محسن رضایی: اگر نامه هایم را منتشر کنم می بینید چقدر تحمل داشته ام !!
خانه » محسن رضایی: اگر نامه هایم را منتشر کنم می بینید چقدر تحمل داشته ام !!

محسن رضایی: اگر نامه هایم را منتشر کنم می بینید چقدر تحمل داشته ام !!

23K بازدید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱
Admin
0 دیدگاه
43

محسن رضایی:

اگر نامه هایم را منتشر کنم می بینید چقدر تحمل داشته ام !!

محسن رضایی , مشکلات اقتصادی , انتخابات

برخی می‌گویند ما گرانی،‌ بیکاری و مشکلات اقتصادی نداریم؛ چرا از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت در مسیر خودتان استفاده می‌کنید؟چه کسی گفته که نمی‌شود بیکاری و گرانی را برطرف کرد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در مسجد جامع کلانشهر البرز در جمع تعدادی از مردم این استان اظهار داشت: رقبای ما باید تبدیل به دوست شوند، بنابراین نباید از این موضوع به راحتی عبور کرده و رقبای خود را به دشمن تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: امروز کشور با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند که یکی از آنها مشکلات اقتصادی است، بنابراین باید مشکلاتمان را خودمان حل کنیم. این مسئول در خصوص اینکه دولت آینده چگونه می‌تواند در حل این مشکلات گام بردارد، خاطرنشان کرد: اگر در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده رأی بیاورم با راهکارهای اساسی که چندین سال است بر روی آن تحقیقات انجام داده‌ام؛ اقتصاد کشور را ساماندهی خواهم کرد.

این مسئول تصریح کرد: امروز کشور تحریم شده و همین امر مشکلات اقتصادی بسیاری را برای کشور به همراه داشته است. رضایی افزود: امروز کشور با مشکلات بسیاری از جمله بیکاری و فساد اداری مواجه است که برای رفع تمامی این موارد نتیجه گرفته‌ام که باید در این دوره از انتخابات حاضر شوم و مشکلات کشور را در این زمینه مرتفع کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان برای اینکه کشور دارای این انرژی نباشد به بهانه‌های مختلف در نظر دارند تا در این راه سنگ‌اندازی‌هایی را انجام دهند.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز داشت: امروز دشمن می‌خواهد با ایران مذاکره کند؛ دشمنان باید قول دهند که اگر در این مذاکره شکست خوردند؛ جنگ نظامی راه نیندازند.رضایی خاطرنشان کرد: ما باید از این دیوار پرش کنیم و درگیر نشویم.

وی با اشاره به اینکه ما در این اوضاع خاص باید تدابیری مناسب در سیاست خارجی و برنامه‌های داخلی بیندیشیم، تأکید کرد: پشتوانه سیاست خارجی تنها قدرت نظامی نیست؛ بلکه ما باید در کنار قدرت نظامی تولید فرهنگ را نیز داشته باشیم. رضایی اظهار داشت: آمریکایی‌ها باید بفهمند که اقتصاد ایران تحریم‌ناپذیر است، بنابراین زمانی که این موضوع برای آنان مشخص شود، دیگر تحریم معنایی پیدا نمی‌کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما بخش اقتدار سیاست خارجی را ارتقا داده‌ایم، اما در اقتصاد و فرهنگ بسیار عقب هستیم؛ دشمنان نیز از این ناحیه استفاده کرده و به اقتصاد و فرهنگ کشور ما حمله می‌کنند. رضایی بیان داشت: اگر اقتصاد کشور ما تحریم‌ناپذیر بود، امکان نداشت توطئه دشمن در این مسیر اجرایی شود.

رضایی با طرح این سئوال که چه کسی گفته که نمی‌شود بیکاری و گرانی را برطرف کرد؟ اضافه کرد: ‌ما همه منابعی که می‌تواند بیکاری، گرانی، اعتیاد و فساد را حل کرد، داریم، اما از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم و تا زمانی که از این عوامل استفاده نشود؛ وضعیت کشور همین‌گونه خواهد بود. وی، اولین عامل در رفع این معضلات را رهبری عنوان کرد و گفت: امروز ایران اسلامی به پشتوانه رهبری معظم انقلاب، در عرصه سیاست خارجی به خوبی پیش می‌رود، اما باید کاستی‌ها را در دو بخش فرهنگی و اقتصادی برطرف کنیم.

رضایی گفت: وجود رهبری آگاه و اندیشمند، مردم همیشه در صحنه، موقعیت مناسب جغرافیایی و منابع عظیم خدادادی، بسترهای رشد و توسعه همه جانبه کشور است.وی با اشاره به اینکه مردم تشنه توسعه شتابان کشور هستند، افزود: نباید اجازه دهیم که مردم ناامید شوند.

این مسئول تصریح کرد: عدم استفاده از منابع سبب می‌شود تا ما ضعیف شویم و وقتی ضعیف شدیم سر و صدای اخیر از سوی مردم ایجاد می‌شود. رضایی در ادامه سفر چند ساعته خود به استان البرز در جمع ورزشکاران حضور یافت و طی سخنانی از ورود سیاست به صحنه ورزش انتقاد کرد و گفت: ما باید جایگاه ورزش را بشناسیم و به دور از مواضع سیاسی این مهم را با توسعه و پیشرفت همراه کنیم.

وی تأکید کرد: امروز ورزش کشور از مسیر اصلی خودش به انحراف کشیده شده است، ما با شعار دادن به جایی نمی‌رسیم؛ باید برای توسعه و پیشرفت، برنامه‌های هدفمند داشته باشیم. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متأسفانه امروز مسائل سیاسی و سوءاستفاده اقتصادی و نیز نبود عدالت، ورزش کشور ما را تحت تأثیر قرار داده است که این خلأها باید پر شود تا موانع رشد ورزش در کشور مرتفع گردد.

رضایی عنوان کرد: یکی از راه‌های درآمد برای کشور استفاده درست از ظرفیت‌های موجود در بخش ورزش است، بنابراین ورزش می‌تواند به عنوان پردرآمدترین منابع اقتصادی برای کشور محسوب شود. وی تأکید کرد: هم‌اکنون اقتصاد کشور ما به گونه‌ای است که باید آگاهانه در این مسیر گام برداریم. وی در بخش دیگر از سخنان خود اظهار داشت: اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در مسیری انجام شد که سبب تورم در کشور شد، سهام عدالت نیز با گذشت پنج سال از عمرش، هنوز نصیب مردم نشده است. رضایی با اشاره به اینکه کشور باید کنترل شود، افزود: وضعیت ایران در شرایط خاصی قرار دارد و نمی‌توان در این اوضاع نظاره‌گر مشکلات بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه این سفر به منزل شهیدان نژادفلاح رفت و در دیدار با خانواده این شهیدان اذعان داشت: ما مردان بسیار بزرگی را برای این انقلاب و نظام اهدا کرده‌ایم، بنابراین شهدا سرمایه‌های بسیار بزرگ این کشور محسوب می‌شوند که نباید آرمان‌های آنان را فراموش کنیم. رضایی افزود: ما دارای آرمان‌های بسیار عظیمی بودیم که دست به چنین کارهایی زدیم.وی با اعلام اینکه امروز بخشی از آرمان‌های شهدا بر روی زمین مانده است، گفت: این نظام ارزشی و مردمی به واسطه خون شهدا است.

رضایی افزود: امروز ایران اسلامی به یک کشور دفاعی تبدیل شده است و توان نظامی ایران یک توان بازدارندگی پیدا کرده است که هیچ قدرتی قادر نخواهد بود با قدرت نظامی ایران بجنگد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: بعد از جنگ هشت ساله، سه بار قرار بود که به ایران حمله کنند؛ اما هنگامی که قدرت نظامی ایران را دیدند، پشیمان شدند و به عقب برگشتند. رضایی گفت: این اقتصاد، فرهنگ، ناامنی در خیابان‌ها، بیکاری، اعتیاد و فساد در شأن ملت ایران نیست، بنابراین باید در روش خود تغییرات اساسی دهیم.وی تأکید کرد: در اسلام نباید فقیر و معتاد باشد.

رضایی بیان داشت: برخی می‌گویند ما گرانی،‌ بیکاری و مشکلات اقتصادی نداریم؛ چرا از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت در مسیر خودتان استفاده می‌کنید،‌ همان طور که رهبری عظیم‌الشأن همیشه در اوج قرار دارند، شما نیز باید در مسیر درست حرکت کرده و وضعیت کنونی را خصوصاً در بخش اقتصاد درست کنید.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من یک غبار جنگ را به 10 پست ریاست جمهوری نمی‌دهم؛ اما بنا به ضرورت امروز وارد میدان شده‌ام تا با پیروزی در انتخابات، کشور را از وضعیت فعلی خارج کنم.

رضایی با اعلام اینکه 20 سال است که نگران وضعیت اقتصاد کشور هستم، افزود: در این خصوص طی سال‌های گذشته نامه‌هایی را به هاشمی و خاتمی دادم که اگر این نامه‌ها منتشر شود می‌گویید، ‌چقدر تحمل داشته‌ام.وی در ادامه سخنان خود از خانواده‌های شهدا خواست تا خود را برای یک جهاد اقتصادی آماده کنند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه