک کردن لینکها،دانلود برنامه چک کردن لینکها در تبادل لینک،Link Exchange Cheker،سایت دانلود رایگان،نرم افزار تبادل لینک،نرم افزار چک کردن خودکار لینکها در تبادل لینک،، اینترنت، وبگاه پایانه اینترنتی،چک کردن لینکها ، نرم افزار چک کردن لینک ، یافتن خطاهای وب سایت ، خطاهای وب سایت ، خطاهای html،مشکل خرابی لینک ها ، برطرف کردن خطای سایت ،Broken Link Checke، افزونه، افزونه Broken Link Checke، جدیدترین نسخه Broken Link Checker، حذف لینک های شکسته، دانلود Broken Link Checke، دانلود افزونه Broken Link Checke، دانلود افزونه لینک های شکسته برای وردپرس، لینک های شتسته در وردپرس، لینک های شکسته، وردپرس، پیدا کردن لینک های شکسته،تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker ،

همانطور که اکثر شما وبمسترهای عزیز اطلاع دارید تبادل لینک نقش بسیار موثری در افزایش رنک گوگل دارد و یکی دیگر از دغدقه های شما هم این هست که طرف مقابل لینک شما را پاک نکنه چون لینکهای یکطرفه بسیار برای یک سایت مضر هست به عنوان مثال اگر لینک سایتی دیگر در سایت شما باشه ولی لینک شما در اون سایت نباشه این  لینک دادن یکطرفه محسوب میشه و اینکه شما فقط اون سایت را لینک کرده اید ولی اون سایت شما را لینک نکرده و این مهم بسیار برای رنکینگ یک سایت مضر خواهد بود،حال باید چه کرد؟! هر روز باید به این سایتها سر زد و ببینید که لینک شما در سایتی که لینک کردید هست یا خیر ؟! خوب این کار زمان بسیار زیادی از وقت شما را میگیره خصوصا زمانی که تعداد لینکهایی که باید چک شوند زیاد باشه !!! خوب راه حل چیه ؟!

جهت دانلود و مشاهده جزییات و تصاویر بیشتر این برنامه مفید به ادامه مطلب بروید…

بله راه حل استفاده از نرم افزار فارسی شده Hyperlink Checker می باشد به این ترتیب که شما لیست آدرس سایتهایی که باید چک شوند و اصولا شما را لینک کرده اند و شما هم اونها را لینک کرده اید را در یک فایل Notepad وارد کرده و در دفعات بعدی لازم نیست تک تک بخواهید اونها را در برنامه وارد کنید با یک کلیک اونها را در برنامه ایمپورت میکنید و در قسمت ادرس سایت لینک شده آدرس سایت خودتون را می زنید و سپس روی بررسی کلیک میکنید و تمام! منتظر می مانید یا کارهای دیگر خود را انجام میدهید تا برنامه به صورت خودکار لینکها را چک کند و در زمانی که چک کردن لینکها توسط برنامه تمام شد با پیام بررسی تمام شد روبرو شده و در پایین برنامه در قسمتهایی که در تصویر بالا مشخص هست سه قسمت به نام های 1- وجود دارد 2- وجود ندارد و 3- نا مشخص می باشد که میتونید نسبت به حذف یا ابقاء لینکها و تصمیم خود اقدام کنید.

البته نا گفته نماند بسیاری از مدیران سایتها در تبادل لینک زرنگی کرده و برای اینکه به شما لینک ندهند و از شما لینک یکطرفه بگیرند، لینک شما را به کد [No Follow] تبدیل می کنند به گونه ای که شما لینک خود را به ظاهر در سایت مقابل می بینید ولی عملا هیچگونه ارزشی برای گوگل و شما ندارد چون در سورس قالب و کد [No Follow]  تعریف شده و با گرفتن یک سورس قالب میتونید بفهمید. به این ترتیب اگر در قسمت لینک شما کد [Rel=No Follow] و این قبیل کدها مشاهده نمودید بفهمید که اون لینک برای شما از دید گوگل و موتورهای جستجو هیچگونه ارزشی نداره و بهتره لینک سایت مقابل را از لینکدونی خود حذف کنید،چون این کد به گوگل و سایر موتورهای جستجو می گه طرف این لینک نرو و یا اینکه لینک مقابل تایید شده نیست و به این ترتیب شما سایت مقابل را لینک کرده اید و اون هم سایت شما را لینک کرده ولی در واقع از دید سئو شما فقط اون سایت را لینک کرده اید و متاسفانه این عمل وبمسترها در تبادل لینک ، کمی ناجوانمردانه هست و مثال خواستن خر و خرما هست که می خواهند شما اونها را لینک کنند ولی خودشون حاضر نیستند به سایت شما لینک صحیح بدهند! و خیلی از همین سایتها را میشناسم که با استفاده از همین حقه ها یکشبه ره صدساله را رفته و رنک خودشون را بالا کشیدن ولی زیاد دوام نمیارن چون از اول بارشون کج بوده و بار کج هم به منزل نمیرسه و…!!

خوشبختانه سایت ما(فارسی مد)علیرغم آشنایی با این ترفندها ،از این اعمال ناجوانمردانه بسیار متنفر هست و به هیچ عنوان استفاده نمیکنه و اصولا این اعمال ناجوانمردانه و چیت کردن و فریب دادن افراد با سیاست کاری سایت ما متناقض هست و میتونید با گرفتن سورس کد ازسایت ما خودتون متوجه این موضوع بشید که قسمت دوستان ما فاقد کدهای [Rel=No Follow] و… میباشد.البته بحث کمی منحرف و طولانی شد  ولی چون به تبادل لینک و ارزش لینکها مربوط میشد به صورت اختصار در اینجا اشاره کردم ، آموزش های کامل و جامعی در خصوص افزایش رنک و بازدید و.. در انجمن خواهم گذاشت که مقالات و مطالب خوب و مفیدی را به زبان اصلی جمع آوری کرده و در حال ترجمه انها می باشم که به محض آماده شدن و گرد آوری اون برای شما کاربران محترم قرار خواهم داد.

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

دانلود نرم افزار فارسی چک کننده لینکها  Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

بررسی وجود لینک یک آدرس در صفحات وب  مشخص و
بررسی و جست و جوی کلمه‌ای در سایت‌های مورد نظر
Hyperlink checker V1.0

Hyperlink checker چیست؟!

 بررسی وجود لینک:
شاید شما هم از وبمسترانی باشید که برای افزایش رنکینگ سایتتان در موتورهای جست‌و‌جویی چون گوگل به تبادل لینک با سایت‌های دیگر می‌پردازید؛
احتمالاً برای بررسی لینک سایتتان در  صفحاتی که قرار است لینک شما را قرار داده باشند  وقت زیادی صرف می‌کنید و طی دوره‌های زمانی خاص به بازدید از آن‌ها برای بازرسی وجود لینکتان در آن سایت‌ها می‌پردازید تا مبادا لینک سایت شما را برداشته باشند!!
این کار, یعنی سر زدن به تمامی سایت‌های لینک کننده , علاوه بر مصرف ترافیک اینترنت؛ وقت زیادی از شما را هدر خواهد داد,
با این برنامه و امکانات آن قادر خواهید بود که از سایت‌هایی که قرار است لینک شما را در سایت خودشان قرار  داده باشند لیستی تهیه کنید و هر وقت خواستید با سرعت نسبتاً مناسب و بالا, و با صرف‌جویی در ترافیک مصرفی اینترنت به بررسی آن‌ها بپردازید و لیست سایت‌هایی که لینک شما را برداشته اند تحویل بگیرید.

بررسی و جست‌و جوی کلمه:
بررسی و جست‌و جوی کلمه‌ای مشخص در تعدادی از صفحات سایت‌های گوناگون هم ممکن است در برخی از موارد مفید باشد؛
مثلاً بین تعداد زیادی از وب‌پیج‌های اینترنتی به جست و جوی آن‌هایی می‌پردازید که کلمه ای خاص را در صفحه‌ی خود به کار برده اند؛ با این برنامه این کار بسیار سریع انجام می‌شود.
فرض کنید جزو قوانین تبادل لینک شما این است که سایت ‌های مربوطه در زمینه‌‌ی هک مطلب ننویسند, می‌توانید با این برنامه کلمه‌ی  هک را در آن سایت‌ها جست‌و جو کنید و بر روی آن‌ سایت‌ها نظارت نمایید؛
البته این برنامه کل سایت را مورد بررسی قرار نمی‌دهد؛ بلکه فقط به بررسی صفحه‌ای که آدرس آن را به برنامه داده اید می‌پردازد.

توضیحات برنامه:

پس از دریافت برنامه و کلیک بر روی برنامه صفحه‌ای همانند صفحه‌ زیر را باید مشاهده کنید:

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

Hyperlink Checker v1.0

این برنامه با ویندوز‌های XP , Vista , se7en سازگار می‌باشد؛

ممکن است با کلیک بر روی آیکن این برنامه در ویندوز ایکس پی, با خطایی مربوط به NET. روبه رو شوید؛
این خطا اعلام می‌دارد که برای اجرای برنامه به فریم ورک نیاز دارید؛
با نصب Framework نسخه‌ی 2 و یا بالاتر برنامه اجرا خواهد شد؛
هم اکنون می‌توانید مایکروسافت دات نت فریم ورک 2 را از اینجا دریافت و دانلود نمایید.

———————-

در واقع برنامه هایی که بر اساس تکنولوژی NET.  طراحی شده اند برای نصب و کار کردن در ویندوز XP نیاز به این کامپوننت دارند.
ویندوزهای Vista و Seven نیازی به نصب این افزونه ندارند.
ممکن است به برخی ویندوز‌های XP نیز این کامپوننت را افزوده باشند و به طور خودکار همراه نصب ویندوز نصب شود.

برنامه‌ای که پیش‌روی شما باز می‌شود شامل 4 بخش اصلی میباشد که در شکل زیر شماره گذاری شده است:

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

توصیف قسمت‌ها:

قسمت 1:
برای وارد کردن لیست سایت‌هایی که قرار است بررسی شوند می‌باشد.

دکمه‌ی Add:
برای مثال می‌توانید در فیلد مربوطه آدرس سایت مورد نظر را بنویسید و گزینه‌ی Add را بفشارید تا سایت برای بررسی به لیست افزوده شود؛

دکمه‌ی Import:
برای وارد کردن تعدادی آدرس از لیست ذخیره شده با فرمت txt می‌باشد.

دکمه‌ی Remove:
می‌توانید از روی لیست بر روی آدرس مورد نظر کلیک کنید و با زدن Remove آن سایت را از لیست حذف کنید.

دکمه‌ی Clear:
این دکمه تمام لیست را حذف و لیست را خالی می‌کند.

دکمه‌ی Advance Import:
با کلیک بر روی این گزینه, مطابق شکل زیر در قسمت 3 مشخص شده‌ بالا پنل قرمز رنگ شفافی ظاهر می‌شود که امکانات فراخوانی پیشرفته‌ لیست را به شما می‌دهد.

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

 Advance Import

برای مثال شما لیست وبلاگ‌های بلاگفا را بر حسب آی دی آن‌ها دارید؛
حال می‌توانید از این طریق آن‌ها را فراخوانی نموده و به آخر آن آی دی ها blogfa.com. متصل نمایید و آن را هنگام فراخوانی تبدیل به آدرس کنید.

دکمه‌ی ذخیره کردن لیست:
با کلیک بر روی این دکمه, لیست را برای بررسی های آینده در یک فایل متنی ذخیره می‌کنید.

قسمت 2:
محل وارد کردن آدرس سایتی که قرار است موجودیت لینک آن در سایت‌های وارد شده در لیست قسمت 1 بررسی شود.
می‌توان در این قسمت به جای آدرس سایت, کلمه‌ای را برای جست و جو و بررسی موجودیت در سایت‌های واقع در لیست وارد کرد.
دقت کنید که  برای بهینه شدن و عدم بروز مشکل؛ برنامه Case Sensitive نمی باشد و به کوچک و بزرگی کلمه در این قسمت اهمیت نمی‌دهد؛
برای شروع عملیات بر روی دکمه‌ بررسی کلیک نمایید؛
همچنین برای توقف موقت برنامه بر روی همان دکمه که نوشته‌ آن به توقف تبدیل شده است کلیک نمایید.

قسمت 3:
این قسمت در حالت عادی سورس کد سایت در حال جست و جوی خوانده شده از لیست قسمت 1 را نمایش می‌دهد.

قسمت 4:
این قسمت که نتیجه و خروجی می‌باشد, نتیجه‌ سایت‌های جست و جو شده را طبقه بندی می‌کند؛
سایت های طبقه‌ی اول که عنوان “وجود دارد” را دارا می‌باشند؛ سایت هایی هستند که آدرس لینک و یا کلمه‌ مورد نظر شما در آن‌ها موجود بوده است.

سایت‌های طبقه‌ دوم که عنوان “وجود ندارند” را دارا می‌باشند؛ سایت‌هایی هستند که آدرس لینک مورد نظر شما را برداشته اند و یا کلمه‌ی مورد نظر در آن سایت‌ها موجود نمی‌باشد!

سایت‌های طبقه‌ی سوم که عنوان “نا مشخص” را دارا می‌باشند؛ سایت‌هایی هستند که به دلایلی مثل: قطعی سرور, قطعی اینترنت, فیلتر بودن, فعال شدن سیستم امنیتی و دسترسی به سورس کد آن‌ها امکان پذیر نبوده و بررسی بر روی آن‌ها انجام نشده است.

هر یک از این دسته ها را می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی Save مربوطه در یک فایل Txt ذخیره نمایید.

با Minimize (-) کردن برنامه, برای راحتی در مواقعی که سایت های ورودی زیاد می‌باشند و عملیت طولانی میباشد برنامه از Taskbar حذف می‌گردد و مانند شکل زیر در قسمت Tray و یک کره‌ی زمین در گوشه سمت راست و بالای ویندوز ظاهر می‌گردد.

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker            تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

 آیکن برنامه به صورت باکسی در سمت راست و بالای ویندوز با قابلیت Drag شدن.
 این کره‌ زمین, در صورتی که برنامه در حالت بررسی لیست باشد و پنجره‌ی برنامه minimize باشد؛ با عدد قرمز رنگی روند  پیشرفت برنامه و درصد سایت های بررسی شده را نمایش می‌دهد, در غیر این صورت عدد قرمز را مشاهده نخواهید کرد.

شما با دابل کلیک بر روی هر یک از این آیکن‌ها, آیکن ها را ناپدید و پنجره‌ی برنامه را نمایان می‌کنید.
همچنین مطابق شکل زیر با کلیک راست کردن و انتخاب گزینه‌ “باز کردن پنجره‌ی برنامه” می‌توانید این کار را انجام دهید.

تصاویری از محیط برنامه Hyperlink Checker

برای ارتباط مستقیم با نویسنده‌ی برنامه, گزارش خطا و باگ و بررسی برای نسخه‌ی جدیدتر این برنامه, از نوار ابزار بالای برنامه بر روی  Help  کلیک نمایید.

لینک دانلوددانلود برنامه Hyperlink Checker | لینک مستقیم | لینک کمکی |

حجم فایل حجم تقریبی: 850KB

فرمت فایل فرمت:  Zip

رمزعبور پسورد:  www.farsimode.com

منبع دانلود منبع :  Www.FarsiMode.CoM

لطفاً کلیه‌ سوالات و ابهامات خود را در مورد این برنامه؛ از طریق آدرس لینک زیر دنبال کنید:

Www.alirezaweb.com/MySoftware/HyperlinkChecker/Hyperlinkchecker.htm

این نسخه از  برنامه 100% رایگان می‌باشد و انتشار برنامه با ذکر منبع بلامانع است.

برنامه نویس: علیرضا اخوان پور

منبع : سایت علیرضا وب [Www.AlirezaWeb.Com]

ویرایش ،تغییرات و اضافات :سایت فارسی مد [Www.FarsiMode.Com]

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود نرم افزاز مدیریت پهنای باند DU Meter 7.11 Build 4757
دانلود رایگان پلیر قدرتمند و زیبای Splash PRO EX v1.13.2
دانلود جدیدترین نسخه مرورگر فایرفاکس FireFox V20.0 Final Releases
دانلود آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس FireFox V19.0.2 Final Releases
دانلود نرم افزار تبدیل کننده فرمتهای تصویری و صوتی Joboshare Video Converter
دانلود آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس FireFox V15 Final Releases
دانلود نرم افزار پخش خودکار ربنا و اذان در سه زمان برای کامپبوتر
دانلود آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس FireFox V12 Final Releases
دانلود نرم افزار بهینه ساز Uniblue PowerSuite 2012 V3.0.7.5
دانلود اینترنت دانلود منیجر با کرک دائمی و آموزش فارسی سازی
دانلود آخرین نسخه نرم افزار تورنت µTorrent
دانلود آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس 11.FireFox Final Releases V
دانلود نرم افزار فارسی محاسبه وزن ایده آل بدن با فرمت فلش
دانلود مجموعه آیکون های گرافیکی و زیبای دانلود
کدهای زیبای نمایشگر پیج رنک برای سایت شما

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه