نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت
خانه » نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

46K بازدید
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
Admin
0 دیدگاه
144

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت , آرایش صورت , آرایش صورت 2015 , آرایش صورت در فتوشاپ , آرایش صورت عروس , آرایش صورت کشیده , آرایش صورت گرد , آرایش صورت لاغر , آرایش صورت ملایم , آموزش آرایش صورت , آموزش آرایشگری , ارایش صورت , برای آرایش صورت , پیشنهادی آرایشگران , ترفندهای آرایش صورت , ترفندهای آرایشگری , ترفندهای آموزش صورت , توصیه های آرایشگران , فارسی مد , نکات آرایشی , نکات آرایشی و زیبایی , نکات پیشنهادی آرایشگران

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

گاهی اوقات دیده می شود که افراد می گویند که از چهره ی خود راضی نیستند و از فرم بینی ، چشم ها یا لب ها ناراضی اند ، در برخی موارد تا حدی امکان تغییر وجود دارد، اما کمرنگ کردن و تغییر فرم اجزای صورت با آرایش ، هنر خاص خود را می بخشد. جهت آشنایی با این نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران ؛ در ادامه با ما همراه شوید …

بودجه ی مناسبی را برای خرید محصولات آرایشی کنار بگذارید:

لوازم و محصولات آرایشی مناسب به اندازه ی مهارت آرایش کردن اهمیت دارد ، در واقع مرغوبیت کالا موجب افزایش مهارت شما در گریم و آرایش خواهد شد….

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

پیش از استفاده از کرم پودر، پوست را آماده کنید:

کرم پودر برای پوشش دادن به پوست به کار می رود و باعث صاف شدن و افزایش جلوه ی چهره می شود ، اما باید بدانید آماده سازی صورت قبل از استفاده از کرم پودر در پوشش دهی بهتر و طبیعی جلوه دادن بافت صورت بسیار موثر است فرقی نمی کند که کرم پودر شمامایع ، نیمه جامد یا پودری باشد، به کار گیری کرم نرم کننده و مرطوب کننده آرایشتان را تکمیل می کند .

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

با تغییر در آرایش ؛ چشمانتان را درشت تر کنید :

سایز چشم ها را می توان با نوع آرایش تغییر داد ، از یک سایه ی تیره برای اطراف چشم استفاده کنید و نواحی ابرو ها تا خط چشم را با آن بپوشانید، افرادی که چشمان آبی دارند از سایه های نارنجی تیره استفاده کنند تا چشمانشان نافذتر جلوه کند، اگر چشمان ریز و فرو رفته ای دارید با استفاده از سایه ی تیره در خطوط ریز و بالای چشم می توانید چشمانتان را درشت تر جلوه دهید ، به کار گیری در خط داخلی بالای چشم موجب جلوه ی بیشتر چشم می شود .

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

فرم چهره ی خود را بپذیرید :

یکی از کلیدهای مهم موفقیت در آرایشگری تشخیص معایب و مشکلات چهره ی افراد است از سوی دیگر نحوه ی پوشش دهی و مخفی کردن این معایب مهارتی مهم محسوب می شود ، به طور مثال نحوه ی پوشش قرمزی اطراف بینی ، حلقه های سیاه زیر چشم و جوش های پوستی نیازمند به کارگیری کرم پودرهای متفاوت در رنگ های مناسب است، بهتر است چند بار روی چهره ی خود یا دیگران این نوع آرایش را تمرین کنید تا روش صحیح پوشش دهی معایب چهره را بیاموزید.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

در مورد آرایش جدید خود مثبت فکر کنید:

استفاده ی درست از رنگ های متضاد در گریم و آرایش بسیار ضروری است اما رنگ سایه برای انواع چشم ها بسیار متفاوت است ، این تفاوت همواره باید جزو اصول یادگیری گریم رعایت شود، برای چشمان آبی: از آنجایی که متضاد رنگ آبی نارنجی است سایه های نزدیک به نارنجی در زیباتر نشان دادن چشمان آبی نقش مهمی دارند و رنگ هایی از قبیل : طلایی ف هلویی و زرد در این دسته بندی قرار می گیرند .برای چشمان سبز: رنگ قرمز متضاد این رنگ است ، البته منظور ما تنها استفاده از رنگ قرمز نیست و سایه های مسی و بنفش نیز مناسب است . برای چشمان قهوه ای : رنگ قهوه ای رنگی طبیعی است پس هر رنگی می تواند با ان هماهنگ شود، اما بهترین گزینه انتخاب سایه های آبی و بنفش است.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

معایب خود را کشف و سپس پنهانش کنید:

اگر فرم صورت شما گرد است و می خواهید ان را بیضی نشان دهید می توانید با تیره کردن ( برنزه کردن ) سه ناحیه از صورت فرم چهره را تغییر دهید ، این سه ناحیه شامل: شقیقه هشا ، چانه و ناحیه ی تو رفته ی گونه ها می باشد ، اگر پیشانی برجسته ای دارید می توانید با استفاده از سایه ی تیره در اطراف پیشانی و خطوط متصل به موها این برجستگی را کاهش دهید، اگر بینی پهنی دارید می توانید با یک سایه ی تیره از خط ابرو به سمت پایین در اطراف بینی یک خط محو بکشید و بخش مرکزی بینی را از بالا یا پایین با یک سایه ی روشن پر کنید.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

نکاتی درباره پوست :

آکنه اصطلاحی کلی است که برای توصیف جوش های سرسفید و چرکی، جوش های سرسیاه و جوش های قرمز استفاده می شود. بیشتر نوجوانان و جوانان آکنه را روی صورت و گردن، شانه ها، پشت و سینه هایشان تجربه می کنند. اگر منافذی از پوست در زیر پوست توسط چربی اضافی و باکتری مسدود شود، آکنه تشکیل می شود.

 

برگرفته از : آرایشک

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه