قتل هولناک زن جوان توسط برادرش به خاطر سوء زن
خانه » قتل هولناک زن جوان توسط برادرش به خاطر سوء زن

قتل هولناک زن جوان توسط برادرش به خاطر سوء زن

30K بازدید
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳
Sahar
0 دیدگاه
50

قتل هولناک زن جوان توسط برادرش به خاطر سوء زن

قتل هولناک زن جوان توسط برادرش به خاطر سوء زن , اخبار حوادث, اخبار روز, اخبار قتل, خبر حوادث, قاتل, قتل, قتل خواهر, قتل ناموسی, مرگ زن جوان, سوء ظن, زن, قتلهای زنجیره ای

پسر جنایتکار که به خاطر سوء ظن خواهرش را به قتل رسانده بود، در جریان بازسازی صحنه قتل به تشریح جنایت خود پرداخت.

به گزارش فارسی مد و به نقل از مردم سالاری، چندی قبل ماموران پلیس آگاهی شهرستان کازرون در جریان کشف جسد زن جوانی در یکی از جاده‌های اطراف این شهر قرار گرفتند. تیم پلیسی پس از حضور در محل دریافتند، جسد متعلق به زن جوانی است که با ضربه‌های چاقو از پا درآمده و عامل یا عاملان جنایت جسد را پس از قتل در آن منطقه رها کرده‌اند.

از سوی دیگر به دلیل سرقت نشدن طلاهای مقتول احتمال قتل با انگیزه سرقت منتفی شد و کارآگاهان احتمال دادند زن ناشناس قربانی انتقامی کور شده است. پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تجسس‌ها برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند.

همزمان با این جنایت خانواده زن جوانی به نام نیلوفر با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز دخترشان خبر دادند که با بررسی این شکایت مشخص شد جسد کشف شده متعلق به نیلوفر است. با شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

تجسس های پلیس نشان داد، زن جوان چند ماه قبل به دلیل اختلافاتی که با همسرش داشت از او جدا شده بود. از سوی دیگر نیلوفر به خاطر رفتارش رابطه خوبی با خانواده اش نداشت و با یکی از برادرانش چند بار درگیر شده بود.

ماموران با کشف این سرنخ تحقیقات را بر روی خانواده زن جوان متمرکز کردند که یکی از برادرهایش به قتل اعتراف کرد و گفت : رفتارهای خواهرم پس از جدایی از همسرش باعث آبروریزی ما شده بود. چند بار به او تذکر دادم اما هیچ تغییری در رفتارش نداد. روز حادثه یکی از بستگانمان به خانه ما آمد و به من گفت تو اگر غیرت داشتی نمی گذاشتی خواهرت آبرویتان را ببرد. با این شنیدن این حرف ها عصبانی شدم و با ضربه های چاقو خواهرم را کشتم. بعد هم جسدش را در حاشیه جاده رها کردم.

با اعتراف متهم ، ماموران و بازپرس جنایی او را به محل جنایت بردند که متهم به بازسازی جنایت خود پرداخت. پسر جنایتکار هم اکنون در زندان به سر می برد تا به زودی پای میز محاکمه قرار بگیرد.

منبع: مردم سالاری

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه