توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری و کار در منزل
خانه » توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری و کار در منزل

توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری و کار در منزل

22K بازدید
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
51

توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری و کار در منزل

باید ها و نباید های دور کاری

توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری و کار در منزل , دورکاری , دورکاری در منزل , کار در منزل , شرایط دور کاری , باید و نباید های دور کاری , شغل دور کاری , توصیه هایی مفید در رابطه با دور کاری , توصیه های مفید کاری , کار در منزل امکان پذیر است؟ , دور کاری خوب است یا بد؟ , عکس دور کاری , کار در خانه , شیوه دور کاری , معایب و مزایای دور کاری , روش های دور کاری , آرشیو مقالات , مقالات اجتماعی , مقالات اقتصادی , مقالات کار , محیط کاری , اتاق کار , شغل خانگی , نیروی کار

این روزها دور کاری میان جامعه جا افتاده و با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد سعی دارند خود را با شرایط این شغل هماهنگ کنند. جفری جیمز در حال حاضر بیش از 10 سال است که فقط از اتاق کار خود واقع در منزلش کار کرده است. او برای کسانی که قصد دارند این شیوه را برای کار کردن انتخاب کنند 10 توصیه دارد : با ما همراه باشید

1- سعی کنید از سکوت لذت ببرید

کار کردن در یک دفتر کار در کنار همکاران احساس همبستگی خاصی به شما می دهد که هنگام کار کردن در منزل از آن بی بهره خواهید بود. دورکاری یا کار از منزل یعنی باید ساعت های متمادی از روز خود را تنها مشغول کار باشید. از این رو شاید بهتر باشد سعی کنید از این سکوت و آرامش حداکثر لذت را ببرید.

2- ساعات کاری خود را کاهش دهید

کارمندان دفاتر معمولاً برای رفت و آمد، گپ و گفت با همکاران، جلسات بی نتیجه، و در کل «مشغول به نظر رسیدن» وقت زیادی صرف می کنند.
شما با کار در منزل، از این وقت های تلف شده نخواهید داشت. بنابراین می توانید در نصف زمان صرف شده در محل کار، دو برابر کار انجام دهید و به این ترتیب از تعداد ساعات کاری خود بکاهید.

3- بیرون از منزل کار نکنید

افرادی که تصمیم می گیرند خارج از محل کار مشغول باشند، گاهی از مکان دیگری مثل کافه یا هر جایی با وای فای مجانی سر در می آورند.
علت آن می تواند این باشد که دلشان برای هیاهوی محیط کار تنگ می شود. اما بهترین کار این است که یاد بگیرید تنهایی و سکوت کار در منزل را دوست داشته باشید و از آن لذت ببرید.

دور کاری
4- از آشپزخانه دور بمانید

علی رغم وسو سه ای که برای رفتن به آشپزخانه و خوردن میان وعده های مختلف به سراغتان می آید، بهتر است در اتاق خود باقی بمانید. برای اجتناب از اضافه وزن هم که شده بر این میل خود چیره شوید و در عوض وعده های غذایی معمول خود را از دست ندهید.

5- حساب زنگ تفریح های خود را داشته باشید

از آنجایی که در منزل کسی بالای سر شما حضور ندارد تا زیرچشمی حرکاتتان را زیر نظر بگیرد و کارتان را چک کند، شاید دلتان بخواهد چند ساعتی را در روز به بازی های رایانه ای، گردش روی اینترنت، تماشای فیلم و یا کارهایی از این دست اختصاص دهید. فقط توصیه می شود برای اینکه زمان کلیِ تفریح از دستتان در نرود، تایمری به این کار اختصاص دهید.

6- از کار کردن در اتاق خواب اجتناب کنید

اگر دفتر کار خود را در اتاق خوابتان ایجاد کنید، در نهایت به بیخوابی دچار خواهید شد. در عوض محل خواب شبانه ی خود را کاملاً از محل کار کردنتان دور نگه دارید. از پاسخ دادن به ایمیل ها و پیام های کاری در رختخواب نیز بپرهیزید.

دور کاری
7- تماس های تلفنی تان را محدود کنید

احتمال زیادی وجود دارد که در ابتدای این راه، برای در رفتن از زیر کار سعی کنید از طریق تلفن با خانواده و دوستان خود پرحرفی کنید.
اما بعد از مدتی درخواهید یافت که برقراری تماس های تلفنی با مدت زمان محدود و در ساعات معین به مراتب نتیجه ی بهتری خواهد داشت. به این ترتیب بهره وری خود را حفظ خواهید کرد و وقت دیگران را نیز کمتر خواهید گرفت.

8- اتاق کارتان را مرتب نگه دارید

از آنجا که حفظ ظاهر در محل کار خانگی چندان اهمیتی ندارد، اتاق کار شما ممکن است به راحتی تبدیل به یک زباله دان بزرگ و نامرتب شود. این آشفتگی در نهایت جلوی کار کردن شما را خواهد گرفت. بنابراین پیش از آنکه کار به جاهای باریک بکشد، همه چیز را مرتب نگه دارید.

9- اسباب راحتی خود را فراهم کنید

استفاده از میز و صندلی مناسب و راحت، تنظیم نور نمایشگر، و برخورداری از چند فضای کاری مختلف بنا به اقتضای شخص شما می تواند کار کردن را برایتان بسیار آرامش بخش کند.

10- به این شرایط عادت نکنید

شرایط کاری و موقعیت شغلی فعلی شما ممکن است برای این نوع کار کردن مناسب باشد. اما هیچ کس نمی تواند باقی ماندن شرایط به همین منوال را تضمین کند. بنابراین همیشه به یاد داشته باشید ممکن است روزی دوباره حضور شما در محل کار به یک الزام تبدیل شود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه