واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای وین
خانه » واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای وین

واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای وین

24K بازدید
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
Admin
0 دیدگاه
43

واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای وین

واکنش مثبت مراجع

واکنش مثبت مراجع نسبت به توافق هسته ای , آیت الله صافی گلپایگانی , آیت الله موسوی اردبیلی , آیت الله وحید خراسانی , تبریک آیت الله صافی گلپایگانی به خاطر توافق هسته ای , تبریک مذاکرات هسته ای , مذاکرات هسته ای , نظر مراجع درمورد توافق هسته ای , نظر مراجع نسبت به توافق هسته ای , نهاوندیان , واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای , واکنش مراجع نسبت به توافق هسته ای

آیت الله صافی گلپایگانی: توافق مدبرانه هسته ای موجب عزت کشور و خوشحالی مردم شد …

واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای

آیت الله صافی گلپایگانی

آیت الله صافی گلپایگانی بیان کرد: توافق مدبرانه هسته ای موجب عزت کشور و خوشحالی مردم شد و لذا این موفقیت را به رییس جمهور تبریک می گویم.

به گزارش فارسی مد به نقل از خبرگزاری مهر و روابط عمومی استانداری خراسان رضوی نهاوندیان رییس دفتر ریاست جمهوری و استاندار خراسان رضوی با آیت الله صافی گلپایگانی صبح امروز دیدار و گفتگو کردند که در این دیدار ایت الله گلپایگانی این موفقیت را تبریک گفت.

در این دیدار آیت الله گلپایگانی دستیابی به این توفیق و برتری بر ابرقدرتها در موضوع هسته ای را عنایت الهی عنوان کرد افزود:  عزت اسلام عزیز به عقل و تدبیر در اداره امور وابسته است و من برای موفقیت مسولان دعا می کنم.

آیت الله صافی گلپایگانی شکر این فرصت بزرگ را توجه شایسته به مبانی دینی دانست و بر رسیدگی بیشتر به وضعیت اقتصادی جامعه تاکید کرد.

محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهور نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری خدمت ایشان گفت: دولت بهره گیری از دعای خیر و ارشاد مراجع عظام تقلید را از ارکان موفقیت خود می داند.

سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن ارائه گزارشی از مهمترین برنامه های دولت، این مرجع عالیقدر را در جریان مهمترین محورها، جزییات و دستاوردهای توافق هسته ای میان جمهوری اسلامی و گروه کشورهای ۵+۱ قرار داد.

واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای

آیت الله موسوی اردبیلی

موفقیت در مذاکرات نتیجه تلاش دسته جمعی بود

آیت الله موسوی اردبیلی نیز صبح امروز خطاب به رییس دفتر رییس جمهور و استاندار خراسان رضوی طی دیداری بیان کرد: این مهم نتیجه عنایت خداوند و تلاش دسته جمعی است.

آیت الله موسوی اردبیلی افزود: این موفقیت موجب سربلندی نظام و خوشحالی مردم شد.

محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهور نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری خدمت ایشان گفت: دولت بهره گیری از دعای خیر و ارشاد مراجع عظام تقلید را از ارکان موفقیت خود می داند.

واکنش مثبت مراجع عظام به توافق هسته ای

آیت الله وحید خراسانی

قدرت های جهان به زانو در آمدند

همچنین در دیداری که رییس دفتر رییس جمهور و استاندار خراسان رضوی با آیت الله العظمی وحید خراسانی داشتند این استاد حوزه زانو درآوردن قدرتهای بزرگ در مذاکرات هسته‌ای را اقدام بزرگ و ارزشمندی خواند.

آیت الله وحید خراسانی در این دیدار اظهار داشت: نیت دولت خدمت به مردم است و در فرصت جدیدی که بعد از توافق هسته ای ایجاد شده، مسیر خدمت باید با درایت ادامه یابد.

وی تلاش تیم مذاکره کننده هسته ای را متعهدانه و هنرمندانه عنوان و تاکید کرد: که هیچگاه دعا برای موفقیت رییس جمهور و دولت را فراموش نمی کند.

برگرفته از: خبرگزاری مهر

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس
هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان
واقعیت نابودی تهران در طی 10 سال آینده
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
طعم جدیدی از مزه ها با عنوان مزه ششم کشف شد
سید حسن سمنانی (تهیه کننده ساعت خوش) درگذشت + زمان مراسم
زلزله خیزترین مناطق تهران در کجاها واقع شده است !؟
خداحافظی مهران مدیری با تلویزیون در برنامه هفت !
مصاحبه ای جالب و خواندنی با سازنده برنامه از لاک جیغ تا خدا
اگر خشمگین شویم اثری از آل سعود نخواهد بود
فکر می کنید شادترین شغل دنیا کدام است ؟!
میزان زکات فطریه سال 95 توسط مراجع تقلید اعلام شد

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه