تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ چگونه می گذرد؟
خانه » تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ چگونه می گذرد؟

تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ چگونه می گذرد؟

27K بازدید
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
44

تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ چگونه می گذرد؟

تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ چگونه می گذرد؟ , تعطیلات افراد موفق , تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ , تعطیلات افراد موفق چگونه است؟ , افراد موفق چه می کنند؟ , مدیران بزرگ تعطیلات را چگونه میگذرانند؟ , رمز موفقیت مدیران بزرگ , ویژگی افراد موفق , ویژگی مدیران بزرگ , راه های موفقیت افراد موفق , آرشیو مقالات , مقالات اجتماعی , مقالات زندگی , جالب و خواندنی , افراد موفق چه میکنند؟ , عکس مدیران موفق , عکس مدیران بزرگ , موفقیت چگونه بدست می آید؟ , زندگی افراد موفق , تعطیلات را چگونه گذراندید؟ , دستاورد های مدیران بزرگ , زندگینامه افراد موفق

مدیران بزرگ  سخت تلاش می کنند و بی دلیل نیست که تبدیل به افراد موفقی شده اند . قطعا تعطیلات افراد موفق هم بیهوده نمی گذرد … در ادامه مطلب با ما همراه باشید …

مدیرانی مثل مارک زاکربرگ با نشستن روی کاناپه و تماشای برنامه های مورد علاقه شان در نتفلیکس به این سمت مهم نرسیده اند. البته که شما هم در تمام طول هفته، سخت کار می کنید. سال هاست که اکثرا بر این باور هستیم که اگر هفته ی سختی را پشت سر گذاشتیم، می توانیم در روز تعطیل استراحت مطلق داشته باشیم. اما مدیران بزرگ، همگی، یک ویژگی مهم دارند. آنها از همه ی روزها، از جمله روز تعطیل، نهایت استفاده را می برند. اگر می خواهید بدانید چه ویژگی هایی آنها را از دیگران متمایز می کند به خواندن ادامه دهید تا به اسرار آنها پی ببرید.

تعطیلات افراد موفق

۱. آنها سحرخیز هستند.

بعضی از مدیران، مثل مدیرعامل دیزنی، می گویند که هر روز صبح حدود ساعت ۴:۳۰ از خواب بیدار می شوند. مدیران موفق در روز تعطیل تا ساعت یک بعد از ظهر نمی خوابند. نتایج تحقیقات نشان می دهد که انسان، صبح زود بیشتر از هر زمان دیگری تمرکز دارد. اگر روز جمعه، زود از خواب بیدار شوید، از همه جلوتر خواهید بود.

۲. آنها برنامه ریزی می کنند.

امروز چه کار مهمی می خواهید انجام دهید؟ مدیران موفق اهمیت برنامه ریزی را می دانند و به آن پایبند هستند. «لری الیسون» (Larry Ellison)، شرکت اوراکل را با بودجه ای ۱۲۰۰ دلاری تاسیس کرد. آنها اهداف روزانه تعیین می کنند که شامل روزهای تعطیل هم می شود. تنبلی کردن در روز جمعه، باعث می شود که روز شنبه با خستگی و بی حوصلگی سر کار بروید.

۳. آنها فعال هستند.

بدیهی است که ذهن و بدن به هم مرتبط و بر هم تاثیرگذار هستند. به همین دلیل برای داشتن یک ذهن هوشیار و سرحال، باید بدن تان را هم سالم و قبراق نگه دارید. بعضی از مدیران بیش از دو ساعت در روز ورزش و تمرین می کنند. متفکران بزرگی مثل «ریچارد برانسون» به موج سواری علاقه ی زیادی دارند. حتی میلیاردهایی مثل وارن بافت در سن ۸۴ سالی هر روز ورزش می کنند.

۴. آنها مدتی را به اندیشیدن و تفکر عمیق اختصاص می دهند.

به جای اینکه به آینده ای نامعلوم فکر کنید، به موفقیت و دستاوردهای خود تاکنون بنگرید. این موضوع خیلی مهم است. تامل روزانه باید بخشی از فعالیت های روزانه ی یک مدیر باشد. این کار ما را در یک آینده ی دایم التغییر راهنمایی می کند.

به عنوان مثال، جف بزوس، مدیر آمازون، را در نظر بگیرید. او پس از تفکر عمیق در آینده ی اینترنت، از کارش استعفا داد تا آمازون را راه اندازی کند. روزهای تعطیل می توانند آشفته باشند. به همین دلیل اندکی وقفه و تامل بسیار ضروری است. می توانید به درس هایی که در هفته ی گذاشته آموختید بیندیشید و به این فکر کنید که در هفته ی آینده، چگونه می توانید عملکرد بهتری داشته باشید.

۵. آنها دست و دلباز هستند.

مدیران بزرگ، فقط ثروت اندوزی نمی کنند، بلکه آن را به اشتراک می گذارند. افراد موفق می دانند که هیچ کس با هدیه دادن و دست و دلبازی فقیر نشده است. فرقی هم نمی کند که این هدیه در قالب پول باشد یا وقت. با تمرکز بر مشکلاتی مثل بهداشت و فقر، می توانید به ذهن تان برای فعالیت در زمینه های دیگر انرژی دهید. بیش از ۷۰ درصد افراد پولدار، حداقل ۵ ساعت در ماه داوطلب انجام کارهای خیریه می شوند.

یک ساعت وقت گذاشتن در خدمت افراد نیازمند، حداقل کاری است که می توانید در روزهای تعطیل برای کمک به دیگران انجام دهید.

تعطیلات افراد موفق

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه