سایه شیطان به اعدام محکوم شد + تصاویر
خانه » سایه شیطان به اعدام محکوم شد + تصاویر

سایه شیطان به اعدام محکوم شد + تصاویر

82K بازدید
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
Admin
0 دیدگاه
1K

سایه شیطان به اعدام محکوم شد + تصاویر

سایه شیطان, اعدام, محکوم شد, تصاویر , تعرض به زنان, تجاوز, تجاوز به زنان, شوهردار, تجاوز به زنان شوهردار, زنان شوهردار, مامور گاز, مامور اداره برق, غیر اخلاقی, تجاوز به زنان, تجاوز به عنف, تجاوز به دختران, دختران, زنان, دختر, زن

پسر شرور که با شناسایی و شکار زنان تنها، نقشه‌های شوم و شیطانی‌اش را اجرا می‌کرد با هوشیاری یکی از طعمه‌هایش قبل از شب دامادی دستگیر شد. به گزارش فارسی مد و به نقل از روزنامه ایران :
رسیدگی به این پرونده از آذر امسال همزمان با طرح چند شکایت‌ مشابه در دستور کار پلیس قرار گرفت. نخستین شاکی زن بارداری بود که در پی حمله پسر شیطان صفت جنینش آسیب جدی دیده بود.

او به بازپرس «کوهپایه» از شعبه دوم دادسرای ورامین گفت: «من و همسرم در یک ساختمان نیمه کاره زندگی می‌کنیم. دیروز مرد جوانی به خانه ما آمد و مدعی شد برای شوهرم مصالح ساختمانی آورده است. او وقتی فهمید در خانه تنها هستم با کارد به طرفم حمله‌ور شد و 20 هزار تومان پولی که به سختی پس‌انداز کرده بودم را به سرقت برد…

یکی دیگر از شاکی‌ها که موفق به فرار از چنگال مرد شرور شده بود نیز گفت: همراه یک کارگر زن سرگرم شست‌وشوی فرش‌های خانه‌ بودیم که پسر جوانی زنگ زد. وقتی در را بازکردم او خود را محسن و از دوستان شوهرم معرفی کرد و مدعی شد از او یک چک دارد. اما زمانی که مطمئن شد شوهرم در خانه نیست از من خواست برگه‌ای بیاورم تا شماره‌ تلفنش را برای همسرم روی آن بنویسد. اما به محض ورود به اتاق سایه سنگینی پشت سرم حس کردم. ناگهان پسر جوان در حالی که کاردی در دست داشت تهدید کرد اگر سر و صدا کنم مرا می‌کشد. با این حال برای رهایی از دام شیطانی‌اش به داد و فریاد پرداختم که او از ترس دستگیری با عجله گریخت.

شکایت‌ها از متهم در حال افزایش بود که تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ورامین تجسس‌های گسترده برای شناسایی و دستگیری پسر تبهکار را آغاز کردند. مأموران در نخستین تحقیقات با کمک شاکی‌ها به چهره‌نگاری از پسر شیطان‌صفت پرداخته و مشخصات او برای شناسایی در اختیار گشتی‌های پلیس قرار گرفت. اظهارات شاهدان نیز حاکی از آن بود پسر شرور با یک دستگاه موتوسیکلت قرمز تردد می‌کند.

پسر تبهکار چندی بعد نیز با حمله به دو زن آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و با تهدید کارد طلاهایشان را سرقت کرده بود. او در صورت مقاومت طعمه‌هایش، آنها را به شدت مجروح می‌کرد. با این حال سرانجام یکی از قربانیان با ارائه شماره پلاک خودروی پیکانی کلید دستگیری پسر شیطان صفت را به تیم پلیسی داد.

سایه شیطان, اعدام, محکوم شد, تصاویر , تعرض به زنان, تجاوز, تجاوز به زنان, شوهردار, تجاوز به زنان شوهردار, زنان شوهردار, مامور گاز, مامور اداره برق, غیر اخلاقی, تجاوز به زنان, تجاوز به عنف, تجاوز به دختران, دختران, زنان, دختر, زن

با کشف این سرنخ روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و کارآگاهان مالک خودرو را شناسایی و تحت بازجویی قرار دادند. اما او ضمن اظهار بی‌اطلاعی از ماجرا گفت: روز حادثه خودرو در اختیار برادر کوچکترم «سعید» بود. همزمان با بررسی عکس سعید و اظهارات شاهدان، بازپرس جنایی ورامین مطمئن شد سعید، پسر تبهکار تحت تعقیب است. با این وجود پسر 25 ساله که پلیس را در تعقیب خود می‌دید به محل نامشخصی گریخت. با این حال او همچنان به حمله و سرقت از زنان ادامه می‌داد. اما سرانجام با ردیابی‌های تخصصی پلیسی، پنجشنبه گذشته مخفیگاهش در تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه به دام افتاد.

سعید پس از انتقال به اداره آگاهی منکر هرگونه جرمی شد اما پس از روبه‌رو شدن با چند تن از شاکی‌ها لب به اعتراف گشود. وی همچنین گفت: «قرار بود چند روز دیگر ازدواج کنم که …»

بازپرس کوهپایه رئیس شعبه دوم دادسرای ورامین با اشاره به این خبر گفت: متهم که دارای یک فقره سرقت به عنف خودرو نیز می‌باشد. از 15 ماه قبل اقدامات مجرمانه‌اش را آغاز کرده و تاکنون نیز 15 زن با مراجعه به دادسرا شناسایی‌اش کرده و علیه او شکایت کرده‌اند.

 سرقت,تجاوز,قتل,آدم ربایی,سایه شیطان, اعدام, محکوم شد, تصاویر , تعرض به زنان, تجاوز, تجاوز به زنان, شوهردار, تجاوز به زنان شوهردار, زنان شوهردار, مامور گاز, مامور اداره برق, غیر اخلاقی, تجاوز به زنان, تجاوز به عنف, تجاوز به دختران, دختران, زنان, دختر, زن,اخبار داغ , اخبار روز , اخبار روز ایران , اخبار سیاسی , اخبار فرهنگی , اخبار مهم

وی افزود: پسر تبهکار علاوه بر ورامین در شریف‌آباد، پیشوا و پاکدشت نیز مرتکب جرم شده است که با توجه به احتمال افزایش شاکی‌ها درخواست می‌شود عکس بدون پوشش او در روزنامه ایران منتشر شود تا سایر قربانیان نیز به اداره آگاهی یا شعبه دوم بازپرسی دادسرای ورامین مراجعه کنند.

بازپرس جنایی ورامین در پایان به زنان و دختران هشدار داد: به هیچ عنوان بدون شناخت افراد در را به روی آنان باز نکنند و زمانی که تنها هستند در صورت مراجعه مأموران شرکت‌های خدماتی برای قرائت کنتور از رفتن آنان و بسته بودن در اطمینان حاصل کنند. در ایام پایان سال نیز سوءاستفاده با این شگرد‌ها افزایش یافته که همه باید هوشیارتر باشند.
گردآوری : سایت فرهنگی تفریحی فارسی مد

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
با روش های زیبا سازی محیط آشپزخانه آشنا شوید
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
عکس ها و سلفی های جالب گربه ای آموزش دیده را ببینید
عجیب ترین و چندش آورترین رستوران جهان + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
راهکار افزایش سرعت یادگیری به شیوه جدید را بشناسید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
زنی که مرد بود دوقلو باردار شد + عکس دوقلوها و همسر
دلایل خلقت و آفرینش آسمان و زمین در شش روز

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه