زنان چگونه به همسرشان ابراز عشق کنند؟
خانه » زنان چگونه به همسرشان ابراز عشق کنند؟

زنان چگونه به همسرشان ابراز عشق کنند؟

36K بازدید
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
41

زنان چگونه به همسرشان ابراز عشق کنند؟

راهکارهایی برای ابراز عشق به شوهر

زنان چگونه عشقشان را به همسرشان ابراز کنند؟ عشق , ابراز عشق , راه های ابراز عشق , محبت به شوهر , ابراز عشق به شوهر , آنچه زنان باید بدانند , نکات زناشویی , جذب شوهر , به همسرتان عشق بورزید , نشان دادن عشق به شوهر , ایجاد احساس در شوهر , ایجاد احساس عشق در همسر , مقالات آموزشی

ما زنان عادت‌ داریم به مردان اجازه بدهیم به ما بگویند و نشان بدهند چه‌قدر دوستمان دارند، اما چند نفر از ما درباره‌ی این‌که چه‌طور می‌توانیم عشقمان را به مردها نشان بدهیم، فکر کرده‌ایم. مهم است که ما زنان برای ساختن رابطه‌ای محکم، قابل‌احترام و بلندمدت به مرد‌مان نشان بدهیم دوستش داریم و قدرش را می‌دانیم.


۱. یادداشت‌های خلاقانه برایش بنویسید

پیدا کردن کلمات مناسب برای گفتن آن‌چه در قلب‌تان دارید، گاهی بسیار دلهره آور است. این فرآیند را جالب و عشوه‌گرانه کنید، این‌کار به شما کمک ‌می‌کند بتوانید به او بگویید که چه احساسی به او دارید. نترسید و یک تصویر بامزه به یادداشت‌تان اضافه کنید. این‌کار او را شگفت‌ زده خواهدکرد و خنده بر لبانش خواهد آورد.

۲. بگذارید مستقل باشد

بودن در یک رابطه به این معنا نیست که ۲۴ ساعت روز و هفت روز هفته به‌ هم‌ بچسبید. بگذارید به علائقش بپردازد و با دوستانش بیرون برود. نشان‌ دادن این‌که به او اعتماد دارید باعث می‌شود قدردانتان باشد و به شما و رابطه‌تان اعتماد کند.

زنان چگونه به همسرشان ابراز عشق کنند؟

۳. او را برای دنبال‌ کردن رویاهایش تشویق کنید

او را حمایت‌کنید به خواسته‌هایش در زندگی برسد. کمکش کنید و به او اعتماد‌ به نفس بدهید تا قابلیت هایش را ببیند. او را محدود نکنید. این‌گونه می‌توانید عشق و توجه‌تان را به او نشان بدهید. این چیزی است که رابطه و عشق او به شما را محکم‌تر خواهدکرد.

۴. از چیزهایی که برای او لذت‌ بخش است یادداشتی تهیه‌ کنید

یادداشتی تهیه‌کنید از چیزهایی که او دوست دارد یا انجام‌می‌دهد، مثلا اینکه قهوه‌اش را چه‌ طور می‌خورد یا چه‌چیزی برای تماشاکردن یا مطالعه‌ دوست دارد. این چیزهای کوچک نشان می‌دهند شما به او علاقمند هستید و توجه دارید و به رابطه‌تان معنا و ارزش می‌دهند؛ چون همین چیزهای کوچک بسیار تاثیرگذار هستند.

۵. به او بگویید عاشقش هستید و چه احساسی را در شما ایجاد ‌می‌کند

گرفتار این تصور نشوید که او می‌داند شما چه احساسی درباره‌اش دارید. اجازه‌بدهید مردتان بداند چه احساسی به او دارید و چه احساسی را در شما ایجاد می‌کند. این‌ ابراز عشق باعث می‌شود اعتماد به نفس او بالا ‌برود و او متوجه بشود که عاشقش هستید و قدرش را می‌دانید.

۶. کیک یا غذای مورد علاقه‌اش را برایش بپزید

می‌گویند راه ورود به قلب مرد، شکم او است. بنابراین کیک یا غذای مورد علاقه‌اش را برایش بپزید. این باعث می‌شود او احساس خاص بودن بکند، چون می‌داند شما به خاطر او این همه زحمت کشیده‌اید.

۷. لباسی را بپوشید که دوست دارد بر تنتان ببیند

پوشیدن لباسی که می‌دانید او دوست دارد بر تنتان ببیند، نه‌ تنها به شما احساس خاص بودن می‌دهد بلکه باعث خواهد شد او حس کند تنها مرد حاضر است. زمانی که بداند شما کوشیده‌اید فقط به‌خاطر او خود را بیارایید، عشق و اعتمادش نسبت به شما افزایش خواهدیافت.

۸. از چیزهایی که در او می‌پسندید تعریف کنید

به او بگویید عاشق کدام ویژگی‌های‌اش هستید و کدام کارهایی که برای‌تان انجام می‌دهد شما را به تحسین وا‌ می‌دارد. با دل گرم کردنش او را از احساستان نسبت به خودش مطمئن می‌کنید و باعث خواهیدشد که او احساس کند محبوب و با ارزش است.

۹. درباره‌ی چیزهایی که شما را نگران می‌کند با او صحبت کنید

به او فرصت بدهید قهرمان شما باشد. با گفتن نگرانی‌های زندگی‌تان از او مشورت بخواهید. او عاشق این است که فرصتی برای کمک به شما داشته‌ باشد و به شما نشان بدهد چقدر دوست‌ دارد از شما حمایت کند و دردهایتان را از بین ببرد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه