تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی
خانه » تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

39K بازدید
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
51

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

تغییرات مدل موی ستارگان هالیوودی

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی , آرایش مو , گالری مدل آرایش , گالری عکس هنرمندان , مدل موی لئوناردو دی‌کاپریو , لئوناردو دی‌کاپریو , مدل موی جورج کلونی , جورج کلونی , مدل موی برد پیت , برد پیت , مدل موی راسل کرو , راسل کرو , مدل موی نیکلاس کیج , نیکلاس کیج , مدل موی جانی دپ , جانی دپ , مدل موی کریستین بل , کریستین بل , مدل موی تام کروز , تام کروز , مدل موی ستارگان هالیوودی , مدل موی سلبریتی ها , ستارگان هالیوود , ستاره های هالیوود , مدل مو , سوپر استارهای هالیوود , LEO DECAPRIO , GORGE CLOONEY , BRAD PITT , RUSSEL CRowe , NICOLAS CAGE , JOHNY DEPP , CHRISTIAN bale , TOM CRUISE , بازیگران مرد خارجی , بازیگران هالیوودی , هنرپیشه های هالیوودی , مدل موی بازیگران خارجی , عکس بازیگران خارجی , عکس بازیگران مرد خارجی , عکس هنورپیشه های هالیوودی

یکی از انتخاب های مهم برای زیبایی و حفظ ظاهر ، انتخاب مدل مو است . اگر مدل اشتباهی را انتخاب کنید ممکن است ظاهر شما در عین خوب بودن بسیار زشت به نظر برسد.

شاید شما هم این حس را تجربه کرده‌ باشید ؛ اینکه آلبوم‌ های قدیمی را ورق می‌ زنید و با نگاه کردن به قیافه‌ های قدیمی ، مدل موها و طرز لباس‌ پوشیدن‌ خودتان در گذشته خنده‌ تان می‌گیرد. سلبریتی‌ ها هم از این قضیه مستثنا نیستند؛ با این تفاوت که شما می‌ توانید آلبوم‌ها را کناری پنهان کنید اما برای آنها چنین امکانی وجود ندارد. آنچه در این مطلب مصداق عینی  از تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی را خواهیم دید . در ادامه مطلب با  فارسی مد  همراه باشید …

مدل موی تام کروز TOM CRUISE

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

تنوع‌ طلبیش اصلا دوست ندارد دست به قیافه‌ اش بزند و کاملا محافظه‌ کار است. او در تمام عمر عروسکی شانه کرده است. تنها نکته‌ ای که در عکس‌ ها می‌توان دید، این است که تام کروز خط ریش ندارد ولی به دلیل کم‌حجم بودن خط ریش از موهایش برای این کار استفاده کرده و یک تکه موی بلند را به جای خط ریش روی صورت گذاشته تا صورتش مردانه‌ تر شود و پری آن را از بین ببرد.

مدل موی کریستین بل CHRISTIAN bale

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

مطمئن باشید که اگر کریستین بل خودش عکس قدیمش را ببیند ، خنده‌ اش می‌گیرد. یکی از اشکالات مدل موی قدیم او این است که گوش، چانه و زیربینی تا لبش بیرون زده است. اما در مدل چهره تازه به خوبی عیوب صورتش پوشانده شده است.

مدل موی جانی دپ JOHNY DEPP

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

جانی دپ صورت استخوانی، باید کاری کند که این فرم صورت که یکی از بهترین هاست از بین نرود. او خوب طبق زمان پیش می‌ رود و بهترین انتخاب را در دهه 60 داشته است. مدل ریش‌ هایش هم به تازگی تغییر کرده است. او از ریش پروفسوری استفاده کرده تا خالی بودن صورتش از بین برود. طی این سال‌ها ریزش مو باعث شده که موهایش را پوش دهد تا کم‌ پشتی آن به چشم نیاید. با ادامه این روند ممکن است چند وقت دیگر او مجبور شود موهایش را مثل آقا ماشالا (حمید لولایی) در «خانه به دوش» شانه کند تا کم‌ پشتیش دیده نشود.

مدل موی نیکلاس کیج NICOLAS CAGE

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

صورت نیکلاس کیج کشیده است و گوش‌ های بزرگی دارد؛ پس باید موهایش را طوری کوتاه کند که این عیوب را بپوشاند. او در یکی از عکس‌ های قدیم موهایش را بلند کرده تا گوش‌ ها را بپوشاند و در عکسی دیگر بغل موها را خالی کرده که باعث شده گوش‌ هایش مثل آینه بغل موتور گازی به چشم بیاید. اما الانش را که ببینید با پیشانی خالی شده و صورت پر چهره بهتری دارد.

مدل موی راسل کرو RUSSEL CRowe

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

راسل کرو در چهره‌ اش ضعف چانه دارد و به دلیل فاصله زیاد بینی تا لب باید ته‌ ریش داشته باشد. اگر مانند راسل کرو پیشانی بلندی دارید، سعی نکنید با چتری این عیب را بپوشانید زیرا با این کار چانه بیرون می‌ زند. او الان هم این ضعف را دارد. هر چند اگر موهایش را کج بزند و حالت شلختگی داشته باشد ، بهتر است.

مدل موی برد پیت BRAD PITT

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

با این فک بیرون‌ زده اصلا نباید ریش بگذارد. ته ریش برای اینطور چهره ها بهتر است. دومین اشتباه در این مدل، این است که نباید بغل مو ها گرفته شود اما با گذاشتن پشت مو ، این عیب کمتر به چشم می‌ آید. به تازگی دوزاری براد پیت افتاده و ته ریش می‌ گذارد. هر چند آرایش چهره او بهتر هم می تواند باشد اما احتمالا آنجلینا مخالف است!!

مدل موی جورج کلونی – GORGE CLOONEY

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

جورج کلونی با این پشت موی بلند دهه پنجاهی فقط یک شلوار خمره‌ ای کم دارد که سر کوچه بایستد و به اهل محل متلک بیندازد. اگر خط ریش را تا پایین گوش ادامه می‌داد ، حالت بهتری داشت اما بعید بود چیزی از عمق فاجعه کم کند. در عکس‌ های جدید اما مدل موهای جورج کلونی کلاسیک است ؛ به سلیقه امل، همسرش. احتمالا این مدل مو با یک ته‌ ریش بهتر هم شود.

مدل موی لئوناردو دی‌کاپریو LEO DECAPRIO

تأثیر گذر زمان بر مدل موی ستارگان هالیوودی

لئوناردو دی‌ کاپریو از آن دسته بازیگرانی است که همیشه و از دوران نوجوانی مدل موهایش کلاسیک بوده و در حد تایتانیک ؛ مدل مویی که هیچ‌ وقت از مد نمی‌ افتد. آنطور که در عکس‌ های تازه پیداست به دلیل اینکه ریش‌ های کم‌ حجمی دارد، سعی کرده لختی صورتش را با ریش پروفسوری برطرف کند تا صورتش مردانه‌ تر نشان داده شود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 565
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 564
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 563
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 562
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 561
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 560
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 559
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 558
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 557
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 556
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 555
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 554
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 553
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 552
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 551

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه