جای جوش روی صورت را چگونه از بین ببریم؟
خانه » جای جوش روی صورت را چگونه از بین ببریم؟

جای جوش روی صورت را چگونه از بین ببریم؟

50K بازدید
یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
48

جای جوش روی صورت را چگونه از بین ببریم؟

راهکار از بین بردن جای جوش با طب سنتی

جای جوش روی صورت را چگونه از بین ببریم؟ , جای جوش , از بین بردن جای جوش , جوش , جوش صورت , درمان جوش , دروان جای جوش , درمان جوش صورت , عکس جای جوش , عکس جوش صورت , درمان سنتی جای جوش , چال جوش , چال چوش را چگونه از بین ببریم , جای جوش را چگونه درمان کنیم , معضلات جوشی , معضلات پوست و مو , راهکار از بین بردن جای جوش , انواع جوش صورت , چرا جای جوش می ماند؟ , راه بهبود جوش , راه بهبود جای جوش , درمان قطعی جوش صورت , فرورفتگی های پوستی , آرشیو مقالات , مقالات پزشکی , مقالات آرایشی زیبایی , پزشکی و سلامتی , نکات آرایشی و زیبایی , نکات آرایشی , نکات آرایشی بهداشتی , نکات پزشکی

به جا ماندن جای جوش یکی از مهم ترین معضلاتی ست که نوجوانان و جوانان با آن مواجه هستند و همیشه به دنبال راه حلی برای از بین بردن جای جوش و بهبود ظاهر پوستشان می باشند. یک متخصص طب سنتی راه‌های رفع فرورفتگی‌های پوست در اثر بروز جوش و راه‌های برطرف کردن جوش‌هایی که زیرپوست باقی مانده است, را تشریح کرد. با ما همراه باشید:

اکرم السادت اطیابی درباره راه‌های رفع فرورفتگی‌های پوست در اثر بروز جوش و راههای برطرف کردن جوش‌هایی که زیرپوست باقی مانده است, اظهار داشت: برای برطرف کردن جوش‌هایی که زیرپوست باقی مانده است، همچنین برطرف کردن برجستگی‌های سفت و دردناک تدابیر درمانی خاصی باید انجام داد.

به گفته وی چنین افراد ی هر روز صبح، 20 دقیقه بخور آب‌جوش دهند و ضمادی که از مخلوط کوبیده گشنیز تازه و سرکه را به مدت 15 دقیقه روی پوست بگذارند. این متخصص طب سنتی افزود: شب‌ها بعد از بیست دقیقه بخور آبجوش، پوست را با روغن گل سرخ چرب کنند و با نوک انگشتان یک دقیقه ماساژ ملایم دهند و بخوابند.

اطیابی ادامه داد: برای بهبود فرورفتگی پوست، باید پوست را مرطوب نگه دارند, می‌توانند هر ساعت، یکبار صورت را با آب سرد بشویند یا توسط افشانه، کمی آب سرد به صورت بپاشند. وی اضافه کرد: شب‌ ها هنگام خواب مخلوطی از گل ختمی، تُرمِس ( یک نوع گیاه در طب سنتی ) و تخم خربزه (همه را بسیار نرم آسیاب کنند و از الک آردی عبور دهند) و با کمی شیر خمیر کنند و بمالند و بخوابند.

این متخصص پوست همچنین می گوید: صبح با آب گرمی که یک قاشق روغن کنجد در آن حل کردید، صورت تان را بشویید. سپس با گوش پاک کن، از مرهم سقز روی گودی‌ها بمالید. نیم ساعت بعد، آن را با دستمال کاغذی تمیز کنید و به همان ترتیب مرهم مصطکی ( یک گیاه که برای از بین بردن جای جوش استفاده می شود ) به موضع بمالید. در صورت لزوم می‌توانید پس از نیم ساعت، مرهم مصطکی را نیز با دستمال تمیز کنید، اما موضع را نباید بشویید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه