گزارش کامل قهرمانی کشتی فرنگی ایران در جهان 2014 ازبکستان
خانه » گزارش کامل قهرمانی کشتی فرنگی ایران در جهان 2014 ازبکستان

گزارش کامل قهرمانی کشتی فرنگی ایران در جهان 2014 ازبکستان

74K بازدید
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳
Admin
0 دیدگاه
543

گزارش کامل قهرمانی کشتی فرنگی ایران در جهان 2014 ازبکستان

به همراه فیلم و تصاویر و گزارش کامل و نهایی نتایج مسابقات

تبریک رهبر معظم انقلاب در پی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران

تبریک دکتر روحانی در پی قهرمانی کشتی فرنگی ایران

تبریک دکتر لاریجانی در پی قهرمانی کشتی فرنگی ایران

قهرمانی کشتی فرنگی 2014 ازبکستان

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری مهر تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب 4 مدال رنگارنگ و کسب 42 امتیاز برای نخستین بار عنوان قهرمان رقابتهای جهانی را از آن خود کرد. در پی این قهرمانی حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی به اعضا و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی ایران ، کسب این افتخار و پیروزی را تبریک گفتند. ….

جهت مشاهده جزئیات بیشتر و فیلم و تصاویر به ادامه مطلب بروید ….

قهرمانی کشتی فرنگی 2014

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرنگار مهر، تیم ملی کشتی فرنگی ایران عصر امروز پس از سه روز پیکار در رقابتهای جهانی 2014 ازبکستان موفق شد با کسب یک مدال طلای حمید سوریان در وزن 59 کیلوگرم، یک مدال نقره امید نوروزی در 66 کیلوگرم و دو مدال برنز افشین بیابانگرد و قاسم رضایی در اوزان 71 و 98 کیلوگرم برای نخستین بار قهرمان رقابتهای جهانی شود.

قهرمانی تاریخی تیم ایران در حالی مسجل شد که افشین بیابانگرد توانست مدال برنز وزن 71 کیلوگرم را از آن خود کند و پیش از دیدار قاسم رضایی، این موفقیت بزرگ را از آن کشورمان کند.

همچنین حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان که پیش از این 5 مدال طلای رقابتهای جهانی و یک مدال طلای المپیک را در کارنامه داشت، با قهرمانی در رقابتهای جهانی ازبکستان ششمین طلای جهانی خود را نیز به چنگ آورد و رکوردی جاودانه از خود باقی گذاشت.

پیش از این عبدالله موحد با کسب 5 مدال طلای رقابتهای جهانی و یک مدال طلای المپیک، پر افتخارترین کشتی‌گیر ایران بود.

رده‌بندی انفرادی:

59 کیلوگرم:

1- حمید سوریان (ایران) 2- مینگیان سیمینوف (روسیه) 3- المرات تسمرادوف (ازبکستان) و استیگ آندره برگه (نروژ) 5- اسماعیل بوررو (کوبا) و اسپنسر مانگو (آمریکا)

66 کیلوگرم:
1- داوور استفانک (صربستان) 2- امید نوروزی (ایران) 3- تاماش لورینچ (مجارستان) و ادگاراس ونسکایتیس (لیتوانی) 5- فرانک استابلر (آلمان) و حسن علی اف (آذربایجان)

71 کیلوگرم:
1- چنگیز لابازانوف (روسیه) 2- یونس اوزیل (ترکیه) 3- افشین بیابانگرد (ایران) و رسول چونایف (آذربایجان) 5- الکساندر ژمیانوویچ (بلاروس) و وارشام بورانیان (ارمنستان)

75 کیلوگرم:
1- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) 2- نون زوگاج (کرواسی) 3- اندرو بسیک (آمریکا) و الوین مورسالیف (آذربایجان) 5- هیرویوکی شیمیزو (ژاپن) و زورابی داتوناشویلی (گرجستان)

80 کیلوگرم:
1- پیتر باسکی (مجارستان) 2- یوگنی سالیف (روسیه) 3- سلجوق جبی (ترکیه) و جیم پترسون (سوئد) 5- بوزو استراسویچ (کرواسی) و تادیوس میچالاک (لهستان) 7- حبیب‌الله اخلاقی (ایران)

85 کیلوگرم:
1- ملونین نمونوی (فرانسه) 2- سامان طهماسبی (آذربایجان) 3- ژان بلنیوک (اوکراین) و ویکتور لورینچ (مجارستان) 5- رامسین عزیزسیر (آلمان) و کریستوفر یوهانسون (سوئد)

98 کیلوگرم:
1- آرتور الکسانیان (ارمنستان) 2- الیور آدریان هاسلر (آلمان) 3- قاسم رضایی (ایران) و جنک ایلدیم (ترکیه) 5- الکساندر هرابوویک (بلاروس) و آلین الکسیوس کیوراریو (رومانی)

130 کیلوگرم:
1- میخاین لوپز (کوبا) 2- رضا کایالپ (ترکیه) 3- هکی نبی (استونی) و بیلال ماخوف (روسیه) 5- لیوبومیر دیمیتروف (بلغارستان) و ادوارد پوپ (آلمان) 8- بهنام مهدی زاده (ایران)

رده‌بندی تیمی:

1- ایران 42 امتیاز

2- روسیه 37 امتیاز

3- ترکیه 35 امتیاز

قهرمانی کشتی فرنگی ازبکستان

سه نماینده ایران در روز دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان به روی تشک رفتند و تنها به یک مدال نقره رسیدند تا کاروان فرنگی ایران به نتایج ضعیف خود ادامه دهد.

امید نوروزی به نقره قناعت کرد + رده‌ بندی انفرادی

به گزارش فارسی مد و به نقل از مشرق نیوز روز دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان از صبح امروز (شنبه) با برگزاری مسابقات اوزان 66، 80 و 130 کیلوگرم در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شد و 3 نماینده کشورمان به یک مدال نقره دست یافتند.

اسامی نفرات برتر سه وزن دوم این رقابت ها به شرح زیر است:

66 کیلوگرم: 1- داوور استفانک (صربستان) 2- امید نوروزی (ایران) 3- تاماش لورینچ (مجارستان) و ادگاراس ونسکایتیس (لیتوانی) 5- فرانک استابلر (آلمان) و حسن علی اف (آذربایجان)

80 کیلوگرم: 1- پیتر باسکی (مجارستان) 2- یوگنی سالیف (روسیه) 3- سلجوق جبی (ترکیه) و جیم پترسون (سوئد) 5- بوزو استراسویچ (کرواسی) و تادیوس میچالاک (لهستان) 7- حبیب اله اخلاقی (ایران)

130 کیلوگرم: 1- میخاین لوپز (کوبا) 2- رضا کایالپ (ترکیه) 3- هکی نبی (استونی) و بیلال ماخوف (روسیه) 5- لیوبومیر دیمیتروف (بلغارستان) و ادوارد پوپ (آلمان) 8- بهنام مهدی زاده (ایران)

 اخبار و نتایج لحظه به لحظه این مسابقات به تفکیک اوزان را در زیر بخوانید:

* وزن 66 کیلوگرم – امید نوروزی (مدال نقره)

دور اول

نوروزی در این دور استراحت داشت.

دور دوم

امید نوروزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف دیوید کاسکاویلا از ایتالیا رفت و در یک کشتی زیبا توانست این حریف ایتالیایی را با نتیجه 10 بر صفر شکست دهد.

دور سوم

دارنده مدال طلای وزن 60 کیلوگرم جهان و المپیک در دور سوم با فرانک استابلر از آلمان دارنده مدال برنز 2013 جهان و نفر پنجم المپیک لندن مسابقه داد و موفق شد در یک کشتی جنجالی با نتیجه4-3 به برتری برسد و به جمع 8 نفر برتر راه یابد. وی برای رسیدن به نیمه نهایی به مصاف استاس از بلغارستان خواهد رفت.

در این وزن 38 فرنگی‌کار حضور دارند. آدام کوراک روس و یوکسل ترک در گروه نوروزی حضور دارد.

امید نوروزی به نقره قناعت کرد

دور سوم

نوروزی در دور بعد به مصاف کنستانتین استاس از بلغارستان رفت و در نهایت این حریف قدرتمند خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد تا راهی مرحله نیمه نهایی شود.

نیمه نهایی

نوروزی در نیمه نهایی به مصاف لورینچ مجارستانی که آدام کوراک روس را شکست داده بود رفت و با برتری 4-1 به فینال راه یافت. لورینچ دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن و قهرمان اروپاست. حریف وی در دیدار پایانی داوور استفانک از صربستان نفر سوم اروپا است.

فینال

امید نوروزی در دیدار پایانی که همراه با ناداوری بود با نتیجه 7 بر 3 مغلوب داوور استفانک از صربستان نفر سوم اروپا شد و با شایستگی صاحب مدال نقره شد. نوروزی ابتدا با رو کردن یک امتیاز گرفت اما در یک غافلگیری یک فیتوی 4 امتیازی خورد. در سه دقیقه دوم نوروزی مدام حمله می کرد اما داوران به نوروزی اخطار می دادند و حریف صربستانی با اعلام مصدومیت به استراحت پرداخت. نوروزی در ثانیه های پایانی در حالی که نتیجه 7-3 بود به نشانه اعتراض سرجایش ایستاد و کشتی نگرفت تا با همین نتیجه مسابقه پایان یابد و نوروزی به اولین نقره جهانی خود دست یابد.

+ + + + + +

* وزن 80 کیلوگرم – حبیب الله اخلاقی (نفر هفتم)

دور اول

حبیب اخلاقی نماینده وزن 80 کیلوگرم ایران است که 29 فرنگی کار در آن حضور دارند. اخلاقی در دور اول به مصاف عظمت کاستوبایف از قزاقستان رفت و توانست این کشتی‌گیر قزاق را با حساب 3 بر 2 شکست دهد.

دور دوم

دارنده مدال برنز جهان در دور بعد به مصاف نیکولائوس وارکاس از یونان رفت و در این کشتی نیز با نتیجه 5 بر صفر حریف خود را شکست داد تا راهی دور سوم مسابقات شود.

نوروزی به نیمه نهایی رسید
دور سوم
اخلاقی در دور سوم با سلجوق جبی از ترکیه و نایب قهرمان جهان سرشاخ شد و در نهایت با حساب 2 بر یک برابر این حریف ترک خود را شکست خورد تا اخلاقی برای رسیدن به گروه شانس مجدد در انتظار حضور حریفش در فینال باشد. اما با شکست 3-1 فرنگی کار ترکیه مقابل یوگنی سالیف روس اخلاقی از دور رقابت ها کنار رفت و در رده بندی در مکان هفتم قرار گرفت و 4 امتیاز تیمی به حساب تیم کشورمان واریز کرد.
+ + + + +
* وزن 130 کیلوگرم – بهنام مهدی زاده (نفر هشتم)

 دور اول

در وزن 130 کیلوگرم 23 فرنگی کار حضور دارند و بهنام مهدی زاده نماینده سنگین وزن کشورمان در دور اول به مصاف چرنتسکی اوکراینی رفت و موفق شد این حریف را 2-1 شکست دهد و به دور دوم برسد.

دور دوم

مهدی زاده در دور دوم به مصاف نورماخان تینالیف از قزاقستان رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.مهدی‌ زاده در دور بعد باید به مصاف میخان لوپز دارنده 2 نشان طلای المپیک برود. همچنین بلال ماخوف قهرمان سنگین وزن آزاد جهان از روسیه که در رشته فرنگی شرکت کرده هم در گروه مهدی‌ زاده حضور دارد.

مهدی زاده به شانس مجدد رفت

دور سوم

مهدی‌ زاده در دور بعد به مصاف میخان لوپز دارنده 2 نشان طلای المپیک رفت و در نهایت با نتیجه 6 بر صفر (3 اخطاره شد) مقابل این غول کوبایی شکست خورد تا از رسیدن به نیمه نهایی باز بماند.
لوپز در نیمه نهایی با بیلال ماخوف روس مصاف داد و با برتری مقابل قهرمان روس به فینال رسید تا مهدی‌ زاده به گروه شانس مجدد باز گردد.

شانس مجدد

مهدی زاده در شانس مجدد به کشتی گیر آلمانی 6-0 باخت و به مقام هشتم وزن خود رسید و 3 امتیاز تیمی به دست آورد.

به گزارش مشرق، فرنگی کاران ایران در روز اول توفیقی به دست نیاوردند و 2 نماینده ما با شکست مقابل حریفان خود حذف شدند.

رده‌ بندی انفرادی روز نخست به شرح زیر است:

75 کیلوگرم:

1- جولفکیان (ارمنستان) 2 – زوگاچ (کرواسی) 3 – بشیک (آمریکا) و مرتضی علی‌یف (آذربایجان) …. 16- هادی علیزاده پورنیا (ایران)

85 کیلوگرم:

1- نومانی (فرانسه) 2-سامان طهماسبی (آذربایجان) 3- بلنیک (اوکراین) و لورینچ (مجارستان) …. 14- مجتبی کریم‌ فر (ایران)

فیلم / قاسم رضایی مدال برنز گرفت

فیلم / حمید سوریان ششمین طلای جهان را بوسید

فیلم / اهدای مدال طلا به سوریان /

مدال طلا بر گردن تنها مرد طلایی ایران

تصاویر کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (1)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (2)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (3)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (4)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (5)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (6)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (7)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (8)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (9)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (10)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (11)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (12)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (13)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (14)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (15)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (16)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (17)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (18)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (19)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (20)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (21)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (22)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (23)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (24)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (25)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (26)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (27)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (28)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (29)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (30)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (31)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (32)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (33)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (34)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (35)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (36)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (37)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (38)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (39)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (40)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (41)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (42)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (43)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (44)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (45)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (46)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (47)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (48)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (49)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (50)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (51)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (52)

کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 ازبکستان (53)

تصاویر مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (1)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (2)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (3)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (4)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (5)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (6)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (7)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (8)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (9)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (10)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (11)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (12)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (13)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (14)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (15)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (16)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (17)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (18)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (19)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (20)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (21)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (22)

مراسم اهدای مدال کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2014 (23)

+ + + + +

رهبر انقلاب کسب مقام قهرمانی جهان را به تیم ملی کشتی فرنگی تبریک گفتند

قدردانی رهبر انقلاب از کشتی گیران

به گزارش فارسی مد و به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر مقام معظم رهبری ، در پی کسب مقام قهرمانی جهان از سوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی ازبکستان، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی به اعضا و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان، کسب این افتخار و پیروزی را تبریک گفتند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اعضا و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی ایران؛

کسب مقام قهرمانی را به شما و ملّت عزیز تبریک میگویم و از اینکه باعث سرافرازی کشور شدید، تشکر میکنم.

سید علی خامنه ای
23 شهریور 1393

+ + + + +

تبریک دکتر روحانی در پی قهرمانی تیم کشتی فرنگی ایران

تبریک دکتر روحانی در پی قهرمانی تیم کشتی فرنگی ایران

حجت‌الاسلام روحانی در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را در مسابقات جهانی تبریک گفت.

به گزارش فارسی مد و به نقل از مشرق به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی ریاست جمهوری، حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را در مسابقات جهانی تبریک گفت.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی که مایه شادی ملت عزیز و جامعه ورزشی کشورمان گردید را تبریک می گویم.

اینجانب ضمن تقدیر و تحسین از همت والای کشتی‌گیران و با تشکر از تلاش و زحمات بی‏‌دریغ مدیران و مربیان این تیم، استمرار پیروزی‌های ورزشکاران برومند کشور را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

+ + + + +

لاریجانی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت

لاریجانی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی تهران را تبریک گفت.

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی تهران را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قهرمانان با غیرت و غیور کشورمان یک بار دیگر از اعتبار و جایگاه قهرمانی در رشته کشتی فرنگی دفاع کردند و با کسب مقام برتر در رقابتهای جام جهانی که به میزبانی شایسته جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، دل ملت را شاد و خشنود ساختند.

در عرصه این رقابتها که با حضور قدرت‌های برتر جهان در رشته کشتی فرنگی انجام گرفت ورزشکاران دلاورمان با همت و تلاش شایسته خویش بار دیگر موجبات تحسین همگان از این عزم و اراده را به وجود آوردند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این افتخارآفرینی را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت بزرگوار ایران، ورزشکاران، مربیان تیم کشتی فرنگی و خانواده‌های آنان تبریک گفته برای همه عزیزان در تمامی عرصه‌ها آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

+ + + + +

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویر جالب و زیبا که با دیدن آنها شگفت زده خواهید شد
تصاویری جالب از ویلای چند میلیون دلاری ریحانا!
تصاویری جالب از زن و شوهری که حرکات تارزان انجام دادند!
دانلود سخنرانی و مداحی های شب اول تا ششم محرم 96 حسینیه امام خمینی
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 96 هیات رایه العباس
عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری دوم
عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری اول
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
آموزش ساخت انواع موشک های کاغذی جدید + عکس
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
عکس ها و سلفی های جالب گربه ای آموزش دیده را ببینید

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه