فال لنورماند – فال فرانسوی لنورماند چگونه است ؟
خانه » فال لنورماند – فال فرانسوی لنورماند چگونه است ؟

فال لنورماند – فال فرانسوی لنورماند چگونه است ؟

291K بازدید
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
159

فال لنورماند – فال فرانسوی لنورماند چگونه است ؟

فال لنورماند

 توسط مادام لنورماند در فرانسه رواج پیدا کرد ودرستی فال لنورماند زبانزد همگان شده  که حتی سیاستمداران برجسته جهان برای بسیاری از تصمیمات خود به او مراجعه می کردند.

فال لنورماند - فال فرانسوی لنورماند چگونه است ؟ , آگاهی, آینده, ارتباط روحی, ارواح, اعتقاد, پیش بینی, تأسف, تجربه, تعبیر, تله پاتی, جهان فیزیکی, چای, حس ششم, حقیقت, خرافات, خواب, رمال, روحانی, روحی, رویاهای صادقه, زندگی, سحر, سرکتاب, شهود, طالع بینی, عجیب, عوالم, فال, فالگیر, فرهنگی, قهوه, ماوراء, ماوراء الطبیعه, متافیزیک, ورق

در واقع فال لنورماند گشودن دروازه های آینده است.کنجکاوی و اشتهای سیری ناپذیر بشر برای  آگاهی و دانستن آنچه در آینده قرار است برایش واقع شود بوسیله های گوناگون همچون اشخاص ، ابزار، طبیعت و هرآنچه این امکان را در اختیار انسان قراردهد در فال لنورماند خلاصه می شود.با ادامه مطلب با ما همراه باشید

با اینکه فال لنورماند و طالع بینی ، سحر و پیش بینی آینده و … از زمان های قدیم با انسان بوده و همچنان هست و خواهد بود بسیاری افراد نه تنها فال و طالع بینی را نفی میکنند بلکه در کل به ماوراء الطبیعه و متافیزیک نیز عقیده ای ندارند و زندگی را در جهان فیزیکی خلاصه میکنند، درصورتیکه همه ما بارها در طول زندگی خود با متافیزیک برخورد کرده ایم.

با خوابها و رویاهای صادقه و عجیبی که تعبیر و شفاف سازی شده اند یا تله پاتی با افرادی که از نظر روحی با آنها ارتباط داریم و همسو هستیم ، گاهی اوقات به محل ها و اماکنی میرویم که گویا سالها قبل آنجا را دیده ایم در صورتی که بار اول است که آنجا میرویم. یا حس شهود یا همان حس ششم که بسیاری از مواقع به کمک ما آمده و در موارد مختلف راهنمایی و یاریمان کرده است.

فال لنورماند

از این میان میتوان از فال لنورماند و پیشگویی هایی که به حقیقت پیوسته اند نام برد.با توجه به این مسائل که کم و بیش در زندگی هر فرد بسته به باز بودن مجرا های روحی و موقعیت و شرایط خانوادگی و فرهنگی و … تجربه شده است می توان گفت متا فیزیک و ماوراء الطبیعه و جهان های دیگر قطعاً وجود دارند و انسان فقط به جسم فیزیکی خلاصه نمی شود و روح و ارتباط روحی انسان با عوالم دیگر همیشه وجود داشته و دارد.

در این بین مواردی وجود دارند که همانطور که ذکر شد با توجه به شرایط خانوادگی و فرهنگی و آدابی که در آن رشد کرده اند و نیز باز بودن مجرای روحی تبدیل به راهی میشوند برای ارتباط دنیای فیزیکی و روحانی که این اشخاص با توجه به توانایی های ذاتی و پرورش این توانایی در خود و نیز در دست داشتن وسایل و ابزار مناسب دریچه ایی به روی جهان های ماوراء می گشایند که خود روشهای مختلف دارد.

فال لنورماند

یکی از این روش ها پیش بینی آینده به وسیله ابزار مخصوصی مانند فال است. فال دارای سبک ها و روش های مختلفی است که باعث به وجود آمدن فال های گوناگونی مانند : فال لنورماند ، قهوه ، ورق ، تاروت ، اوراکل و … شده است.

نکته مهم این است که تعداد مبتلایان به فال در تمام روز به روز در حال از یاد و افزایش است و آنچه باعث تأسف بیشتر است این است که نه تنها افراد عادی و بی سواد و کم سواد بلکه افرادی از طبقات روشنفکری اجتماع نیز به این خرافات اعتقاد دارند .

این کاملا” طبیعی است که کسی که به فالگیر مراجعه می کند به طور حتم دردی و مشکلی و نیازی دارد والا افرادی که به طور طبیعی زندگی می کنند و مشکلی ندارند کاری با سرکتاب و رمال ، ورق و تفاله چای و قهوه ندارد . داشتن همین « درد » فالگیر زرنگ و فرصت طلب را مطمئن می کند که مشتری پرو پا قرص دیگری به تعداد مراجعان هر روزه و هر شب، او اضافه شده .

یکی از مهمترین علل توجه عمومی به جماعت فالگیرها این است که بشر از آینده خودش خبر ندارد و چون خبر ندارد به این جهت می ترسد و ترس ناشی از عدم تأمین آینده ، آن طور که مورد انتظار و آرزوهاست که سبب می شود کسانی پیدا شوند که مدعی شوند که به گونه های مختلف با عالم غیب و با ارواح ارتباط دارند آینده را پیش بینی می کنند و از گذشته و حال خبر دارند .

اگر قبول داشته باشیم که بشر به امید و آرزو زنده است و این نکته را نیز « مد » نظر داشته باشیم که آرزوهای بشر ی پایان ناپذیر است خیلی خوب و آسان می توانیم به این نکته پی ببریم که چرا بشر از آینده می ترسد .فال لنورماند

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد