چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟
خانه » چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

20K بازدید
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴
Admin
0 دیدگاه
50

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟,موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید ,چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟, براشینگ مو, سشوار کردن مو, نحوه سشوار مو, آرایش مو, زیبایی مو, آموزش سشوار مو, ترفند خاص آرایشگرها, ترفندهای سشوار مو, سشوار موی بلند

موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید و موها را به طرف بالا نگه دارید تا ناحیه گردن وصورت از صدمه ناشی از گرمای دستگاه سشوار محافظت شود.

 موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته  و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید و موها را به طرف بالا نگه دارید تا ناحیه گردن وصورت از صدمه ناشی از گرمای دستگاه سشوار محافظت شود.

از موهای ناحیه پشت گردن و دو طرف صورت شروع کنید، سپس موها را به دور برس بپیچید و در حالی که موها را با برس می کشید آن را صاف کنید. قسمت های مرکز سر را با زاویه ۹۰ درجه سشوار کنید.

اگر صورت گرد باشد قسمت بالای سر  و اگر صورت باریک باشد قسمت های بغل باید بیشترین پف را داشته باشد. مرکز سر نیز با زاویه ۹۰ درجه به بالا براشینگ می شود. سسشوار همزمان با برس حرکت می کند. بعد سشوار را دور کرده، دوباره حرکت چرخشی را ادامه دهید تا اینکه موها سرد شود.

در پایان آهسته برس را به حالت چرخشی از موها آزاد کنید. البته می توانید از جریان هوای خنک سشوار کمک بگیرید چون می تواند مدل دلخواه را روی موی شما تثبیت کند.

ترفند خاص آرایشگرها

معمولا آرایشگرهای خیلی حرفه ای شگرد خاصی دارند که همیشه از آن استفاده می کنند، آنها دقیقا روی چیزی تمرکز می کنند که تعیین کننده ظاهر موهاست. مثلا برای صاف کردن موها، بیشتر از همه روی صاف کردن مناطقی تمرکز می کنند که بیشتر از همه دیده می شود یعنی بیشترین وقت خود را صرف سشوار کردن روی موها و اطراف صورت می کنند، این کار نتیجه کار را طوری نشان می دهد که تمام موها همان قدر کامل و زیبا آرایش شده اند. باید بدانید آرایشگرها معمولا زمان چندانی را صرف موهای پشت و زیر نمی کنند، پس شما هم بیشتر روی آرایش موهای اطراف صورت تمرکز کنید.
مسلما می خواهید بعداز براشینگ، حالت موها را ثابت کنید. برای این کار سرتان را دولا کنید تا جلوی موهای تان پایین بریزد یا از پشت آنها را آزاد و رها خیلی ملایم به سمت چپ و راست حرکت دهید. در همین حالت از دور کمی تافت روی نوک موهای سشوار کشیده بزنید.

اگر نمی خواهید از تافت استفاده کنید، می توانید کمی ژل و کرم مو را مخلوط کرده و خیلی کم با نوک موها بازی کنید و به آنها حالت دهید. اگر موهایتان مدل خاصی دارد که می خواهید همان حالت حفظ شود از اسپری بعد از سشوار استفاده کنید که هم حالت درخشندگی به مو می دهد و هم موها را لخت نگه می دارد. یادتان باشد اسپری را از فاصله ۳۰ سانتیمتری بگیرید و به حالت دورانی روی مو بپاشید.

فراموش نکنید که سادگی همواره زیباترین است.

منبع : وب سایت مه شو  – شهرزاد نورائی

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه