خواهر شوهرم عکس های خصوصی ام را پخش کرد
خانه » خواهر شوهرم عکس های خصوصی ام را پخش کرد

خواهر شوهرم عکس های خصوصی ام را پخش کرد

51K بازدید
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
Sahar
0 دیدگاه
50

خواهر شوهرم عکس های خصوصی ام را پخش کرد

خواهر شوهرم عکس های خصوصی ام را پخش کرد,عکس های خصوصی, خواهرشوهر, اخبارحوادث, اخبارقتل, اخرین اخبار حوادث, پربیننده ترین خبرها, خبرهای حوادث, خبرحوادث

دختر جوانی که در پرونده نزاع با سلاح سرد به اتهام انتشار عکس های خصوصی در شبکه های اجتماعی به پلیس فتای خراسان رضوی احضار شده بود

وی گفت: دانشجوی یکی از رشته های کاردانی بودم که با «لادن» دوست شدم. او دختر شوخ طبعی بود. رفتار و حرکات «لادن» خیلی دوست داشتنی بود و به همین خاطر هم خیلی زود دوستی من و او آنقدر صمیمانه شد که حتی رازهای زندگی شخصی مان را با یکدیگر درمیان می گذاشتیم. آن روزها «لادن» با یکی از همکلاسی هایمان آشنا شده بود و قصد داشتند با یکدیگر ازدواج کنند. او مرا هم به «نادر» معرفی کرده بود تا این که یک روز صبح هر ۳ نفری به کوه های اطراف مشهد رفتیم. آن روز من با گوشی تلفن همراهم تعدادی عکس خصوصی از آن ها گرفتم تا یادگاری برای بعدها داشته باشم.

دوستی من و «لادن» نه تنها به رفت و آمدها و مهمانی های خانوادگی کشیده شده بود، بلکه حتی یک روز را هم نمی توانستیم بدون یکدیگر سپری کنیم. در یکی از همین مهمانی ها، برادرم با دیدن «لادن» و شوخی های با مزه اش عاشق او شد و از من خواست تا «لادن» را برای او خواستگاری کنم. از انتخاب برادرم تعجب کرده بودم، اما از سوی دیگر هم دلم می خواست «لادن» برای همیشه کنارم باشد. وقتی موضوع را با «لادن» در میان گذاشتم او گفت: می دانی که من قصد دارم با «نادر» ازدواج کنم، اما من آنقدر اصرار کردم و از روزهای خوش آینده گفتم که او راضی به ازدواج با برادرم شد، اما هنوز مدت زیادی از ازدواج آن ها نگذشته بود که حسادت های زنانه ام آغاز شد.

هدیه هایی که برادرم برای او می خرید و لباس هایی که می پوشید را نمی توانستم تحمل کنم. آرام آرام این حسادت ها به کینه و اختلاف تبدیل شد تا این که تصمیم گرفتم با انتشار عکس هایی که از او و نادر داشتم زهرچشمی از لادن بگیرم، اما برادرم با دیدن آن عکس ها در شبکه های اجتماعی به سراغ «نادر» رفت. او که احتمال می داد «نادر» برای انتقام از او این کار را کرده باشد او را با ضربه چاقو مجروح کرد و برادرم به خاطر ایراد ضرب و جرح و قدرت نمایی با چاقو روانه زندان شد.

در ادامه رسیدگی به پرونده هم ماموران پلیس فتا با ردیابی های اینترنتی متوجه شدند من عکس ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده ام. حالا با این وضعیت، نمی دانم چه کار کنم. من با یک اشتباه احمقانه نه تنها زندگی برادرم و «لادن» را متلاشی کردم بلکه باید از این به بعد برادرم را پشت میله های زندان ملاقات کنم. از سوی دیگر هم نمی دانم تکلیف من به خاطر انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی چه خواهد شد و چه مجازاتی در انتظارم است.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه