دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید
خانه » دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری – دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

64K بازدید
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲
Admin
0 دیدگاه
151

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری

در دوران بارداری این دو ماده غذایی ممنوع را نخورید

دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد به گزارش فارسی مد و به نقل از گوگل هلث ، در طی آزمایشاتی که روی 150 زن انجام شد دانشمندان دریافته اند کسانی که در سه ماهه اول بارداری زرشک و زعفران مصرف می کنند جان کودکشان در خطر می افتد و دچار زایمان زودرس نیز می شوند. نتایج تحقیقات پژوهشگران حاکی است که این دارو سبب انقباض عضله ها می شود و حتی مصرف آن تنفس مادران را نیز با مشکل روبرو می کند.

برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد … جهت آشنایی با این دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری در ادامه مطلب با ما همراه شوید ….

برخی مواد غذایی در سه ماهه اول بارداری خطراتی را به همراه دارند. مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد زنان باردار به هیچ وجه نباید در غذاهای خود از زعفران استفاده کند. زرشک و زعفران برای زنان باردار خطرات جبران ناپذیری دارد و سقط کودکشان را به دنبال دارد

به گزارش فارسی مد و به نقل از گوگل هلث ، در طی آزمایشاتی که روی 150 زن انجام شد دانشمندان دریافته اند کسانی که در سه ماهه اول بارداری زرشک و زعفران مصرف می کنند جان کودکشان در خطر می افتد و دچار زایمان زودرس نیز می شوند. نتایج تحقیقات پژوهشگران حاکی است که این دارو سبب انقباض عضله ها می شود و حتی مصرف آن تنفس مادران را نیز با مشکل روبرو می کند.

دو ماده غذایی ممنوع

 , Google , Google Health , آرشیو مقالات , بارداری , پزشکی , دو ماده غذایی ممنوع در دوران بارداری , دوران بارداری , زرشک , زعفران , سلامتی , سلامتی زنان , غذاهای ممنوع در دوران بارداری , گوگل پزشکی , گوگل سلامت , گوگل هلث , مضرات زرشک , مضرات زعفران , مطالب پزشکی , مقالات پزشکی , نکات پزشکی , دو ماده غذایی ممنوع , مواد غذایی ممنوعه , مواد غذایی ممنوعه در دوران بارداری , مواد غذایی ممنوعه دوران بارداری , باردار شدن

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد