شرایط همسر ایده‌آل ، از خیال تا واقعیت
خانه » شرایط همسر ایده‌آل ، از خیال تا واقعیت

شرایط همسر ایده‌آل ، از خیال تا واقعیت

41K بازدید
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲
Admin
0 دیدگاه
49

شرایط همسر ایده‌آل ، از خیال تا واقعیت

شرایط همسر ایده‌آل ، از خیال تا واقعیت

منتظر یک مرد کامل بودید که بیاید و زندگی شما را متحول کند؟ دنبال یک زن ایده آل بودید که بی عیب باشد؟ خوب اشتباه از خودتان بود. اگر فردی مرز بین رویا و تخیلات را با واقعیت فراموش کند و آن را نادیده بگیرد، تا آخر عمر در دنیای اوهام و خیالاتش باقی خواهد ماند و همیشه به دنبال آن مدینه ی فاضله و دنیای ایده آلیستی که برای خودش ترسیم کرده و نمی تواند از آن بیرون بیاید …

فرض کنید خانمی در رویاهایش مردی را تصور می کرده که هر روز با یک دسته گل او را غافل گیر کند و مدام برای او شعر بخواند و حرف های رمانتیک بزند و… حالا او با مردی ازدواج کرده که یک کارگر ساده است که نه قدرت خرید هر شب یک دسته گل را دارد و نه بعد از یک روز سخت کاری  حال و حوصله ای برای رفتارهای رمانتیک دارد! چنین مردی وقتی خسته از سر کار برمی گردد، به احتمال زیاد با رفتار عجیب و غریب همسرش روبه رو می شود و با خودش فکر می کند که چرا همسرش اخم کرده و ناراحت است.

شاید اگر همسر این آقا با واقعیت زندگی اش کنار می آمد و همسر زحمت کش خود را همان طور که هست می پذیرفت، هیچ گاه مشکلی پیش نمی آمد. یا مثلاً  آقایی که قبل از ازدواج در ذهن خود تصویری از یک همسر ایده آل ترسیم کرده که همیشه شبیه ملکه ها لباس می پوشد، هیچ عیب و ایراد ظاهری و باطنی ندارد! حتماً توی ذوقش خواهد خورد وقتی با ایرادهایی در همسرش موجه شود.

آنچه دانستن و عمل کردن به آن برای همه ی همسران به خصوص زوج های جوان الزامی است، روبه رو شدن با واقعیت های زندگی و از جمله خصوصیات ظاهری و باطنی همسر است. همه ی ما می دانیم که عیب و نقص هایی در وجودمان هست. پس همسرمان را هم با همه ی کم و کاستی هایش بپذیریم.

همسر ما شاهزاده ی رویاهای ما نیست! او هم مانند خودمان یک انسان معمولی است که چه بسا نقاط ضعف و قوتی که در وجود اوست، در زندگی ما تنوع ایجاد می کند و از یکنواخت شدن آن جلوگیری می کند! زوج ایده آل، زن و شوهر بی عیب و نقص و رویایی نیستند، بلکه زن و شوهری هستند که سعی می کنند به یکدیگر کمک کنند تا تبدیل به انسان هایی ایده آل و رویایی شوند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه