ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد و واکنش  لاریجانی + دانلود فیلم

ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد و واکنش لاریجانی + دانلود فیلم

205K بازدید
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱
Admin
0 دیدگاه
2K

ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد + فیلم

ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد + فیلم،, فیلم جنجالی احمدی نژاد, ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد, کلیپ احمدی نژاد, کلیپ توهین احمدی نژاد, توهین احمدی نژاد, فیلم توهین آمیز احمدی نژاد, فیلم توهین احمدی نژاد به مجلسی ها, توهین احمدی نژاد به مجلسی ها, مجلس, خبرنگار بی بی سی, تهمت به احمدی نژاد, دانلود فیلم توهین آمیز, کلیپ جنجالی احمدی نژاد, فیلم جنجالی, فیلم تهمت به احمدی نژاد, واکنش لاریجانی, دانلود فیلم جنجالی احمدی نژاد, دانلود, دانلود کلیپ, کلیپ, کلیپ سیاسی, احمدی نژاد, دکتر احمدی نژاد, bbc, خبرنگار bbc, bbcدانلود کلیپ, دانلود کلیپ BBC, کلیپ BBC, رئیس مجلس شورای اسلامی, واکنش لاریجانی به فیلم جنجالی احمدی نژاد, خبرنگار بی بی سی فارسی, حرف زشت, گه خوردن،گه،سفر رئیس جمهور به آ‌مریکا

از صبح امروز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اخباری در خصوص اهانت یکی از خبرنگاران بی بی سی با رئیس جمهور دهن به دهن می گردید و در آن بیان می شد که رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگار بی بی سی فارسی حرف زشتی را به زبان اورده است.

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری “تابناک” خبرنگار بی بی سی که با بی ادبی و با صدای بلند رئیس جمهور کشورمان را مورد خطاب قرار می دهد ، با درج جملاتی دو پهلو ، سعی کرد که اذهان را علیه رئیس جمهور ایران تهییج کند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده و دانلود به ادامه مطلب بروید …

پس از انتشار این ویدئو موج حمله ها به رئیس جمهور شدت گرفت با این حال ساعاتی پس از انتشار این فیلم؛ فیلم دیگری از دوربینی نزدیک تر منتشر شد که درآن احمدی نژاد در پاسخ به این سوال خبرنگار در خصوص اینکه «در مجلس گفته اند که چرا 160 نفر را با خود برده اید؟» می گوید:

«چند نفر؟… اوه اوه»

واکنش لاریجانی به فیلم جنجالی احمدی نژاد

لاریجانی,واکنش لاریجانی,فیلم جنجالی احمدی نژاد

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده اردبیل که نسبت به واکنش رئیس جمهور به انتقاد نمایندگان از تعداد زیاد همراهان در سفر به آمریکا اعتراض داشت، فیلم پخش شده از واکنش رئیس جمهور توسط شبکه بی بی سی فارسی را دسیسه و شیطنت خواند.

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری مهر، در جلسه علنی روز چهارشنبه پیرموذن نماینده اردبیل در تذکری اظهار داشت: تعدادی از نمایندگان نسبت به لشکر انبوه همراهان رئیس دولت در سفر به آمریکا و هزینه‌های مترتب بر آن انتقاد کردند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در پاسخ ظاهراً گفتند که “آخ خورده‌اند”

پیرموذن خطاب به لاریجانی گفت:‌ به کابینه و رئیس پرمهرش بگویید که روزگار پریشان ما به دست شماست.

لاریجانی در پاسخ به تذکر پیرموذن گفت:‌ آنچه ایشان گفته‌اند آنطور که در تلویزیون هم مشخص بود چنین چیزی نبوده است. دیگران دسیسه کرده‌اند شما به اصل موضوع توجه کنید. بعید می‌دانم این حرف‌ها درست باشد.

لاریجانی گفت: نباید در دام شیطنت‌های دیگران افتاد.

به گزارش مهر، پس از سفر رئیس جمهور به آ‌مریکا برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل، طبیب زاده نماینده تهران در تذکر کتبی به وی نسبت به درخواست 160 ویزا آمریکا برای این سفر انتقاد کرد.

خبرنگار بی بی سی فارسی در آمریکا از رئیس جمهور در این باره سوال کرده بود که رئیس جمهور با توجه به موضع همیشگی مسئولان کشور در خصوص بایکوت رسانه های فارسی زبان اپوزوسیون، واکنش جالبی را در این خصوص از خود بروز داد.

رئیس جمهور در پاسخ به اصرار خبرنگار بی بی سی فارسی برای پاسخ به انتقاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تعداد همراهانش گفت:

“جدی می گی؟! اوه اوه اوه!”

تعبیرهای مختلف و بعضا بی ادبانه ای از واکنش رئیس جمهور در رسانه‌ها منتشر شد که بسیاری از آنها از اساس نادرست بود.

مشاهده فیلم

ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد + فیلم

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
دانلود سخنرانی و مداحی های شب اول تا ششم محرم 96 حسینیه امام خمینی
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 96 هیات رایه العباس
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
با روش های زیبا سازی محیط آشپزخانه آشنا شوید
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
عکس ها و سلفی های جالب گربه ای آموزش دیده را ببینید
عجیب ترین و چندش آورترین رستوران جهان + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
راهکار افزایش سرعت یادگیری به شیوه جدید را بشناسید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه