خواسته های جنسی زنان – کلید ایجاد عشق و محبت !؟
خانه » خواسته های جنسی زنان – کلید ایجاد عشق و محبت !؟

خواسته های جنسی زنان – کلید ایجاد عشق و محبت !؟

41K بازدید
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
347

خواسته های جنسی زنان – کلید ایجاد عشق و محبت !؟

خواسته های جنسی زنان چیست

 و چگونه میتوان با شناخت خواسته های جنسی زنان به روابط زناشویی رنگ داد

خواسته های جنسی زنان - کلید ایجاد عشق و محبت !؟ , آرزو, آقایان, ابزار جنسی, اتاق خواب, ارتباط, ارتباط قوی, ارگاسم, ازدواج, بغل, بوس, تجربیات جنسی, جنسی, خانم, خواسته های جنسی, دوست, رابطه, رابطه جنسی, زن, زیبایی, صمیمیت, عشق, فیزیولوژی, لذت, متاهل, محبت, مرد, نوازش, نیاز, هدایا,ارضا شدن,هم خواب

خواسته های جنسی هر زنی با دیگری تفاوت دارد ، به همین علت نمی توان گفت که زنان دقیقا چه خواسته هایی از رابطه ی جنسی دارند. زیرا رابطه ی جنسی موضوع بسیار پیچیده ای است که به فیزیولوژی جسمی و روحی هر فرد بستگی دارد.
در این مطلب به بررسی رایج ترین تقاضای زنان از رابطه ی جنسی خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید….

روابط و تجربیات جنسی انواع و اقسام مختلف دارند که افراد می توانند در آنها سهیم بوده و لذت ببرند.

آنچه خانم ها و آقایان هرکدام از رابطه جنسی انتظار دارند را باید بر مبنای فردی بررسی کرد. درنتیجه، آنچه که فرد در ارتباط با رابطه جنسی، کمبود آن را در روابط خود حس می کند یا عمیقاً در آرزوی آن است، دقیقاً همان چیزی است که او در آن زمان در زندگی خود نیاز دارد.

اکثریت خانم ها دنبال صمیمیت بیشتری در روابط خود بوده اند. خانم ها دوست دارند با طرف مقابلشان ارتباط قوی برقرار کرده و به هم عشق بورزند و مردشان به آنها بگوید که چرا دوستشان دارد و چه چیز آنها خاص و منحصر بفرد است. دوست دارند که مردشان بیشتر بغلشان کند، ببوسدشان، ناز و نوازششان کند و با آنها بیشتر حرف بزند. می خواهند این صمیمیت هم در اتاق خواب و هم خارج از آن جریان داشته باشد.

همچنین خانم ها نیاز دارند که باهوش و توانا نامیده شوند و برای همه خصوصیات و ویژگی های خاصشان از آنها تعریف و تمجید شود. خانم ها نیازمند بغل کردن های بیشتر، محبت بیشتر و صمیمیت بیشتر هستند. دوست دارند مردشان همیشه از زیباییشان تعریف کند و آنها را مطمئن کند که از رابطه با او لذت می برند.

تعداد خیلی کمی از آقایان هستند که می دانند باید هر از گاهی خانمشان را با هدایای غافل گیر کننده یا تعریف و تمجید خوشحال کنند. اما اکثر خانم ها چیزی بیشتر از صمیمت گاه و بیگاه نیاز دارند.

خانم ها همیشه انتظار ابراز محبت های زیادتری دارند.بسیاری از ازدواج ها به این دلیل برهم می خورد که مردها,نیازهای خانمشان را جدی تلقی نمی کنند.

بسیاری از خانم های متاهلی که خارج از ازدواجشان با مردان دیگر ارتباط دارندبه این دلیل است که آن مردان بیشتر به حرفهایشان گوش می کنند و بیشتر با آنها حرف می زنند.

خانم هایی که کوشا هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند و به برابری زن و مرد معتقدند به هیچ عنوان دوست ندارند که فقط در وجه یک ابزار جنسی به آنها نگاه شود و از مردهایی که به آنها فقط برای گذران وقت و رابطه جنسی نگاه می کنند هستند.

برای بیشتر خانم ها بااینکه ممکن است زنان به ارگاسم برسد و از رابطه جنسی فیزیکی لذت ببرند اما رابطه جنسی بیشتر وسیله ای برای ایجاد عشق و ابراز محبت و صمیمیت در رابطه است. هرچقدر مردها بیشتر این مسئله را فهمیده و به آن احترام بگذارند، رابطه بسیار بهتری می توانند با خانم ها داشته باشند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه