موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟
خانه » موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟

موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟

90K بازدید
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
Admin
0 دیدگاه
545

موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟

چرا نمی توانید عشق را به خوبی تجربه کنید؟

این 9 دلیل نمی‌ گذارند عاشق بشوید!

موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟ , آرشیو مقالات , این 9 دلیل نمی‌ گذارند عاشق بشوید , بی عشقی , چرا نمی توان عاشق شوم , چرا نمی توانم عاشق شوم , چرا نمی توانید عشق را به خوبی تجربه کنید؟ , چگونگی بدست آوردن عشق , چگونگی زنده کردن عشق , چگونه عاشق شوم , چگونه عاشق شویم , چگونه عشق را در دلم زنده کنم , چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد , چه عواملی مانع عاشق شدن می شود , چه عواملی مانع عاشق شدن هستد , چه موانعی در راه عاشق شدن وجود دارد , درمان بی عشقی , درمان دلمردگی , دلایل بی عشقی , دلایل عاشق نشدن , دلایلی که نمی گذارند عاشق شویم , دلمردگی , زناشویی و ازدواج , زنده کردن عشق , عاشق شدن , عاشقانه , علل بی عشقی , فارسی مد , مقالات ازدواج , مقالات روانشناسی , مقالات زناشویی , مقالات زندگی , موانع , موانع در راه عاشق شدن , موانع عاشق شدن , موانع عشق , سردی روابط , علل سردی روابط , عشق یک طرفه , دلایل بی میلی به عشق , دلایل سردی در روابط

خیلی از افراد بزرگ و بزرگ‌ تر می‌ شوند و با کسب تجربیات بیشتر به این نتیجه می‌ رسند که عشق ورزی‌ شان کمتر و کمتر می‌ شود ، بدون آن‌ که دلیلش را بدانند . این اتفاق برای شما هم آشناست؟ نه دلیل این‌ که نمی‌ توانید مثل گذشته‌ ها عاشق باشید :

موانع عاشق شدن

1. رضایتمندی فوری

ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که به ما یاد داده انتظار رضایت و پاداش فوری را داشته باشیم ، احساس می‌کنیم دنیا به ما چیزی را که همین الان و همین جا می‌خواهیم بدهکار است . اما عاشق شدن به زمان و صبر نیاز دارد .چیزی که راحت به دست بیاید معمولا کیفیت پایینی دارد .

موانع عاشق شدن

2. در دسترس نبودن احساسات و عواطف

شما ترجیح می‌دهید احساسات درونی‌تان را با دیگران به اشتراک نگذارید ، شاید از این می‌ترسید که خودتان را در موقعیتی آسیب‌پذیر قرار دهید بنابراین احساسات‌تان را مخفی می‌کنید تا مطمئن‌تر و موفق‌تر ظاهر شوید . این‌جور شخصیت‌ها ، عاشق شدن‌شان را به تاخیر می‌اندازند . وقتی نتوانید خودِ واقعی‌تان را با کس دیگری سهیم شوید ، نمی‌توانید به جایگاه مقدس صمیمیت عمیق ، اعتماد و شریک بودن دست پیدا کنید .

موانع عاشق شدن

3. فوبیای تعهد و مسئولیت

دلایل ممکن زیادی برای احتیاط و ترس یک نفر از تعهد و پیمان وجود دارد ، شاید به آسیبی در گذشته‌ها برگردد ، و یا شاید برای‌شان برنامه ریزی شده که همیشه از ” چیز بهتری ” مراقبت کنند . اگر فهمیدید در جستجویی بی پایان برای فردی زیباتر و جذاب‌تر از آنی که یافته‌اید هستید و در هر فرصت ممکنی این جستجو را انجام می‌دهید ، بدانید که مشکلی وجود دارد . با این رفتار، خطر از دست دادن افراد مناسب و عالی را متحمل می‌شوید . یاد بگیرید که روی اکنون و اینجا متمرکز شوید نه اینکه در فکر نظریه پردازی برای یافتن فرد دیگری در آینده باشید ، زندگی کوتاه است .

موانع عاشق شدن

4. غرور و خودخواهی

هیچ اشکالی ندارد که مراقب نیازها و وجود خودتان باشید . اما بخشی از آمادگی برای داشتن یک رابطه این است که پذیرای مراقبت و توجه نسبت به نیازها و خواسته‌های شخص دیگری نیز باشید ، این یک تعادل شادی بخش است .

موانع عاشق شدن

5. هویت نادرست

آیا واقعا دل‌تان می‌خواهد عاشق شوید ؟ واقعا دوست دارید رابطه برقرار کنید ؟ بسیاری از افراد این تصور اشتباه را دارند که تمام آن چیزی که می‌خواهند ، یک رابطه عاشقانه و متعهدانه است ، اما هر وقت در آستانه همچین رابطه‌ای قرار می‌گیرند ، باعث فروپاشی آن رابطه می‌شوند . گاهی ما تشخیص نمی‌دهیم که واقعا ترجیح می‌دهیم تنها باشیم .

موانع عاشق شدن

6. عدم سازش

شما لیستی خاص از تمام کارهایی که شریک آینده‌تان باید انجام دهد دارید و کوتاه هم نمی‌آیید .این طرز فکر بی‌نهایت بد است و علاوه بر این به طور کل واقع گرایانه نیست . دلیل این‌که نمی‌توانید فرد مورد نظرتان را پیدا کنید این است که احتمالا وجود ندارد ! هیچ‌کس کامل نیست و همه ما ایرادهایی داریم . به‌جای این‌که روی ویژگی‌هایی که دوست دارید طرف مقابل‌تان داشته باشد پافشاری کنید ، روی خصوصیات خوب و مثبتی که دارد متمرکز شوید .

موانع عاشق شدن

7. زندگی ، دیزنی لند نیست !

همه ما با فیلم‌های دیزنی لند بزرگ شده‌ایم اما زندگی افسانه پریان نیست . توقع نداشته باشید داستان زندگی شما مانند کمدی رمانتیک مگ رایان باشد . عاشق شدن و رابطه برقرار کردن ، بی نهایت پیچیده و حساس است . اما تنها بخشی از تجربیات کلی زندگی می‌باشد .

موانع عاشق شدن

8. کامل و بی عیب بودن

روی کره زمین ، چیزی کامل نیست .حتی طبیعت هم عواملی خود تخریب‌گر در درون خود دارد . انتظار نداشته باشید آدم‌ها کامل باشند یا خودتان هم بی‌عیب باشید . انسان‌ها اشتباه می‌کنند و اغلب به‌خاطر اشتباهاتی که می‌کنند قوی‌تر می‌شوند.

موانع عاشق شدن

9. هدف محوری

البته هیچ اشکالی ندارد که روی موفقیت حرفه‌ای متمرکز شوید اما این حالت اغلب شما را از توجه به روح و روان‌تان و نیاز به عشق غافل می‌کند .شما باید تعادل برقرار کنید و مطمئن شوید که زمان و فضای احساسی کافی برای ورود عشق به زندگی‌تان در نظر گرفته‌اید . نتیجه ای که به دست خواهید آورد بسیار بزرگ‌تر از جمع کردن پول و یا میزان موفقیت است .

نظر شما چیست ؟ آیا گزینه دیگری را میتوانید به لیست بالا اضافه کنید؟

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه