زورگیری های وحشیانه در جلوی درب منزل تهرانی ها
خانه » زورگیری های وحشیانه در جلوی درب منزل تهرانی ها

زورگیری های وحشیانه در جلوی درب منزل تهرانی ها

54K بازدید
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
Sahar
0 دیدگاه
51

زورگیری های وحشیانه در جلوی درب منزل تهرانی ها

زورگیری های وحشیانه در جلوی درب منزل ها, زورگیری, انهدام باند زورگیری, زورگیری در تهران, اخبار تهران, خبرحوادث, خبر حوادث, خبر حوادث امروز, اخبار, اخبار مهم, اخبارجدید, اخبار جدید, اخبار حوادث, اخبار جدید حوادث, دستگیری, اخبار دستگیری, بازداشت, خبرهای مهم, خبرهای پربازدید, خبرهای داغ, خبرداغ, اخبارداغ, اخبار داغ, اخبار حوادث تهران

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایسنا، در ساعت چهار صبح اولین روز از شهریور ماه امسال مأموران کلانتری 152 خانی آباد ، در حین گشت زنی به سرنشینان دو دستگاه موتورسیکلت آپاچی سفید و طرح هوندا 125 سبز رنگ مشکوک شدند اما سرنشینان این دو موتورسیکلت با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که نهایتا با اجرای طرح مهار از سوی واحد گشت کلانتری 152 در محدوده تعقیب و گریز، سرنشینان موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ با شلیک گلوله از سوی ماموران روبرو شده و به علت عدم کنترل موتورسیکلت توسط راننده به زمین خورده اما همچنان به صورت پیاده اقدام به فرار کردند.

برای مشاهده کامل خبر به لطفا ادامه مطلب بروید

در ادامه راکب موتورسیکلت آپاچی برای فرار از دست مأموران به یک منزل مسکونی نیمه ساز رفت و دو سرنشین دیگر نیز در زیر یک دستگاه خودرو سواری پارک شده در محل مخفی شدند اما هر سه نفر توسط مأموران دستگیر و در بازرسی اولیه از آنها نیز چندین دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه یک قبضه قمه و اسپری اشک آور کشف و ضبط شد.

با آغاز تحقیقات اولیه در کلانتری ، مأموران اطلاع پیدا کردند که موتورسیکلت آپاچی دارای سابقه سرقت به شیوه زورگیری بوده و در همان روز، به سرقت رفته است . علاوه بر موارد کشف شده از متهمان، سوئیچ متعلق به یک دستگاه خودرو سواری نیز کشف شد که در همان مراحل اولیه مأموران موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پرشیا دارای سابقه سرقت به شیوه زورگیری در منطقه خانی آباد – محدوده میدان میوه و تره بار شدند.

براساس این گزارش با شناسایی اموال مسروقه از متهمین و اعتراف هر سه متهم به ارتکاب سرقت های به عنف ، پرونده مقدماتی با موضوع “زورگیری” تشکیل و به دستور قاضی عموزاد ، بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران ، برای ادامه رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات از سه متهم به نام های “جواد” ( 18 ساله )، “هادی” ( 21 ساله ) و “سعید” ( 19 ساله ) ، هر سه نفر به ده‌ها فقره زورگیری با استفاده از انواع خودرو و موتورسیکلت های سرقت شده به شیوه زورگیری، در سطح شهر تهران اعتراف کردند؛ همزمان با اعتراف صریح متهمان به ده ها فقره زورگیری و شناسایی متهم چهارم به نام امین ( 20 ساله ) در منطقه فلاح که در زمان تعقیب و گریز با موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل متواری شده بود، تعدادی از مالباختگان نیز پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی هر سه متهم کردند.

مالک خودرو پرشیا پس از حضور در پایگاه پنجم آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ” در ساعت یک بامداد 31 مرداد ماه امسال در حال پارک خودرو در مقابل در خانه بودم که ناگهان یک نفر از سمت در شاگرد سوار ماشین شد و با قمه و گاز اشک آور مرا به زور از ماشین بیرون کرد؛ همزمان شخص دیگری از سمت چپ ماشین، سوار شد. خواستم در برابرشان مقاومت کنم که جوان دیگری با موتور جلوی پای من ایستاد و آنجا فهمیدم که همگی با یکدیگر هستند و من نیز نتوانستم در برابر آنها هیچ اقدامی کنم ؛ آنها ماشین را سرقت کرده و به سرعت از محل دور شدند”.

دو مالباخته که گوشی های تلفن همراهشان از متهمین کشف شده بود، پس از حضور در پایگاه اقدام به شناسایی هر سه متهم کردند؛ یکی از آنها در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: “در ساعت 7:30 روز 30 مرداد، در ایستگاه اتوبوس یاغچی آباد منتظر آمدن اتوبوس بودم که ناگهان سرنشینان یک دستگاه خودرو 206 به من حمله ور شده و با تهدید چاقو اقدام به سرقت تلفن همراه و وجوه نقد همراهم کردند”. مالباخته دیگر نیز به کارآگاهان گفت: “در ساعت 22 روز 14 مرداد ماه، در خیابان گلبرگ شرقی در مقابل در منزل نشسته بودم که ناگهان چهار نفر با دو دستگاه موتورسیکلت، با چاقو و زدن اسپری اقدام به زورگیری گوشی تلفن همراهم کردند.

با شناسایی مخفیگاه چهارمین عضو گروه سارقین زورگیر در منطقه فلاح، کارآگاهان اقدام به دستگیری متهم در بیستم شهریور ماه کردند؛ در زمان اجرای عملیات، متهم که در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی مخفی شده بود اقدام به فرار از طریق پنجره مشرف به داخل کوچه کرد که از این ارتفاع سقوط کرده و از ناحیه هر دو پا دچار شکستگی شد.

سرهنگ کارآگاه داوود مرادی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهمان به ده‌ها فقره زورگیری در سطح شهر تهران و مراجعه ده‌ها مالباخته به پایگاه پنجم پلیس آگاهی که بدین شیوه و شگرد توسط متهمین در مناطق “غرب” و “جنوب غرب” تهران مورد تهدید و زورگیری قرار گرفته اند، قرار قانونی برای هر چهار متهم صادر و برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

وی از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد، در مناطق مختلف تهران به ویژه در طول شش ماه گذشته مورد ضرب و شتم، تهدید و زورگیری قرار گرفتند خواست تا برای شناسایی متهمین به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه