اجیر کردن آدمکش افغان برای قتل مادر و خواهر
خانه » اجیر کردن آدمکش افغان برای قتل مادر و خواهر

اجیر کردن آدمکش افغان برای قتل مادر و خواهر

28K بازدید
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳
Sahar
0 دیدگاه
45

اجیر کردن آدمکش افغان برای قتل مادر و خواهر

اجیر کردن آدمکش افغان برای قتل مادر و خواهر , آدمکش, اجیرکردن, افغان, حوادث, دادگاه, دستگیری, مرگبار, پلیس, قتل, اخبار قتل, ارش, حوادث تهران

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران ، در این پرونده آرش متهم است شهریور ماه سال 90 برای کشتن مادر و خواهرش یک آدم کش افغانی اجیر کرده بود.

صبح امروز جلسه محاکمه به ریاست قاضی اسلامی و با حضور 4قاضی مستشار در شعبه 71دادگاه کیفی استان تهران برگزار شد.در ابتدای این جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: ساعت 3و35دقیقه بامداد 17 شهریور ماه سال 90 وقوع قتلی در خیابان پیروزی به مأموران پلیس اطلاع داده شد.

با حضور تیم جنایی در محل قتل مشخص شد زن میانسال به نام مینو و دختر جوانش به نام مینا با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده‌اند. در همان ابتدا پسر خانواده به نام آرش به خاطر تناقض گویی دستگیر شد که در بازجویی‌ها با اعتراف به همدستی در این جنایت مدعی شد با کمک یک مرد افغانی به نام نعمت مادر و خواهرش را به قتل رسانده است.

با این اعترافات 17شهریورماه نعمت دستگیر و در بازجویی‌های اولیه منکر قتل شد. متهم ردیف اول پرونده سرانجام 30اردیبهشت ماه سال 92به قتل اعتراف کرد و با تشریح صحنه جنایت گفت: قرار بود برای کشتن قربانیان 30میلیون تومان دستمزد بگیرم.با توجه به تحقیقات صورت گرفته در پروند نعمت 30ساله متهم به مباشرت در قتل و آرش 28ساله متهم به معاونت در قتل می‌باشند.

نماینده دادستان ادامه داد: در حالیکه متهم مدعی است انگیزه واقعی‌اش از قتل مسائل اخلاقی بوده اما تحقیقات نشان می‌دهد وی با انگیزه تصاحب اموال مادرش دست به این جنایت زده است حال با توجه به توضیحات ارائه شده و محتویات پرونده برای متهمان تقاضای مجازات قانونی را دارم.در ادامه جلسه پدر خانواده به عنوان اولیای دم در جایگاه قرار گرفت که با اعلام گذشت از پسرش و نعمت گفت: من نمی‌توانم مانند متهمان راضی به کشتن فردی شوم.

رئیس دادگاه سپس با تفهیم اتهام به نعمت از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم با رد اتهام خود اظهار داشت: من صاحب 6فرزند در افغانستان هستم واعترافاتم در اداره آگاهی تحت فشار بازجویی‌ها بود قبول دارم قرار بود با آرش همکاری کنم اما زمان قتل من به صحنه جنایت نیامدم روز قبل از جنایت آرش با من قرار گذاشت و گفت با مشکل مالی روبرو شده و برای رفع آن باید مادر و خواهرش را به قتل برساند قرار بود در برابر این کار 30میلیون تومان به من بدهد.

وی ادامه داد: براساس نقشه طراحی شده قرار بود قربانیان را خفه کرده و پس از سرقت طلاهایشان جسد آنها را در حوالی افسریه رها کنیم تا قتل آنها با انگیزه سرقت نشان داده شود.ساعت 3بامداد روز حادثه آرش با من تماس گرفت که من از اینکار پشیمان شده و تلفن همراهم را خاموش کردم.

رئیس دادگاه در ادامه از یکی از شاهدان ماجرا خواست در جایگاه قرار بگیرد که او اظهار داشت: ساعت 3نصفه شب در حال رفتن به خانه بودم که متوجه صدای جیغ از داخل خانه مقتولان شدم چند ثانیه بعد نیز مرد جوانی از خانه خارج شد و هراسان از محل گریخت. که من موفق به دستگیری او نشدم بعد هم آرش به مقابل در آمد و گفت: مادر و خواهرش را به قتل رساندن آرش 28ساله متهم دیگر پرونده برای دفاع از خود در جایگاه قرار گرفت که با قبول اتهامش گفت: مادرم شبها دیر به خانه می‌آمد من برای اینکه اورا بترسانم با نعمت صحبت کرده و قرار بود او مادرم را بترساند بحث قتل مطرح نبود.

ساعت 3شب نعمت به خانه ما آمد و من براساس نقشه به او کلاه دستکش و چاقو دادم در اتاق خواهرم را نیز قفل کردم اما او کلید داشت و پس از شنیدن صدای جیغ مادرمان خودش را به محل درگیری رساند وقتی به خودم آمدم نعمت مادر و خواهرم را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده بود.پس از آخرین دفاعیات متهمان و وکلای مدافع آنان قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه