آرایش پاییزی با توصیه های آرایشگران معروف
خانه » آرایش پاییزی با توصیه های آرایشگران معروف

آرایش پاییزی با توصیه های آرایشگران معروف

33K بازدید
یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
46

آرایش پاییزی با توصیه های آرایشگران معروف

آرایش پاییزی با توصیه های آرایشگران معروف , آرایش پاییزی , آرایش در پاییز , پاییز , پاییز و زیبایی , نکات آرایشی , نکات آرایشی و زیبایی , آرایشگران معروف , عکس آرایش صورت , عکس آرایشی , عکس آرایش , عکس آرایش پاییزی , فصل پاییز , مد پاییز 94

با آرایش پاییزی در فصل برگ ریزان زیباتر دیده شوید، فصل پاییز زیبایی های منحصر به فرد خود را دارد و آرایش پاییزی هم میتواند در ایجاد احساس خوب در این فصل به ما کمک کند…

در اینجا ترفندهایی از زبان آرایشگران معروف را برای آرایش مناسب فصل پاییز برای شما آورده ایم:

آرایش پاییزی لب ها

Lori Taylor Davis هنرمند راهنمای میک آپ شبکه Smashbox Pro می گوید که انتخاب مناسب مد برای پاییز ” لب های پر با رنگ ملایم تیره پلام یا آلویی می باشد. به گفته متخصص زیبایی Birchbox و YouTube star یا ستارگان یوتیوپ Tati Westbrook علاوه بر موافقت و تایید حرف لاری تیلر گفته اند ” بهترین گزینه برای پاییز رنگ لب تیره کدر” است.

Angela Kim موسس InsiderBeauty.com می گوید که اگر شما نمی خواهید در آن حد تیره و مات باشید ، انتخاب بعدی شما می تواند رنگ شاتوتی باشد. این رنگ به رنگ گیلاس رسیده مایل به تیره است .

آرایش پاییزی ابروها

به گفته آنجلیا کیم هر چند ابروهای نازک طرفداران بسیاری دارد اما ابروهای بلند شده و پر مناسب این فصل هستند. Umbreen Sheikh موسس Wink Brow Bar با این نظر موافق است و به همین موضوع در راهنمایی های خود اشاره می کند . بهترین گزینه برای پاییز ابروهای پر و بلندی هستند که در انتها نازک شده باشند.

آرایش پاییزی سایه چشم

کیم می گوید سایه چشم متالیک پیشواز خوبی برای پاییز است. بسیاری از میک آپ آرتیست ها رنگ های برنز گرم را ترجیح می دهند که بستگی به رنگ پوست و همچنین رنگ مو و ابرو دارد.

Taylor Davis با این نظر موافق است و تاکید بیشتری بر رنگ های خاکی دارد. وی می گوید که بهترین انتخاب برای سایه چشم این است که اطراف کل چشم را بپوشاند و با خط چشم و مژه ها در یک راستا باشد و ست شود.

آرایش پاییزی پوست

تیلر دیویس می گوید: ” بی نقض ترین رنگ پوست، پوست نیمه مات با درخشندگی در جاهای برجسته صورت مثل گونه ها است . ” کیم با او موافق بوده و ادامه می دهد : پوست تازه و نیمه شفاف بهترین انتخاب برای هر مدلی در فصل پاییز است . رنگ پوست بهتر است تر مانند یا ملایم بوده و درخششی در سطح های برجسته پوست به نظر برسد.

آرایش پاییزی خط چشم

به گفته Taylor Davis ” خط چشم گرافیکی یا همان گربه ای ، بهترین انتخاب برای پاییز است ؛ این خط چشم به حالتی است که روی کل چشم کشیده شود و در انتها به صورت شلاق مانندی بیرون بزند. “

آرایش پاییزی مو

آرایشگر معروف Laura Polko می گوید که با ژاکت پاییزی بهترین مدل مو موهایی است که به کنار ریخته شده باشد و ژولیده و در هم پیچیده باشد.

دو میک آپ آرتیست بزرگ از RPZL و آرایشگر موی Blow Dry Bar نیز نوشته اند که موهای کم پشت ، کمی بلند با انتهای دم مانند و آشفته و مواج بهترین مدل موی پاییزی هستند. تاتی با این مدل موافق بوده و می گوید باید موی خود را همیشه با فصل ست کنید بهترین رنگ هم همان رنگ های پاییزی زرد هستند.

سیمرغ

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه