با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا آشنا شوید.
خانه » با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

39K بازدید
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
48

با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

آشنایی با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا

با خطرناک ترین و جنایتکارترین کودکان دنیا آشنا شوید.  جنایت, جنایت کارترین کودکان دنیا, خطرناک ترین کودکان, کودکان خطرناک, کودکان قاتل, کودکان جانی, زندانی کردن کودکان, قتل, ادم کشی, قتل توسط کودکان, جنایت توسط کودکان, آمارجِت سادا, جوان‌ترین قاتل دنیا, جِس پومری, ماری بِل, ارتکاب قتل, میشل جانسون, لیونل تات, پاول هنری گینگریچ, اندرو راست, جاشوا فیلیپس, اریک اسمیت

جنایت و دست به خطر زدن به سن و سال بستگی ندارد و گاهی از کسانی‌که انتظار خشونت نداریم، بدترین کارها سر می‌زند. رشد ذهنی بچه‌ها از همان سنین پایین و کودکی شروع می‌شود و آنها می‌توانند خاطرات را ضبط کند. این بچه‌ها به راحتی اتفاقات اطراف خودشان را در ذهن ثبت می‌کنند و در ناخودآگاه‌شان تاثیر می‌گذارد. اگر کودکی در محیطی رشد کند که خانواده‌اش خشونت داشته باشد و مواد مخدر مصرف کنند، روی او هم موثر است و احتمال اینکه شبیه به خانواده‌اش شود، بسیار زیاد است. البته بچه‌ها هم به خشونت اطراف خودشان جواب می‌دهند و با خشم زیادی که در وجودشان جمع شده، برای مثال دست به کشتن حیوانات می‌زنند و اگر این موضوع ادامه داشته باشد، می‌تواند حتی گستره این ضربات را بیشتر کند تا جایی که بچه‌های کم سن و سال به آدم‌ها هم آسیب‌ بزنند، برای مثال با چاقویی وارد یک مغازه چرم فروشی شوند و دور از چشم دیگران همه چیز را پاره کنند و در نهایت هم حس خوبی از کاری که انجام داده‌اند داشته باشند.

این دسته از آدم‌ها از سنین پایین درگیر الکل و موادهای مخدر زیادی می‌شوند و این روند می‌تواند باعث زوال عقل آن‌ها هم شود. در ادامه این بچه‌ها با این که سن کمی دارند اما دیگر کودک نیستند و با مصرف مواد مختلف زیاد طی روزها و شب‌های پشت سر هم دست به جنایت‌هایی هم می‌زنند، دزدی و قاچاق از بیشترین موارد جنایت این بچه‌هاست، اما کدام‌ یک از آن‌ها ممکن است دست به جنایت بزرگتر یعنی قتل بزند؟ در این گزارش از فارسی مد، با تعدادی از جنایت کارترین کودکان دنیا، آشنا می‌شوید.

اریک اسمیت

اریک اسمیت یکی از جنایتکارترین کودکان دنیا است. اریک در آستانه ۱۳ سالگی بود که دست به قتل زد! دوم آگوست ۱۹۹۳ مادر دِریک که کار داشت و به دنبال کسی می‌گشت که پسرش را از زمین بیسبالی که در آن بازی می‌کردند به خانه بیاورد و در میان بچه‌هایی که آن‌جا بودند، کوچکترین فرد اریک بوده و مادر هم به او اعتماد می‌کند. قدم زدن‌ اریک و دریک سرانجام خوشی ندارد و پسر ۱۳ ساله، پسرک را به جنگل می‌برد و بعد از اذیت و آزار او را به قتل می‌رساند. اریک به انجام این قتل اعتراف می‌کند، اما هرگز نمی‌گوید چرا این کار را انجام می‌دهد و در نهایت هم با محکوم شدن به قتل درجه دوم، ۹ سال را پشت میله‌های زندان می‌گذراند.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

 

جاشوا فیلیپس

جاشوا اهل فلوریداست و زمانی‌که ۱۴ سال داشت، در سال ۱۹۹۸ همسایه ۸ ساله‌شان به نام مَدی را قتل رسانده بود. مدی که گم شده بود، همه به همسایه دیگر آن‌ها که سابقه زندان داشت شک کرده بودند و در این راه حتی جاشوا مشغول کمک به پلیس و خانواده مدی شده بود. در روزهایی که همه دنبال مدی می‌گشتند، مادر جاشوا وقتی خانه را تمیز می‌کرده متوجه لکه‌ای نزدیک تخت‌خواب پسرش می‌شود و وقتی دقت می‌کند، زیر تخت جسد مدی را پیدا می‌کند که آشکارا ضربه‌های زیادی به او وارد شده و بدنش زخمی است.

داستان از این قرار بوده که جاشوا دخترک را برای بازی کامپیوتری به خانه دعوت می‌کند، بعد او را کتک می‌زند و به سرش ضربه‌های زیادی وارد می‌کند که از هوش می‌رود، بعد او را زیر تخت می‌برد اما مدی که به هوش می‌آید و سر و صدا می‌کند و جاشوا هم در این‌جا ضربه نهایی را با چاقو وارد می‌کند. جاشوا فیلیپس بدون هیچ رحم و بخششی به زندان می‌افتد و بعنوان یکی از جنایتکارترین کودکان دنیا شناخته شد.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

اندرو راست

در ۱۴ سالگی اندرو راست کالیبر ۲۵ پدرش را از خانه برداشت و بعد از نوشتن یک یادداشت خودکشی از خانه بیرون می‌زند، همه فکر می‌کردند اندرو خودش را کشته است، اما در نهایت خبردار شدند که او در یک رستوران تفنگ را به سمت دو نفر از هم‌کلاسی‌ها و معلمش گرفته و هر سه را به قتل رسانده است. اندرو به ۳۰ تا ۶۰ سال زندان محکوم شده بود.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

پاول هنری گینگریچ

سه پسر ۱۲ ساله در مرز ایالت میشیگان جمع شده‌اند و می‌خواهند فرار کنند، ناپدری یکی از پسرها متوجه نقشه آن‌ها می‌شود و جلوی‌شان را می‌گیرد. اما پسرها نقشه شوم‌تری در سر دارند، آن‌ها تفنگی را می‌دزدند و ناپدریِ کولت را می‌کشند. میان این سه نفر پاول زمان بیشتری در زندان ماند، به دلیل اینکه او کسی بود که ماشه تفنگ را کشیده بود و او بعنوان یکی از جنایتکارترین کودکان دنیا شناخته شد.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

لیونل تات

لیونل تات در امریکا رکوردی دارد که هیچ‌کسی دلش نمی‌خواهد داشته باشد، او تنها کسی است به زندان محکوم شده ولی هیچ آزادی مشروطی نداشته است. لیونل در سال ۱۹۹۹ زمانی‌که ۱۲ سال سن داشته، تیفانی ۶ ساله را به قتل رسانده است. او در ابتدا دروغ گفته که آن‌ها در حال کشتی گرفتن بوده‌اند و در حین بازی چنین اتفاقی افتاده است، اما تحقیقات نشان داد که لیونل با همه قدرت به تیفانی ضربه می‌زده که در اثر آن‌ها هم جمجمه او را شکسته بود و هم کبدش از درون پاره شده بوده است. لیونل تات یکی از جنایتکارترین کودکان دنیا  است.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

اندرو گولدن و میشل جانسون

گولدن و جانسون زمانی‌که ۱۳ و ۱۱ سال سن داشتند در اتوبوس مدرسه با هم دوست می‌شوند، در مدت زمان کوتاهی رابطه عمیقی با هم پیدا کردند و از علاقه‌مندی‌هایشان برای هم گفتند و هر دو دوست داشتند عضو باند جنایتکارانه‌ای شوند. همین زمینه‌ای شد تا یک روز هر دو با اسلحه‌هایی که از خانواده‌هایشان دزدیده بودند، به مدرسه بروند و به ۱۵ نفر شلیک کنند، از میان این افراد ۵ نفر شامل چهار دانش آموز و یک معلم زنده نماندند.

 با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

ماری بِل

ماری را زمانی‌که ۲۳ سال داشت، شناسایی کردند، او در ۱۱ سالگی دو قتل مرتکب شده بود که در زمان خودشان حل نشده باقی مانده بودند. او دو دختر چهار و سه ساله را خفه کرده بود و روی جسد دومی که سه ساله بود با قیچی حرف «M» را شکمش حک کرده بود. بعد از اینکه او را شناسایی کردند، هیچ قتل دیگری را به او ربط ندادند، این در حالی بود که در ۲۳ سالگی خودش دختر کوچکی داشته است.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

جِس پومری

او متولد ۲۹ نوامبر ۱۸۵۹ بود و رکوردار جوان‌ترین کسی بوده که به قتل درجه اول محکوم شده است. جس در ۱۱سالگی بقیه بچه‌ها را اذیت می‌کرد و به همین دلیل او را به مدرسه‌ای برای اصلاح می‌فرستند. جس قرار بوده تا ۲۱ سالگی در مدرسه بماند، اما به دلیل رفتار خوبی که داشته،یک سال بعد از آن‌جا بیرون می‌آید. اما در مدت زمان سه سال بعد یعنی در ۱۵ سالگی یک پسر بچه چهار ساله را به قتل می‌رساند که جسدش را در خلیج پیدا می‌کنند. او سال‌ها در سلول انفرادی زندان می‌ماند و در نهایت در سن ۷۲ سالگی به مرگ طبیعی از دنیا می‌رود.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

آمارجِت سادا

جوان‌ترین قاتل دنیا در هند زندگی می‌کند. آمارجِت سادا تنها ۸ سال در زمان ارتکاب جرم داشته است. مادر سادا در یک مدرسه تدریس می‌کرده و دختر ۶ ماهه‌اش را در آن‌جا می‌گذارد و می‌رود. اما بعد از اینکه پلیس بچه‌ را پیدا می‌کنند، قبل از اینکه تصمیم بگیرند با نوزاد چه کنند، ناگهان ناپدید می‌شود تا اینکه جسد بی‌جان او را نزدیک یک روستا پیدا می‌کنند. بعدها سادا اعتراف می‌کند که بچه را خفه کرده است و با یک سنگ به سر او کوبیده است. مشکلات روانی باعث شده بود که سادا دست به قتل خواهر خودش بزند، پلیس‌ها همچنین کشف کردند که او پسر عموی ۹ ماه‌اش را هم به قتل رسانده است. در این صورت می‌توان او را یکی از جنایتکارترین کودکان دنیا دانست که به طور یقین هرگز دوباره نور خورشید را نخواهد دید.

با خطرناک ترین و جنایت کارترین کودکان دنیا آشنا شوید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه