کشتن خواهر به خاطر سوار شدن در ماشین مدل بالا
خانه » کشتن خواهر به خاطر سوار شدن در ماشین مدل بالا

کشتن خواهر به خاطر سوار شدن در ماشین مدل بالا

72K بازدید
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳
Sahar
0 دیدگاه
42

کشتن خواهر به خاطر سوار شدن در ماشین مدل بالا

کشتن خواهر به خاطر سوار شدن در ماشین مدل بالا ,, اخبار حوادث, اخبار روز, اخبار قتل, خبر حوادث, قاتل, قتل, قتل خواهر, قتل ناموسی, مرگ زن جوان, سوء ظن, زن, قتلهای زنجیره ای

به گزارش فارسی مد و به نقل از وطن امروز: راز 7 ساله قتل خواهر سرکش در اقدامات اطلاعاتی پلیس جنایی پایتخت فاش شد.

کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی در حالی که خانواده این زن علاقه‌ ای به پیگیری پرونده نداشتند پس از جست‌وجوهای ویژه‌ای، قاتل را در مخفیگاه روستایی دستگیر کردند.

16 شهریورماه سال 82 وقتی زن جوان در خیابان فدائیان اسلام در حال سوار شدن بر خودروی مدل بالایی بود از چشمان تیزبین برادر خشمگینش دور نماند. راننده خودرو با دیدن عصبانیت پسر جوان پا به فرار گذاشت و برادر دست خواهرش را گرفت و به خانه برد.

وقتی زن جوان در برابر فریادهای برادرش با خونسردی خواست دست از سرش بردارد مورد حمله قرار گرفت. «مهدی» به سرعت به سمت آشپزخانه دوید و چاقویی نوک تیز را برداشت و به سوی خواهرش آمد.

«ضمیر» با گرفتن تیزی چاقو در دست‌هایش قصد نجات جان خود را داشت اما برادرش چاقو را بیرون کشید و به جان وی افتاد. با مخابره شدن این گزارش مرگبار بازپرس حسینی از شعبه ویژه قتل شهرری به همراه تیمی از کارآگاهان پای در محل جنایت گذاشتند.

بررسی‌های میدانی نشان می‌داد ضمیر، قربانی جنایت هولناکی شده است و قاتل کسی جز برادرش نیست. با انتقال جسد قربانی به پزشکی قانونی تیم تحقیق به ردیابی‌های قدم به قدم دست زد و پی برد این زن پس از جدایی از همسرش رفتارهای نامناسبی داشته و با وجود داشتن 2 کودک خردسال با سرکشی‌هایش همه اعضای خانواده‌ را ناراحت کرده بود.

با این سرنخ تحقیقات پلیسی برای شناسایی عامل جنایت آغاز شد، در تجسس‌ها روشن شد که روز حادثه ضمیر با حالتی غیرعادی همراه برادر خود به خانه آمده و مهدی آشفته به تنهایی از خانه بیرون رفته است.

وقتی ردپای تنها برادر ضمیر در این قتل هولناک به دست آمد ماموران «مهدی» را به عنوان مظنون اصلی قتل دانسته و برای دستگیری وی وارد عمل شدند. این در حالی بود که خانواده ضمیر هیچ شکایتی از پسرشان نداشتند و هیچ اقدامی برای پیگیری پرونده نکردند. با این وجود پرونده در طول مسیر تحقیق همیشه با علامت سوالی مواجه بود که نشان می‌داد خانواده قربانی از مرگ دخترشان ناراحت نبوده‌اند.

7 سال بعد

در حالی که با فرار مهدی هیچ سرنخی از مخفیگاهش وجود نداشت پلیس جنایی تهران به بررسی‌های اطلاعاتی خود دست زد و توانست پرده از راز زندگی زیرزمینی مهدی بردارد.

عامل جنایت که در این مدت به نقطه نامعلومی گریخته بود تیم اطلاعاتی را با بن‌بست مواجه کرد تا اینکه مشخص شد وی در یکی از استان‌های غربی ازدواج کرده و بچه‌هایی نیز دارد. پلیس عملیات خود را روی شناسایی خانواده مهدی و بچه‌هایش متمرکز کرد تا اینکه توانست با استفاده از اقدامات مخابراتی قاتل 37 ساله را ردیابی کند و پس از گذشت 7 سال وی را در 25 مهرماه سال جاری در روستای آغورآباد آذربایجان‌شرقی دستگیر کرد.

اعتراف به جنایت

این مرد در بازجویی‌ها پرده از راز 7 ساله جنایت خونین برداشت. وی گفت: خواهرم از همان دوران نوجوانی بسیار سرکش بود خانواده‌ام هیچ وقت نمی‌توانست مانع رفتارهای نامناسب وی شود به همین خاطر، برای حفظ آبروی خود از شهرستان به تهران آمدیم ولی وضع بدتر شد. با ازدواج ضمیر همه تصور می‌کردیم که وی دیگر پایبند زندگی و همسرش خواهد بود، خیالمان راحت بود تا اینکه خواهرم با وجود داشتن 2 بچه از شوهرش به خاطر مشکلات خانوادگی جدا شد.

روز حادثه وقتی ضمیر را سوار خودروی مدل‌بالایی دیدم بسیار خشمگین شدم، کنترلم را از دست دادم به همین خاطر وی را به خانه‌اش بردم. می‌خواستم به این زندگی نکبت‌بار پایان دهم. چاقویی را برداشتم، خواهرم ابتدا چاقو را با دست‌هایش گرفته بود، توجهی نکردم، آن را بیرون کشیدم و نمی‌دانم چند ضربه به وی زدم.

با ادعاهای برادر قاتل، بازپرس حسینی از شعبه دوم دادسرای شهرری، خانواده قربانی را به دادسرا احضار کرد و متهم با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران شد تا صحنه جنایت را بازسازی کند.

منبع : وطن امروز

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه