دانلود آنونس سریال در حاشیه + پخش آنلاین و زمان پخش و حواشی
خانه » دانلود آنونس سریال در حاشیه + پخش آنلاین و زمان پخش و حواشی

دانلود آنونس سریال در حاشیه + پخش آنلاین و زمان پخش و حواشی

8K بازدید
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
Admin
0 دیدگاه
1K

دانلود و پخش آنلاین آنونس سریال در حاشیه + زمان پخش و حواشی

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون پس از 7 سال

«سریال در حاشیه» مهران مدیری برگ برنده تلویزیون در نوروز 94

دانلود آنونس سریال در حاشیه + پخش آنلاین و زمان پخش و حواشی , Dar Hashiyeh , Dar Hashiyeh Series , download serial dar hashiyeh , Serial Dar Hashiyeh , آذین رئوف , الیکا عبدالرزاقی , بهناز توسلی , پخش آنلاین آنونس سریال در حاشیه , پخش آنلاین آنونس مرکزی در حاشیه , پخش آنلاین تیزر سریال در حاشیه , پخش آنلاین تیزر سریال مرکزی در حاشیه , پخش آنلاین تیزر مرکزی در حاشیه , پخش آنلاین سریال مرکزی در حاشیه , پوریا ایرایی , تیزر سریال در حاشیه , تیزر سریال مرکزی در حاشیه , تینا اسدی , جوانه دلشاد , حاشیه سریال مهران مدیری , دانلود آنونس سریال در حاشیه , دانلود بخش های سریال مهران مدیری , دانلود تیزر سریال در حاشیه , دانلود تیزر سریال مرکزی در حاشیه , دانلود سریال جدید مهران مدیری , دانلود سریال در حاشیه , دانلود سریال طنز , دانلود سریال مرکزی در حاشیه , دانلود مستقیم سریال اتاق عمل , در حاشیه , دریا مرادی دشت , رامین ناصرنصیر , رضا فیض‌نوروزی , رضا نیکخواه , ساعد هدایتی , سام نوری , سپند امیرسلیمانی , سحر زکریا , سحر ولدبیگی , سریال جدید مدیری , سریال مرکزی در حاشیه , سریال مرکزی در حاشیه مهران مدیری , سیامک انصاری , سید جواد رضویان , شادان شهیدی , شبنم فرشادجو , شراره ارمغانی , عارف لرستانی , علی اوجی , علی لک‌پوریان , فاطمه هاشمی , فرزانه تفرشی , فلامک جنیدی , کلیپ , کیفیت عالی , گل ناز عباسی , لیلا ایرانی , ماندانا سوری , محمدرضا هدایتی , مرکزی در حاشیه , مهران غفوریان , مهران مدیری , نادر سلیمانی , نیما فلاح , یوسف صیادی

سریال جدید مهران مدیری که قبل از این «اتاق عمل» نام داشت؛ به «سریال در حاشیه» تغییر نام داد.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی جدید مهران مدیری مدتی است که از سر گرفته شده و بنا بر تصمیم جدید مدیران تلویزیون این سریال به «سریال در حاشیه» تغییر نام داده است.

مهران مدیری داستان‌های اتاق عمل را به خشایار الوند و امیرمهدی ژوله سپرده تا به همراهی الهه زارع‌ نژاد، امیر وفایی، امیر برادران و امیر عباس پیام ماجراهای اتاق عمل را رقم بزنند… .

جهت خواندن ادامه متن و دانلود یا مشاهده تیزر این سریال به ادامه مطلب بروید …

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

دانلود و پخش آنلاین آنونس سریال در حاشیه + زمان پخش و توضیحات

با قطعیت یافتن پخش «سریال در حاشیه» تازه‌ترین مجموعه ۹۰ شبی مهران مدیری از ایام نوروز که به معنای بازگشت این کارگردان و بازیگران سینما و تلویزیون ‌پس از 7 سال به تلویزیون خواهد بود، می‌توان پیش‌بینی کرد، ‌برگ برنده رسانه ملی در این روزها، همین مجموعه کمدی باشد؛ مجموعه‌ای که مسیری دشوار ‌برای تولید پیمود و انتشار بریده‌هایی از آن در روزهای اخیر، بینندگان را به وجد آورده است.

بازیگران سریال در حاشیه یا همان اتاف عمل عبارتند از :

سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرایی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، آذین رئوف، سحر زکریا، نادر سلیمانی، ماندانا سوری، شادان شهیدی، یوسف صیادی، الیکا عبدالرزاقی، گل ناز عباسی، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی ، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، عارف لرستانی، علی لک‌پوریان، مهران مدیری ، دریا مرادی دشت، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوری، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی هستند و … قطعا افراد دیگری نیز به این گروه اضافه می‌ شوند.

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

سریال در حاشیه

به گزارش فارسی مد و به نقل از «تابناک»، سریال تازه مهران مدیری که پیش از این با نام «اتاق عمل» شناخته می‌شد و قرار بود از شبکه پنج پخش شود، از ششم فروردین ۱۳۹۴‌ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. بدین ترتیب، در شرایطی که سیروس مقدم نتوانست «پایتخت ۴» را به نوروز برساند و این مجموعه را برای ماه مبارک رمضان خواهد ساخت، اثر مهران مدیری را می‌توان برگ برنده تلویزیون در نوروز قلمداد کرد و رساندن این مجموعه به نوروز را نیز در همین راستا تعبیر نمود.

مهران مدیری سال ۱۳۸۸ و همزمان با قطعیت یافتن روند تولید «قهوه تلخ» و عدم توافق مالی تهیه کنندگان این مجموعه با تلویزیون، عملاً از آنتن حذف شد و در شبکه خانگی با این تجربه نیمه‌ کاره و سپس مجموعه‌های «ویلای من» و «شوخی کردم» حضور داشت، تا اینکه در ‌‌نهایت با حضور در برنامه تحویل سال ۱۳۹۲ در شبکه سوم سیما، خبر بازگشتش را با یک اثر تازه تأیید کرد و این ‌گونه بود که روند پیش تولید مجموعه ۹۰ قسمتی «اتاق عمل» با متوسط زمان ۴۰ دقیقه برای هر قسمت آغاز شد.

تولید مجموعه نود قسمتی مهران مدیری برای تلویزیون به قسمت هفتم رسیده بود که همه چیز متوقف شد و این توقف علت مشخصی داشت. از یک سو، اعتراض‌هایی درباره تولید این مجموعه با ارسال نامه نظام پزشکی مطرح شده بود و از سوی دیگر، تصمیم‌گیرندگان رسانه ملی که باید استمرار تولید این سریال تلویزیونی را با‌‌‌ همان رویه گذشته تأیید می‌کردند، در حال تغییر بودند و به همین دلیل، پروژه مدیری عملاً در وضعیت تعلیق قرار گرفت.

در راستای همین نامه‌ نگاری نظام پزشکی بود که علیرضا زالی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به دیدگاه نظام پزشکی در زمینه سریال «اتاق عمل» ساخته مهران مدیری‌ گفت: «ما مخالف طنز فاخر نیستیم، ولی باید شأن جامعه پزشکی نیز رعایت شود، به هر حال پزشکی ایران در دنیا به خصوص در منطقه، جایگاه ویژه‌ای دارد و نامه‌ای که درباره این سریال به مسئولان رسانه ملی نوشته شد، بر اساس درخواست انجمن‌های علمی و پزشکی بود‌».

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

«سریال در حاشیه» مهران مدیری برگ برنده تلویزیون در نوروز94

سریال در حاشیه

 

ماجرا آنچنان بالا گرفت که جایگزینی «اتاق سالمندان» مطرح ‌و حتی جلساتی برای تغییر سوژه سریال مدیری نیز مطرح شد؛ اما لوکیشن سریال مدیری که ماهیانه ۶۰ میلیون تومان هزینه‌ دارد و به لطف مخالفان این سریال برای مدتی خاک می‌خورد و همچنین سایر هزینه‌های پیش تولید، تغییر کامل سوژه سریال را دشوار ساخته بود و بنابراین قرار شد، پروژه «اتاق عمل» همچنان فعال باشد.

مجموعه تازه مهران مدیری، ماجرای یک شیاد و کلاهبردار است که لباس پزشکی بر تن می‌کند و در یک بیمارستان حاضر می‌شود و‌ همه کمدی نیز حول محور یک پزشک واقعی نیست؛ اما ظاهراً شوخی با هیچ قشری در ایران ممکن نیست و حتی نوع مواجهه پزشکان به عنوان یکی از طبقات تحصیل‌کرده کشور با یک اثر کمدی نیز به مثابه یک اثر مستند است و مؤثر در شأن پزشکان تعبیرش می‌کنند که دست کارگردان‌های سینما و تلویزیون ایران را برای خلق یک اثر ماندگار بیش از پیش می‌بندد.

با همه این معذوریت‌ها، سریال تازه مهران مدیری با تغییر نام به «سریال در حاشیه» و همچنین تغییر بخش‌هایی از سناریو در ریل تولید قرار گرفت و مهران با تعداد قابل توجهی دوربین اقدام به تولید سریع این مجموعه کرد تا هفدهمین سریال مهران مدیری، بهترین برنامه محتمل نوروز ۱۳۹۴ باشد و احتمالاً رقیب کلاه قرمزی خواهد بود و با توجه به جنس متفاوت این دو برنامه، بهترین فرصت برای تکرار حضور گذشته این چهره توانمند در تلویزیون خواهد بود.

در این سریال که مهدی ژوله، خشایار الوند، الهه زارع‌نژاد و… تیم نویسندگی‌ اش را زیر نظر مهران مدیری تشکیل می‌دهد، سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرایی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، آذین رئوف، سحر زکریا، نادر سلیمانی، ماندانا سوری، شادان شهیدی، یوسف صیادی، الیکا عبدالرزاقی، گل ناز عباسی، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، عارف لرستانی، علی لک‌پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی دشت، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوری، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی به نقش آفرینی پرداخته‌اند.

ظاهراً بنا بر اعلام روابط عمومی «سریال در حاشیه» به عوامل این سریال، به واسطه حساسیت موجود نسبت به اثر تازه مدیری، انتشار تصاویر از این مجموعه تلویزیونی از سوی عوامل ممنوع شده و به همین دلیل، تصاویر بسیار انگشت‌شماری از این سریال انتشار یافته و تنها نمای قابل ارزیابی از این اثر، تیزر سریال است که به تازگی از شبکه سوم سیما پخش شده است. آیا همه دقایق این سریال، کیفیتی نزدیک به تیزرش را خواهد داشت؟ باید تا ششم فروردین و اندکی پس از آن، صبر کرد.

joda

پخش آنلاین آنونس ( تیزر ) سریال در حاشیه

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

 

دانلود  آنونس سریال در حاشیه

joda

دانلود آنونس سریال در حاشیه

دانلود آنونس ( تیزر ) سریال در حاشیه ( کیفیت بسیار عالی ) با حجم 52 MB

دانلود آنونس (تیزر) سریال در حاشیه

دانلود آنونس (تیزر) سریال در حاشیه ( کیفیت عالی ) با حجم 27 MB

دانلود آنونس (تیزر) سریال در حاشیه

دانلود آنونس (تیزر) سریال در حاشیه ( کیفیت خوب و کم حجم ) با حجم 15 MB

دانلود آنونس (تیزر) سریال در حاشیه

joda

پخش سریال در حاشیه (1) بزودی از سایت فارسی مد

وبسایت فارسی مد در نظر دارد پس از اتمام سریال سیب خنده سریال در حاشیه را بطور کامل و با کیفیت بسیار عالی فول اچ دی (Full HD) در اختیار شما کاربران محترم و علاقمندان به این سریال بگذارد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود سخنرانی و مداحی های شب اول تا ششم محرم 96 حسینیه امام خمینی
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 96 هیات رایه العباس
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه