علت هنگ کردن گوشی موبایل در چیست – بیشتر بدانیم
خانه » علت هنگ کردن گوشی موبایل در چیست – بیشتر بدانیم

علت هنگ کردن گوشی موبایل در چیست – بیشتر بدانیم

46K بازدید
پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

علت هنگ کردن گوشی موبایل در چیست – بیشتر بدانیم

برسی دلایل هنگ کردن گوشی موبایل

علت هنگ کردن گوشی موبایل در چیست - بیشتر بدانیم , هنگ کردن گوشی , دلیل هنگ کردن گوشی , علت هنگ کردن گوشی , هنگ کردن گوشی موبایل , ویروس گوشی موبایل , چرا گوشی موبایل هنگ می کند , هنگ کردن تلفن همراه , عکس تلفن همراه , عکس موبایل , عکس گوشی موبایل , ترفند هایی برای هنگ نکردن گوشی موبایل , روش جلوگیری از هنگ کردن گوشی , موبایل , ویروسی شدن گوشی , حافظه گوشی , سیستم عامل اندروید , سرعت گوشی , بالا بردن سرعت گوشی موبایل , آرشیو مقالات , مقالات آموزشی , آموزش و ترفند , ترفند , ترفند موبایل

یکی از عمده مشکلات افراد در رابطه با تلفن همراهشان هنگ کردن گوشی موبایلشان است ، در این مطلب از فارسی مد به برسی دلایل هنگ کردن گوشی موبایل پرداخته ایم…

دلیل هنگ کردن گوشی موبایل

در ارتباط با ویروسی شدن گوشی‌های تلفن همراه که موجب ایجاد اختلالات متعدد در کارکرد گوشی‌ می‌شود اطلاعات مختلفی برروی سایت های اینترنتی منتشر شده است که بر اساس آن در ابتدا باید نشانه‌ های ویروسی شدن را به خاطر سپرد. Restart شدن گوشی، کاهش توان باتری، ارسال پیامک و یا ایجاد تماس‌های ناخواسته با شماره‌ های موجود در دفتر تلفن شما، اشغال حافظه داخلی گوشی، هنگ کردن برنامه های درحال اجرا و روشن نشدن گوشی و مواردی از این دست از جمله نشانه‌ هایی است که وقوع یکی از آنها می تواند مانند زنگ خطری برای گوشی شما باشد. در بیشتر مواقع، ویروس‌ ها روی حافظه داخلی دستگاه نصب می‌شوند و به کارت حافظه دستگاه انتقال پیدا نمی کنند. در این روش بهتر است که به واسطه برنامه های موجود اول از اطلاعات ضروری گوشی همانند دفتر تلفن یک پشتیبان تهیه کرده و در مرحله بعد گوشی را RESET کنید تا پس از آن حافظه گوشی به حالت اول کارخانه باز گردد. پس از این مرحله و با گذاشتن حافظه جانبی داخل گوشی اگر باز هم شرایط قبل پابرجا بود این بار باید کارت حافظه را فرمت کنید.

اما در ارتباط با هنگ کردن گوشی‌ ها دلایل دیگری به غیر از ویروس‌ ها هم دخیل هستند. یکی از بزرگترین مشکلاتی که منجر به نارضایتی مردم از گوشی‌ های تلفن همراه می‌شوند پایین بودن اطلاعات مردم هنگام خرید گوشی‌ های تلفن همراه است.به عنوان مثال برخی افراد گوشی‌  هایی با CPU پایین خریداری کرده و اطلاعات فراوان بر روی آن می ریزند که همین مساله باعث پایین آمدن سرعت گوشی و هنگ کردن آن می‌شود. البته در برخی موارد خرید گوشی های تقلبی و یا برندهای نامناسب هم می تواند به این مشکلات دامن بزند اما در موارد بسیاری هنگ کردن گوشی‌های تلفن همراه به بحث استفاده از آن‌ها بازمی‌گردد.

به گفته کارشناسان بسیاری افرادی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند از برنامه‌ هایی مانند بازار و غیره استفاده کرده و بازی‌ ها و برنامه‌ های متعددی را برروی گوشی‌ های خود نصب می کنند و در نتیجه مموری آن‌ها پرمی‌شود که این مساله سرعت گوشی را به شدت کاهش می دهد. علاوه بر این گاهی برخی گوشی ها علاوه بر مموری خود گوشی از رم هم کمک می گیرند که در این موارد مشکل هنگ کردن گوشی می تواند بیشتر شود. به همین دلیل لازم است افراد زمانی که یک گوشی می‌خرند دقت داشته باشند که سرعت CPU آن از چه قرار است و چه قدر حجم آن گوشی برای فعالیت آن‌ ها کفایت می کند.

بر اساس اطلاعات کارشناسان، همچنین پر شدن بیش از حد حافظه گوشی از دیگر عواملی است که باعث کندی گوشی می‌شود. به عنوان مثال اگر یک گوشی دو گیگ حافظه دارد نباید بیش از ۱٫۵ گیگ آن پر شود چرا که در غیر این صورت سرعت گوشی به شدت کاهش پیدا می کند و بر همین اساس برنامه‌ ها دیر باز شده و فرد مجبور می‌شود اطلاعات خود را پاک کرده و یا نسبت به فلش کردن گوشی اقدام کند. به طور کلی هنگامی که شما برنامه‌ای را بر روی سیستم‌ عامل اندروید نصب می‌کنید،  به طور پیش‌ فرض حافظه داخلی دستگاه برای ذخیره‌ سازی انتخاب می‌شود به همین‌ دلیل احتمال این وجود دارد که هنگام نصب برنامه‌ های جدید با مشکل فضای ذخیره‌ سازی مواجه شوید، اما با انتقال بخشی از داده‌ ها بر روی مموری کارت این مشکل تاحد قابل توجهی قابل کنترل خواهد بود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه