عکس های گلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش !! + شرح جزییات

عکس های گلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش !! + شرح جزییات

300K بازدید
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
Admin
16 دیدگاه
7K

عکس های گلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش !! + شرح جزییات

این مطلب فاقد هرگونه مورد غیر اخلاقی است و کاملا مطابق با قوانین است و تصاویر ارائه شده کاملا سانسور شده می باشد!

عکس های عریان گلشیفته فراهانی

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات به ادامه مطلب بروید

فیلم جای اژدها (There be dragons) فیلمی به کارگردانی رولند جفی و بازیگری گلشیفته فراهانی در نقش لیلا محصول سال ۲۰۱۱ است.
فراهانی در پروژه تازه کارگردان رولند جافی که یک فیلم درام است،در نقش لیلا با او همکاری می‌‌کند.
فیلم There Be Dragons محصول سال ۲۰۱۱ میلادی – اسپانیا و در ژانر بیوگرافی، درام به مدت ۱۲۲ دقیقه می باشد و دیدن این فیلم به افراد زیر ۱۳ سال در خارج از ایران نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود.

داستان فیلم در بحبوحه ی جنگ داخلی اسپانیا و در حالی که وحشت همه جا را فرا گرفته، او توسط یک روزنامه نگار به ارتباطات عمیق پدرش و نفوذ عمیق و تاریک او در زندگی است، پی می برد.

فیلم‌های دیگری که گلشیفته در آن‌ها بازی می‌کند و قرار است در آینده اکران شوند فیلم فرانسوی به نام (Si tu meurs, je te tue) و در نقش یکم به کارگردانی (Hiner Saleem) و در فیلم (Chicken with Plums) به کارگردانی (Vincent Paronnaud) و (Marjane Satrapi) حضور داشته است.
فراهانی چندی پیش در اظهاراتی که همراه تصاویر وی در نشریه مد wox – که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد- گفته بود که از حجاب متنفر است.

از دیگر سو گلشیفته فراهانی در فیلم “جای اژدها” براحتی دوگاری اسکات بازیگر مرد فیلم  را می بوسد و با لباس خواب در کنار وی در تختخواب هتل می خوابد (فارسی مد) و صحنه های نیمه برهنه وی با دوگاری اسکات که نقش دوست پسر وی را دارد، سکانس های دیگر فیلم را شکل داده اند. اینجاست معلوم می شود که چرا این هنرپیشه جوان پیش از این موفق، باید از حجاب متنفر باشد.

چندی پیش نیز جواد شمقدری معاون سینمایی وزیر ارشاد نیز  در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران گفته بود:«من در دوره مسئولیتم یک بار درباره گلشیفته فراهانی گفته بودم که می‌تواند برگردد. در آن مقطع این امکان وجود داشت. ولی بعدا اتفاق‌های دیگری افتاد. ممکن است من ۲۰ سال پیش به کسی رأی داده باشم که الان قبولش نداشته باشم. در این یک سال و نیم شرایط تغییر کرد و دیگر مشکل گلشیفته فراهانی در حوزه اختیارات ما نیست. اخیرا هم شنیده‌ایم این بازیگر در فیلمی در کردستان بازی کرده که صحنه‌های ناجوری دارد. که در این صورت بعید است خود جامعه بازیگری علاقه به حضور ایشان داشته باشد.»

اما این داستان روی دیگری هم دارد، پیش از این و درست در زمانی که گلشیفته فراهانی در فیلم “ریدلی اسکات” بازی کرد و پس از آن عکس های بی حجابش در رسانه ها و سایت های اینترنتی پخش شد؛ برخی از صاحب نظران حوزه فرهنگ و هنر که سابقه غرب را در چنین پروژه هایی دیده بودند زبان به هشدار گشودند؛ آنها نمونه های مختلفی چون گلشیفته فراهانی را دیده بودند، چه از نوع وطنی آن که در سال های پس از پیروزی انقلاب نمونه های متنوع داشت و چه از انواع دیگر غیر وطنی اش.به گزارش فارسی مد : کم نبودند کسانی مانند فراهانی که امید هالییوودی شدن و تبدیل شدن به ستاره سینمای ینگه دنیا به سنت های وطنی اش پشت پا زدند و همه چیز را نادیده گرفتند.

اما در نهایت وقتی استفاده تبلیغاتی این ستاره ها به پایان می رسد اندک اندک حتی نشریات مبتذل مد هم به سراغ آنها نخواهند رفت و تازه تلخی غربت و مزه گس آلت دست شدن حس می شود. احساس بدی آنقدر بد که تلخی آن را حتی می شود از یادداشت پدر گلشیفته یعنی بهزاد فراهانی حس کرد.

“این روزها بیش از هر چیز به یاد بچه هایی هستم که ایران نیستند و در خارج از کشور فعالیت می کنند، نقاشان، موسیقی دان ها، بازیگران، کارگردانان و… همه هنرمندانی که ایران را ترک کرده اند و دور از اینجا مشغول کارهای هنری شده اند، دلیل آنها برای ترک ایران هر چه باشد،ما باید به این فکر کنیم که چه راهی برای آنها وجود دارد. ما غربت را نمی شناسیم و وقتی از آن دور هستیم، درکی از آن نداریم، اما وقتی در آن قرار می گیریم، می فهمیم خیلی سخت تر از آن چیزی است که تصور می کرده ایم. من وقتی که در پاریس سکته کردم و چند روزی خوابیدم. ایرانی های مقیم آنها به دیدنم آمدند و بسیار به من لطف کردند. وقتی به این اتفاقها نگاه می کنم، می بینم جوانانی که ساکن خارج از ایران هستند،عاطفه شرقی شریف خود را دارند، اما غصه ناهنجارغربت هم در دلشان هست و آنها را رنج می دهد. وقتی از دور به آنها نگاه می کنیم، می بینیم دارند زندگی می کنند، کار می کنند و… اما غصه هایشان را نمی بینیم، چرا شرایط باید طوری باشد که هنرمندان اهل فکر ما ترجیح بدهند جای دیگری زندگی کنند؟ این موقعیت باید سامان داده شود. دولت باید با کسانی که از اینجا رفته اند، برخورد موجهی داشته باشد، چون هنرمندان ما، انسان های شریفی هستند.انسان هایی اهل فکر که به امور ناهنجار اشتغال دارند، بلکه اهل فکر و فرهنگ هستند. هم دولت و هم ما باید شرایطی را فراهم کنیم که هنرمندانمان برای بازگشت احساس امنیت کنند و به فکر برگشتن باشند. اما این اتفاق نمی افتد و این تلخ است… خیلی تلخ است.”

اما چه باید کرد که الغریق یتشبث بکل حشیش – کسی که در حال غرق شدن است به هرچیزی چنگ می زند – و همین شد که هر روز گلشیفته بیش از دیروز پل های پشت سرش را خراب کرد و از آن سو هم نتوانست تا جای پای محکمی برای خودش دست و پا کند. حالا گلشیفته فراهانی در فیلم های دست چندم بازی می کند و با مجله های مد- و نه سینمایی- مصاحبه می کند و در این سو پدرش یادداشت های ملتمسانه می نویسد؛ اما خود کرده را تدبیر نیست! این است پایان و زوال گلشیفته فراهانی !!

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 565
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 564
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 563
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 562
تصاویر جالب و زیبا که با دیدن آنها شگفت زده خواهید شد
تصاویری جالب از ویلای چند میلیون دلاری ریحانا!
تصاویری جالب از زن و شوهری که حرکات تارزان انجام دادند!
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 561
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 560
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 559
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 558
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 557
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 556
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 555
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 554

دیدگاه کاربران
16دیدگاه ثبت و تایید شده

 • MOAHAMMADREZA جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  من نباید جای او تصمیم بگیرم خودش می داند و خدا خیلی از ما ها از ان هم بدتریم

 • شیما سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  واییییییییی خدا بهش رحم کنه واه واه واه اصن غیرت نداره

 • عباس سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با اون موهای فر و قد کوتاه قیافه زشتت خیلی قشنگ بودی که بدنت رو نشون دنیا دادی و آبروی ایرانی هارو بردی…………..

 • mohadese دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  slm,man beshedet ba nazare morvarid jan mokhalefam doroste khanom farahani chon mashhor hastan hame az karashon bakhabar mishan khob ag kheyli be in kara alaghe dashtan mitonestan be onvane yk adame adi to ye keshvare dg zendegi konan na ke be onvane bazigar varede on keshvar bashan chon ba in kareshon shakhsiyate yek banoye irani ro pishe hamon kasaye ke poshtebanish kardan zire soal bord che berse be…

 • morvarid دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  benazare man ma nabayad ye tarafe be ghazi berim shayad khanome farahani ham dalayele khase khodesho dashte bashe masalan fekr mikon aslan az iran adam nemire kharej!!!! motmaeen bashid hamonayi ke miran kheyili bishtar kesafat kari mikonan vali chon mashhor nistan lo nemiran……..

 • narmila جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  اصلا به من و شما ربطی نداره هرکسی دنبال علاقه هاش باید بره و علائق خانم فراهانی هم در این مملکت ارضا نمیشده و بدلیل محدودیت های فراوان مجبور شدن برن و استعدادشون رو برای کسانی که میفهمن استعداد یعنی چی نشان بدن خوش به حالش

 • fariba پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  سلام به نظرمن بایداین مسائل روازریشه پیگیری کنیم تاعلت اصلی و متوجه بشیم که چرا دراین چندسال اخیربازیگران و خواننده های زیادی ایران راترک کردن وبه نوعی پناهنده شدن .باتشکر

  • Admin جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ پاسخ دهید

   سلام – موافقم! البته خیلی ها نیز ماندند و وطن خود را به بیگانه نفروختند!

 • حمیدرضا جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  ای کاش آن شب پدرش خواب رفته بود یا *** بود توی چاه ***
  **** گلشیفته فراهانی

 • رضا چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  این آدم علاوه بر اینکه عقده ای ست یه واژه ای خاص لایق این زن بی لیاقته که لیاقت ایرانی بودن و پیشرفت نیست اون واژه رو خودتون حدس بزنید دردو بلای زنای پاک ایرانی به سرش.

 • سعید دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  هر کسی میتونه برای خودش تصمیم بگیره به نظر من این کنجکاوی بیش از حد ماست که باعث میشه آزادی محدود شه باید بیشتر مواظب خودمون باشیم آبروی ما با این چیزا تو دنیا نمیره اینقد بزرگتراش گند به بار آوردن که این پیشش هیچه

 • azita شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  خاک بر سر عقده ایش کنن!!!!!!!!درسته از حجاب بدش میومده ولی دیگه تا این حد خودشو خارو خفیف کنه به خاطر نفرت از پوشش!!!!!! واقعا بره بمیره خاک تو سر ی همچین ادم ذلیل و پست و حرومزاده ای!!!!!!!!!

 • 6363 جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  سلام. خانم (های کلاسه )به نظر خودش .چقدر حقیری بیچاره فورا کلاه رفت سرت.

 • مهدى دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با سلام
  واقعا متاسفم برا این دختراى عقده اى
  آبروى بقیه بازیگران و کل مردم ایران را میریزند!

 • آرش یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  ادم تا چه اندازه مثه گلشیفته میتونه عقده ای باشه…از یه خارجی بعیده همچین کاری چه برسه یه ایرانی..

 • نازی یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  حیف اسم ایرانی بودن روی گلشیفته.متاسفیم براش

ارسال دیدگاه