نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت
خانه » نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

43K بازدید
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
Admin
0 دیدگاه
144

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران برای آرایش صورت , آرایش صورت , آرایش صورت 2015 , آرایش صورت در فتوشاپ , آرایش صورت عروس , آرایش صورت کشیده , آرایش صورت گرد , آرایش صورت لاغر , آرایش صورت ملایم , آموزش آرایش صورت , آموزش آرایشگری , ارایش صورت , برای آرایش صورت , پیشنهادی آرایشگران , ترفندهای آرایش صورت , ترفندهای آرایشگری , ترفندهای آموزش صورت , توصیه های آرایشگران , فارسی مد , نکات آرایشی , نکات آرایشی و زیبایی , نکات پیشنهادی آرایشگران

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

گاهی اوقات دیده می شود که افراد می گویند که از چهره ی خود راضی نیستند و از فرم بینی ، چشم ها یا لب ها ناراضی اند ، در برخی موارد تا حدی امکان تغییر وجود دارد، اما کمرنگ کردن و تغییر فرم اجزای صورت با آرایش ، هنر خاص خود را می بخشد. جهت آشنایی با این نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران ؛ در ادامه با ما همراه شوید …

بودجه ی مناسبی را برای خرید محصولات آرایشی کنار بگذارید:

لوازم و محصولات آرایشی مناسب به اندازه ی مهارت آرایش کردن اهمیت دارد ، در واقع مرغوبیت کالا موجب افزایش مهارت شما در گریم و آرایش خواهد شد….

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

پیش از استفاده از کرم پودر، پوست را آماده کنید:

کرم پودر برای پوشش دادن به پوست به کار می رود و باعث صاف شدن و افزایش جلوه ی چهره می شود ، اما باید بدانید آماده سازی صورت قبل از استفاده از کرم پودر در پوشش دهی بهتر و طبیعی جلوه دادن بافت صورت بسیار موثر است فرقی نمی کند که کرم پودر شمامایع ، نیمه جامد یا پودری باشد، به کار گیری کرم نرم کننده و مرطوب کننده آرایشتان را تکمیل می کند .

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

با تغییر در آرایش ؛ چشمانتان را درشت تر کنید :

سایز چشم ها را می توان با نوع آرایش تغییر داد ، از یک سایه ی تیره برای اطراف چشم استفاده کنید و نواحی ابرو ها تا خط چشم را با آن بپوشانید، افرادی که چشمان آبی دارند از سایه های نارنجی تیره استفاده کنند تا چشمانشان نافذتر جلوه کند، اگر چشمان ریز و فرو رفته ای دارید با استفاده از سایه ی تیره در خطوط ریز و بالای چشم می توانید چشمانتان را درشت تر جلوه دهید ، به کار گیری در خط داخلی بالای چشم موجب جلوه ی بیشتر چشم می شود .

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

فرم چهره ی خود را بپذیرید :

یکی از کلیدهای مهم موفقیت در آرایشگری تشخیص معایب و مشکلات چهره ی افراد است از سوی دیگر نحوه ی پوشش دهی و مخفی کردن این معایب مهارتی مهم محسوب می شود ، به طور مثال نحوه ی پوشش قرمزی اطراف بینی ، حلقه های سیاه زیر چشم و جوش های پوستی نیازمند به کارگیری کرم پودرهای متفاوت در رنگ های مناسب است، بهتر است چند بار روی چهره ی خود یا دیگران این نوع آرایش را تمرین کنید تا روش صحیح پوشش دهی معایب چهره را بیاموزید.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

در مورد آرایش جدید خود مثبت فکر کنید:

استفاده ی درست از رنگ های متضاد در گریم و آرایش بسیار ضروری است اما رنگ سایه برای انواع چشم ها بسیار متفاوت است ، این تفاوت همواره باید جزو اصول یادگیری گریم رعایت شود، برای چشمان آبی: از آنجایی که متضاد رنگ آبی نارنجی است سایه های نزدیک به نارنجی در زیباتر نشان دادن چشمان آبی نقش مهمی دارند و رنگ هایی از قبیل : طلایی ف هلویی و زرد در این دسته بندی قرار می گیرند .برای چشمان سبز: رنگ قرمز متضاد این رنگ است ، البته منظور ما تنها استفاده از رنگ قرمز نیست و سایه های مسی و بنفش نیز مناسب است . برای چشمان قهوه ای : رنگ قهوه ای رنگی طبیعی است پس هر رنگی می تواند با ان هماهنگ شود، اما بهترین گزینه انتخاب سایه های آبی و بنفش است.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

معایب خود را کشف و سپس پنهانش کنید:

اگر فرم صورت شما گرد است و می خواهید ان را بیضی نشان دهید می توانید با تیره کردن ( برنزه کردن ) سه ناحیه از صورت فرم چهره را تغییر دهید ، این سه ناحیه شامل: شقیقه هشا ، چانه و ناحیه ی تو رفته ی گونه ها می باشد ، اگر پیشانی برجسته ای دارید می توانید با استفاده از سایه ی تیره در اطراف پیشانی و خطوط متصل به موها این برجستگی را کاهش دهید، اگر بینی پهنی دارید می توانید با یک سایه ی تیره از خط ابرو به سمت پایین در اطراف بینی یک خط محو بکشید و بخش مرکزی بینی را از بالا یا پایین با یک سایه ی روشن پر کنید.

نکات طلایی و پیشنهادی آرایشگران

نکاتی درباره پوست :

آکنه اصطلاحی کلی است که برای توصیف جوش های سرسفید و چرکی، جوش های سرسیاه و جوش های قرمز استفاده می شود. بیشتر نوجوانان و جوانان آکنه را روی صورت و گردن، شانه ها، پشت و سینه هایشان تجربه می کنند. اگر منافذی از پوست در زیر پوست توسط چربی اضافی و باکتری مسدود شود، آکنه تشکیل می شود.

 

برگرفته از : آرایشک

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه