کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی
خانه » کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

46K بازدید
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
42

کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

روش هایی طبیعی برای کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی با روش های طبیعی جوش سر سیاه , خوش فرم کردن بینی , درمان جوش سر سیاه , راه طبیعی کوچک کردن بینی , عمل بینی , کوچک کردن بینی , کوچک کردن بینی با بخور , ماسک عسل و روغن زیتون , کاهش چربی زیر پوست بینی , روش های کوچک کردن بینی , بینی زیبا , بینی براق , بینی خوش حالت , مقالات زیبایی , مقالات آرایشی و زیبایی

آیا راه های طبیعی برای کوچک کردن بینی وجود دارد ؟

راه های طبیعی و خانگی زیادی برای درمان جای جوش صورت و از بین بردن چین و چروک صورت و خوش فرم کردن بینی وجود دارد. شاید شما از آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید با عمل جراحی بینی خود را کوچک کنید. بهتر است که بدانید اگر بعد از عمل جراحی از فرم و شکل بینی خود راضی نباشید دیگر هیچ کاری نمی توانید بکنید. بهتر است قبل از عمل روش ها و راه های طبیعی را برای کوچک کردن بینی خود امتحان کنید.

استفاده از ماسک عسل و روغن زیتون:

یک راه طبیعی برای کوچک کردن بینی استفاده از ماسک عسل و روغن زیتون است شما می توانید با کمک این ماسک بینی خود را ماساژ دهید و چربی های زیر پوست بینی تان را به کمک این ماسک به خوبی از بین ببرید و با کاهش چربی های زیر پوست بینی شما کوچک تر خواهد شد. 

کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

اگر بینی شما گوشتی و در روی بینی شما جوش های سر سیاه و چرکی زیادی وجود دارد هرگز این جوش ها را فشار ندهید زیرا فشار دادن این نوع جوش ها بینی شما را بزرگ تر می کنند شما می توانید با کمک چسب های مخصوص و یا کرم های اسید این نوع جوش ها را از روی بینی خود از بین ببرید و بهتراست که قبل از استفاده از  این نوع چسب ها و کرم ها با پزشک متخصصی مشورت کنید.

کوچک کردن بینی با استفاده از عینک های طبی و آفتابی:

دانشمندان دریافته اند افرادی که بیش تر از ۱۰ ساعت در روز از عینک استفاده می کنند بینی کوچک تر و خوش فرم تری دارند. استفاده از عینک های آفتابی در روز های آفتابی و گرم سال هم می تواند ایده خوبی برای کوچک کردن بینی شما باشد. سایز عینک در کوچک و خوش فرم کردن بینی شما تاثیر زیادی دارد و هرچه لبه های اطراف و کناری عینک بزرگ تر و پهن تر باشد بینی شما بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و خوش فرم تر می شود.

کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

کوچک کردن بینی با بخور:

یکی از روش های مفید برای کوچک کردن و خوش فرم تر کردن بینی بخور است با بخور دادن بینی منافذ پوست آن باز می شود و با مصرف اکسیژن بینی شما سوخت و ساز زیادی را پیدا می کند و در نتیجه با کاهش چربی و گوشت های اضافی بینی شما به فرم دلخواه تان در می آید. بعد از هر بار بخور دادن بینی خود را زیر آب یخ قرار دهید و این کار را تا زمانی که احساس کنید بینی تان سفت شده است ادامه دهید. با این عمل از افتادگی بینی بعد از بخور جلوگیری خواهید کرد.

کوچک کردن بینی با استفاده از روش های طبیعی

روش های کوچک کردن بینی را در این پست از فارسی مد ملاحظه فرمودید، که امیدواریم با انجام این روش ها بتوانید بینی خود را زیباتر و خوش حالت کنید. توجه داشته باشید که استفاده از روش های طبیعی دیرتر از عمل جراحی بینی عمل می کند و باید شما با صبر و حوصله این روش ها را انجام دهید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه