آشنایی با عادت هایی که مانع موفقیت مالی می شود
خانه » آشنایی با عادت هایی که مانع موفقیت مالی می شود

آشنایی با عادت هایی که مانع موفقیت مالی می شود

25K بازدید
پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

آشنایی با عادت هایی که مانع موفقیت مالی می شود

ترک عادت های اشتباه برای رسیدن به موفقیت مالی

آشنایی با عادت هایی که مانع موفقیت مالی می شود , mindbodygreen , آرشیو مقالات , مقالات روانشناسی , مقالات زندگی , استفاده از فرصت ها , موفقیت مالی , پولدار شدن , رسیدن به هدف , اهداف مالی , دست و دل بازی , شرایط مالی , ثروتمند شدن , راه های پولدار شدن , عادت , عادت های اشتباه , موانع موفقیت , موانع موفقیت مالی , پولدار نشدن , pool , رشد مالی , رسیدن به موفقیت مالی , شکستن عادت ها

اینکه رویای داشتن یک خانه مجلل را داشته باشید با اینکه عمیقا باورتان این باشد که آن اندازه که لایقش هستید پول در نمی آورید ، تفاوت دارد . گاهی اوقات دلیل کم درآمد بودنتان ، شرایط و موقعیت‌ های بیرونی است اما گاهی اوقات نه ، شما شخصا درآمدتان را با افکارتان محدود می‌ کنید . همه ما هم ظرفیت و قابلیت ایجاد موقعیت‌ های شگفت انگیز در زندگیمان را داریم و هم می‌ توانیم خودمان راه ثروت و نعمت را برخود ببندیم . اغلب هم این‌ کار را با عادت‌ هایی که با ما عجین شده و متوجه‌ شان نیستیم انجام می‌ دهیم . بنابراین کلید نیروبخشی به خودمان و شکستن این عادات این است که به آنها توجه کنیم.

به گزارش فارسی مد  به نقل از mindbodygreen ؛ اگر به باور های محدودمان آگاه باشیم ، می‌ توانیم شیوه مبارزه با آنها را یاد بگیریم و بر آنها غلبه کنیم . در نتیجه یاد می‌ گیریم که تواناییمان برای پول درآوردن را بشناسیم . سه عادت وجود دارد که مانع افراد برای رسیدن به ثروت و نعمت است . اگر آنها را تشخیص دهید و رهایشان کنید دیگر لازم نیست برای پول‌ دار شدن بجنگید.

1. واقعا در انتظار  آنچه که می‌ خواهید نیستید .

اگر ثروتی را که می‌ خواهید ندارید ، دلیلش این است که به‌ عنوان یک ” ممکن ” منتظرش نیستید . بیشتر افراد این حقیقت را انکار می‌ کنند و قبول ندارند ، ممکن است شما هم همین‌ طور باشید . می‌ گویید دوست دارید درآمد ماهیانه‌ تان دو برابر شود اما در اعماقتان انتظار ندارید این اتفاق بیفتد چون نمی‌ دانید چه‌ کار باید بکنید . هر لحظه که درمورد چگونگیش سردرگم می‌  شوید ، سریع به نتیجه منفی می‌ رسید و از نظر ذهنی خودتان را از آن خواست اولیه محروم می‌ کنید .

بهتر است این‌ طور بگوییم : شما فقط به چیزی می‌ رسید که باورش دارید . اگر نتوانید قبول کنید که راه بیشتر کردن درآمد تان چیست ، کاری از پیش نمی‌ برید . دراین فکر فرو بروید که چقدر آماده انتظار داشتن هستید و چیزی را که باورش دارید به‌ دست آورید . ذهن تان را به جایی که باورش دارید ببرید . شما می‌ توانید به راحتی با فرا خواندن احساستان ، به این حالت ذهنی برسید.

2. از فرصت‌ ها استفاده نمی‌ کنید .

شما به‌ طور آشکار دوست دارید بیشتر پول دربیاورید اما هر وقت فرصتی به شما رو می‌ آورد تا به سمت هدفتان پیش بروید و ممکنش کنید ، در دام عادتتان به ” نه گفتن” می‌ افتید . این اتفاق معمولا به‌ خاطر ترس ، تشویش ، هیجان و سایر فاکتور های احساسی رخ می‌ دهد . شاید دو برابر شدن درآمدتان نیازمند سرمایه گذاری پولتان باشد و لازم باشد یاد بگیرید که چطور این‌ کار را بکنید ، شاید هم لازم باشد سفر کنید تا دوره‌ ای را بگذرانید و تعلیم ببینید اما محدودیت‌ ها و فرزندانتان را بهانه می‌ کنید تا این‌کار را انجام ندهید . درمورد بهانه‌ هایی که می‌ آورید منصف باشید.

فرصت‌ ها را ایجاد کنید حتی اگر حس می‌کنید نمی‌ خواهیدشان . اگر کارهایی را که لازمه رشدتان است انجام ندهید هیچ اتفاقی نمی‌ افتد و هیچ تغییری صورت نمی گیرد و اگر تغییری نباشد شما هم نمی‌ توانید درآمدتان را بیشتر کنید .

3. روحیه دست و دلبازیتان را به‌کار نمی‌ گیرید .

شما نه تنها برای خودتان صرفه جویی می‌ کنید بلکه برای دیگران هم همین‌ کار را می‌ کنید چون فکر می‌ کنید حساب هر  ریالتان را باید داشته باشید . اما اغلب انتخاب‌ ها و تصمیم‌ های ما درمورد چگونه خرج کردن بیشتر از روی احساسات و افکار ماست تا از روی منطق درست . پس دقت کنید که روش خرج کردنتان را چگونه انتخاب می‌ کنید . هر وقت تصمیم گرفتید که خرج نکنید چون لایقش نیستید ، یعنی تردید و ضعف دارید . هر گاه از سهیم شدن آنچه دارید و بخشش کردن چیزی که در حال حاضر دارید دوری کردید یعنی فکر می‌ کنید به اندازه کافی ندارید . چیزی که می‌ دهید به شما برمی‌ گردد بنابراین بادست و دلبازی بدهید و این چیزی است که بیشترش به شما بر می‌ گردد .

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه