تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا
خانه » تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

106K بازدید
پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
50

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

گران ترین جواهرات جهان را ببینید

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا , جواهرات , جواهر , گوشواره , دستبند , گردنبند , گردن بند , گوشواره های الماس , گردنبند زمرد , گران ترین جواهرت دنیا , گرانترین جواهرت دنیا , جواهرات گران قیمت , جواهرات گران , زمرد , الماس , یاقوت , یاقوت کبود , گردنبندی با یاقوت کبود , hk'ajv , hglhs , clvn , 'vnkfkn , جواهرات زیبا , جواهرات با ارزش , جواهرات بسیار شیک , سنگ های قیمتی , جواهرات قیمتی و گران

استفاده از جواهرات در هر زمان و تاریخی جذابیت خاص خود را داشته است. استفاده از انواع جواهرات بر مبنای سلایق افراد مختلف متفاوت است. بد نیست با گران ترین جواهرات در دنیا آشنا شوید. ادامه مطلب را دنبال کنید.

پلاک گردنبند تایتانیک از گران ترین جواهرات جهان

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

پلاک گردنبند تایتانیک (قلب اقیانوس) یکی از مشهورترین و گرانترین جواهرات دنیا می باشد. این همان گردنبندی است که در فیلم تایتانیک نیز می توان آن را مشاهده نمود. گردنبند زیبای مذکور توسط یک جواهرساز به نام “هری وینستون” و بر پایه ی الماس کبودی به وزن ۱۵ قیراط ساخته شده است. همچنین این گرانترین جواهر و گردنبندی است که در مراسم جایزه ی اسکار، به گردن آویخته شده است. ارزش گردنبند قلب اقیانوس حدود 20 میلیون دلار است.

انگشتر الماس صورتی

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

انگشتر الماس صورتی نیز از گرانترین جواهرات جهان می باشد. این حلقه خیره کننده به عنوان گرانترین حلقه جهان شناخته شده است. این حلقه با الماس مستطیل شکل کامل با گوشه های گرد به قیمت 1,850,000 دلار تزیین شده است ، قیمت تمام این انگشتر صورتی رنگ تقریبا به 46 میلیون دلار می رسد.

گردنبند الماس بی نظیر ‘L

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

گردنبند الماس بی نظیر  ‘L جزء گرانترین جواهرات است. این گردنبند الماس دارای رکورد جهانی به عنوان با ارزش ترین گردنبند جهان است. وزن این گردنبند به 673 قیراط می رسد، یک الماس زرد نشان  زیبا در وسط آن قرار گرفته که چشم هر بیننده را متحیر می کند. قیمت این گردنبند با ارزش حدودا به 55 میلیون دلار می رسد.

گردنبند الماس معروف  Briolette 

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

گردنبند الماس Briolette  یکی از با ارزش ترین و گرانترین جواهرات جهان می باشد. در این گردنبند یک الماس 76 قیراطی به عنوان محور به کار رفته است و  الماس های دیگر به شکل زنجیر در کنار هم قرار گرفته اند که وزن آن ها 18 قیراط است. ارزش گردنبند  Briolette حدودا 12 میلیون دلار است.

گوشواره های الماس،  Harry Winston

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

از دیگر گرانترین جواهرات جهان که می توان نام برد گوشواره های الماس،  Harry Winston است. این گوشواره های برند هری وینستون بهترین و گران قیمت ترین گوشواره های تاریخ هستند. هری وینستون این گوشواره را بری ستاره ها طراحی کرده است تا در مراسم اسکار به گوش بیاویزند. قیمت این گوشواره ها تقریبا 8.5 میلیون دلار و وزن آنها 60 قیراط است.

گردنبند الماس و زمرد

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

این گردنبند چشمگیر و زیبا 191 قیراط زمرد کلمبیایی دارد که با الماس هایی به هم وصل شده اند و در زمره گران ترین جواهرات جهان قرار دارد. قیمت این گردنبند تقریبا 3میلیون دلار تخمین زده شده است.

قطعه قلب پادشاهی از گرانترین جواهرات  

تصاویر بسیار زیبا از گران ترین جواهرات دنیا

این قطعه جواهر یکی از  گرانترین جواهرات دنیا شناخته شده است. این قطعه در قدیمی ترین و معتبرترین شرکت جواهر سازی به نام Graend ساخته شده است. در این قطعه حیرت انگیز یک یاقوت 41 قیراطی به شکل قلب به کار رفته است. از این قطعه برای گردنبند یا یک تاج استفاده می شود، ارزش این قطعه نزدیک به 14 میلیون دلار است.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

مدل های زیبای گردنبند زنانه و دخترانه زمستان 95
مدل های شیک و زیبای حلقه ست نامزدی تابستان 95
مدل های بسیار جدید و شیک دستبند دخترانه و زنانه 2016
مدل های زیبای جواهرات زنانه و دخترانه مرداد 95
انتخاب جواهرات متناسب با فرم صورت شما
مدل های زیبای انگشتر زنانه و دخترانه 2016 را ببینید
مدل های بسیار جدید و شیک دستبند دخترانه 2016
مدل های زیبای گردنبند زنانه و دخترانه تابستان 95
مدل های شیک ست گردنبند و گوشواره تابستان 95
مدل انگشتر ستارگان هالیوود در گلدن گلوب 2016
مدل جواهرات 2016 شنل ، بسیار شیک !!
مدل های زیبای گوشواره ، بسیار جدید و شیک
مدل های حلقه نامزدی 2015 بسیار جدید و زیبا !!
مدل های جدید و زیبای حلقه های ست نامزدی – سری چهارم
مدل های جدید و زیبای حلقه های ست نامزدی سری سوم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه