دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید
خانه » دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

61K بازدید
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲
Admin
0 دیدگاه
151

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری

در دوران بارداری این دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد به گزارش فارسی مد و به نقل از گوگل هلث ، در طی آزمایشاتی که روی 150 زن انجام شد دانشمندان دریافته اند کسانی که در سه ماهه اول بارداری زرشک و زعفران مصرف می کنند جان کودکشان در خطر می افتد و دچار زایمان زودرس نیز می شوند. نتایج تحقیقات پژوهشگران حاکی است که این دارو سبب انقباض عضله ها می شود و حتی مصرف آن تنفس مادران را نیز با مشکل روبرو می کند.

برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد … جهت آشنایی با این دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری در ادامه مطلب با ما همراه شوید ….

برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد

به گزارش فارسی مد و به نقل از گوگل هلث ، در طی آزمایشاتی که روی 150 زن انجام شد دانشمندان دریافته اند کسانی که در سه ماهه اول بارداری زرشک و زعفران مصرف می کنند جان کودکشان در خطر می افتد و دچار زایمان زودرس نیز می شوند. نتایج تحقیقات پژوهشگران حاکی است که این دارو سبب انقباض عضله ها می شود و حتی مصرف آن تنفس مادران را نیز با مشکل روبرو می کند.

دو ماده غذایی ممنوع

 , Google , Google Health , آرشیو مقالات , بارداری , پزشکی , دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری , دوران بارداری , زرشک , زعفران , سلامتی , سلامتی زنان , غذاهای ممنوع در دوران بارداری , گوگل پزشکی , گوگل سلامت , گوگل هلث , مضرات زرشک , مضرات زعفران , مطالب پزشکی , مقالات پزشکی , نکات پزشکی , دو ماده غذایی ممنوع , مواد غذایی ممنوعه , مواد غذایی ممنوعه در دوران بارداری , مواد غذایی ممنوعه دوران بارداری , باردار شدن

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!
آموزش روشی ساده و آسان برای پاک کردن رنگ مو
با امیدبخش ترین آیه قرآن برای گناهکاران آشنا شوید
این ذکر برای آمرزش گناهان و درمان بیماری ها مفید است
کمترین و بیشترین میزان قند موجود در میوه ها را بشناسید
با تعاملات مثبت در زندگی زوج های موفق آشنا شوید
روش های صحیح برخورد والدین با کودک پرخاشگر چیست؟
چند واقعیت تلخ درباره مضرات مصرف چای کیسه ای
با 28 خاصیت داروئی شگفت انگیز پیاز آشنا شوید
آموزش روش تهیه سالاد ذرت و کاهو
آموزش طرز تهیه ژله آسمانی (ابری)

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه