نشانه های دوست داشتن در زبان بدن آقایان
خانه » نشانه های دوست داشتن در زبان بدن آقایان

نشانه های دوست داشتن در زبان بدن آقایان

38K بازدید
پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
47

نشانه های دوست داشتن در زبان بدن آقایان

18 نشانه ی زبان بدن آقایان

نشانه های دوست داشتن در زبان بدن آقایان , مقالات روانشناسی , مقالات اجتماعی , آرشیو مقالات , زبان بدن , زبان بدن اقایان , زبان بدن آقایان , زبان بدن مرد ها , زبان بدن مردان , آشنایی با زبان بدن مردان , ابراز محبت , دوست داشتن , علاقمند , عشق , غافلگیری , خوش زبانی , ارتباط چشمی , احساسات , احساسات درونی , نشانه های دوست داشتن , بیان احساسات , بیان علاقه , ابراز , بیان کردن احساسات , بیان کردن علاقه

اگر مدام این سوال در ذهنتان شما را آزار می دهد که ” آیا او من را دوست دارد ؟ ”  از این ۱۸ نشانه‌ ی زبان بدن آقایان استفاده کنید تا بفهمید آیا او واقعا شما را دوست دارد یا نه .

با فارسی مد همراه باشید …

تقریبا همیشه ، بی‌ نهایت آسان است که بفهمید یک مرد شما را دوست دارد . اگر او یک دوست یا کسی است که با او صحبت می‌ کنید ، فقط کافی است هنگامی که اطراف شما است رفتارش را زیر نظر بگیرید .

از طرف دیگر ، اگر به یک مرد خجالتی دل باخته‌ اید و می‌ خواهید بدانید آیا به شما علاقه دارد یا نه ، فقط باید به او فرصت مناسب را بدهید تا حرف دلش را بزند .

اما اگر مردی که فکرتان را مشغول کرده‌ است ، کسی است که هنوز به خوبی نمی‌ شناسید چه می‌ کنید؟

اگر احساس کنید یک مرد جذاب شما را دوست دارد ، اما هنوز مطمئن نیستید واقعا شما را دوست دارد ، چه می‌ کنید؟

آیا او واقعا من را دوست دارد ؟

وقتی یک مرد با شما ارتباط برقرار می‌کند خواندن ذهنش آسان است .

اما وقتی آن مرد خجالتی است یا مردی است که هنوز به شما معرفی نشده‌ است ، کار کمی سخت می‌ شود .

اگر یک مرد به شما علاقه نشان می‌دهد اما واقعا دوستتان نیست ، فقط می‌ توانید به حستان اتکا کنید تا قصد او را قضاوت کنید و پی‌ ببرید آیا واقعا شما را دوست دارد یا نه .

اما اگر یاد بگیرید وقتی او اطرافتان است حواستان را جمع کنید ، فقط کافی است زبان بدن آقایان را بدانید و او را  زیر نظر بگیرید تا پی‌ ببرید او چیزی بیشتر از یک دوستی ساده در ذهن دارد یا نه .

رمز گشایی ذهن یک مرد با زیر نظر گرفتن زبان بدن او

خواندن زبان بدن یک مرد می‌ تواند آشکار کند آیا او واقعا شما را دوست دارد ، یا فقط حوصله اش سر رفته‌ است و به دنبال سرگرمی برای گذراندن وقت است .

این بار که اتفاقی به او برخوردید ، نزدیک او بنشینید یا پشت سرش راه بروید ، به رفتار او بادقت توجه کنید . به احتمال خیلی زیاد جواب سوالتان را به سرعت پیدا می‌ کنید .

اگر سوال بزرگ  “  آیا او من را دوست دارد  ”  تمام روز در ذهنتان زنگ می‌ زند و این گمان هر روز کمی بیشتر شما را درگیر می‌ کند ، از این ۱۸ نشانه‌ ی زبان بدن آقایان برای خواندن ذهن او استفاده کنید.

۱. فورا تغییر می‌ کند

اگر مردی شما را دوست داشته‌ باشد یا علاقمند باشد شما را تحت تاثیر قرار دهد ، به محض اینکه ببینید شما در آن نزدیکی هستید فورا رفتارش تغییر می‌ کند . اگر می‌ خندد ، ناگهان متین و موقر می‌شود . یا اگر آرام نشسته است ، ممکن است هیجان‌ زده شود یا سعی کند در میان دوستانش در مرکز توجه باشد.

۲. همان احساسی را دارد که شما دارید

وقتی یک مرد شما را دوست دارد ، همیشه از دور شما را نگاه خواهد کرد ، به‌ ویژه وقتی با دوستان خودتان هستید و به افراد دیگری که اطرافتان هستند توجهی ندارید . اگر به یک جوک می‌ خندید ، به سرعت بچرخید و فورا با او چشم در چشم شوید . ممکن است او را ، در حالی‌که یک لبخند بزرگ صورتش را پوشانده‌ است ، محو تماشای خودتان بیابید . چون احتمالا دارد در ذهنش با شما می‌ خندد.

۳. ارتباط چشمی نهایی

اگر از خودتان می‌ پرسید آیا او شما را دوست دارد یا نه ، دنبال این نشانه باشید . آیا قبل از اینکه از اتاق خارج شود ، هر قدر هم مشغله داشته‌ باشد یا با هر فردی که باشد ، با شما ارتباط چشمی برقرار می‌کند ؟

به احتمال خیلی زیاد ، می‌ خواهد برای آخرین بار به شما نگاه کند ، حتی اگر فقط برای یک ثانیه‌  بیشتر باشد .

۴. با شما رو در رو می‌ شود

در یک رویداد یا دورهمی شما هر کجا نشسته‌ باشید ، همیشه او را درمی‌ یابید که به نحوی جایی قرار گرفته‌است تا این شانس را داشته‌ باشد که بدون گردن کشیدن ، مستقیما محو تماشای شما شود . ممکن است رو به روی شما بنشیند ، یا گوشه‌ ای دور از شما بنشیند ، اما هر جا بنشیند ، خواهید دید همیشه منظره‌ ای واضح از شما دارد .

۵. خیلی خودنمایی می‌ کند

وقتی شما آن اطراف هستید در شوخی زیاده‌ روی می‌کند یا کارهای بامزه می‌کند . و همیشه اول به شما نگاه می‌ کند تا واکنشتان را ببیند . مهم نیست بازی می‌ کند ، یا سر به سر دوستش می‌ گذارد ، یا فقط در کافه‌ تریا وقت‌ گذرانی می‌ کند . اگر کاری می‌ کند که نگاه‌ ها را به سوی خودش جلب کند ، به دنبال نشانه‌ ای است تا بفهمد در لحظه‌ ی درخششش به او توجه کرده‌ اید یا نه .

۶. به شما نزدیک‌ تر می‌ شود

وقتی یک مرد شما را دوست دارد ، می‌ خواهد در نزدیکی شما باشد ، حتی اگر حتی یک کلمه هم با شما رد و بدل نکند . آیا در آسانسور نزدیک شما می‌ایستد ؟ آیا حتی با وجود اینکه فضای زیادی وجود دارد با فاصله‌ ی کمی پشت سر شما راه می‌ رود ؟ احتمالا او دارد در درون خودش برای شما می‌ میرد و آرزو دارد روزی شما را در آغوش بگیرد .

۷. زیاد محو تماشا می‌ شود

آیا مدام درمی‌ یابید این مرد محو تماشای شما شده‌ است ؟ یا به محض اینکه سرتان را به سوی او می‌ چرخانید نگاهش را می‌ دزدد ؟  این نشانه‌ های بزرگ بیانگر این است که آن مرد به شما علاقه دارد .

۸. آزرده می‌ شود

اگر می‌ خواهید بدانید یک مرد شما را دوست دارد یا نه سعی کنید وقتی آن اطراف است برای مرد دیگری دلبری کنید . اگر حقیقتا شما را دوست داشته‌ باشد ، ممکن است از دیدن شیرین‌ زبانی شما برای یک مرد دیگر آزرده شود . و گاهی حتی ممکن است از آنجا دور شود .

۹. نگاه‌ های متضاد

آیا این مرد وقتی با شما فاصله دارد چند ثانیه عمیقا محو تماشای شما می‌شود ؟ از طرف دیگر ، آیا وقتی نزدیکتان است محجوب می‌ شود و از نگاه کردن به شما خودداری می‌کند ؟

احتمالا او خجالتی‌ تر از آن است که یک حرکت جسورانه بکند ، حتی با وجود این‌که شما را دوست دارد .

۱۰. عاشق غافلگیری است

آیا وقتی این مرد به صورت غیرمنتظره شما را می‌ بیند چهره‌ اش باز می‌شود ؟ اگر یک مرد شما را دوست داشته‌ باشد و زمانی که اصلا انتظارش را ندارد ناگهان شما را ببیند ، به‌ صورت غیر ارادی با خودش لبخند عمیقی می‌ زند . فقط کافی است برای خواندن این نشانه حالت چهره‌ اش را زیر نظر بگیرید .

۱۱. سعی می‌ کند برای شما خوش‌ زبانی کند

نحوه‌ ی صحبت کردن او با شما با صحبت کردنش با دیگران متفاوت است . وقتی یک مرد شما را دوست دارد ، با شما بی‌ پرواتر صحبت می‌ کند یا انگار به چیزی که شما می‌ گویید بیشتر علاقه دارد . از صدایی بم‌ تر استفاده می‌ کند تا مردانگیش را به شما نشان دهد ، حتی هنگامی که فقط از شما می‌خواهد سس را به او بدهید .

۱۲. دست انداخته می‌ شود

این یک نشانه‌ ی کاملا آشکار و گویا است که بفهمید آیا یک مرد واقعا فریفته‌ ی شما است یا نه . وقتی وارد جایی می‌ شوید که او با دوستانش آنجا است ، چشمانتان را باز کنید و رفتار دوستانش را زیر نظر بگیرید .

اگر دوستانش نگاهشان را به سوی او بگردانند ، با آرنج به او بزنند ، یا حتی به او لبخند بزنند ، احتمالا دارند به خاطر اینکه شما آنجا هستید او را دست می‌ اندازند .

۱۳. راست می‌ ایستد

وقتی یک مرد دختری را دوست دارد ، می‌ خواهد بهترین روی خود را به او نشان بدهد . آیا وقتی پشت سر آن مرد راه می‌ روید صاف یا استوار می‌ایستد ؟ احتمالا به‌ طور غریزی سعی می‌ کند با امید تحت تاثیر قرار دادن شما ، بهترین ویژگی‌ های فیزیکیش را به شما نشان بدهد .

۱۴. حرکات شما را تقلید می‌ کند

اگر مقابل مردی نشسته‌ اید که دوستش دارید ، ‌به‌ طور غریزی ، بدون اینکه حتی متوجه شوید ، رفتار او را تقلید می‌ کنید . اگر تکیه دهد ، شما هم تکیه می‌ دهید . اگر یک جرعه آب بنوشد ، شما هم همین کار را می‌ کنید . مردان هم همینطور هستند . وقتی یک مرد شما را دوست دارد ، او نیز رفتار شما را تقلید خواهد کرد و هرگز حتی متوجه نخواهد شد که دارد این کار را می‌ کند .

۱۵. رفتار های اغواگرانه

وقتی یک مرد محو تماشای شما می‌ شود و شما را دوست دارد ، قصدش فقط این نیست یک دل سیر شما را نگاه کند . او می‌ خواهد با نگاه خیره‌ ی اغواگرانه‌ اش شما را تحت تاثیر قرار بدهد . وقتی آن مرد به شما خیره می‌ شود ، نگاهی سطحی به او بیندازید تا زبان بدنش را بخوانید . اگر به آرامی چانه یا صورتش را مالش می‌دهد ، یا اگر دست به چانه گرفته و با حالتی مغرورانه به شما خیره شده‌ است ، احتمالا سعی دارد در نظر شما جذاب جلوه کند !

۱۶. دوست دارد مرتب باشد

آیا به نظر می‌ رسد این مرد درست لحظاتی قبل از ورود شما خودش را مرتب کرده‌است ؟ اگر یک مرد دائم نگران ظاهرش است یا هر بار شما آن اطراف هستید سعی می‌ کند بهترین رفتار را داشته‌ باشد ، یقینا سعی دارد تاثیر خوبی روی شما بگذارد .

۱۷. درباره‌ ی شما سوال می‌ کند

وقتی یک مرد دختری را دوست دارد ، نمی‌ تواند مقاومت کند و سعی می‌ کند با پرس‌ و جو اطلاعات بیشتری درباره‌ ی او به‌ دست بیاورد . آیا هیچ‌ یک از دوستانتان به شما گفتند آن مرد درباره‌ ی شما پرس‌ و جو می‌ کند یا سعی می‌ کند بیشتر درموردتان بداند ؟ اگر این‌ طور است میختان را کوبیده‌ اید . این مرد مطمئنا دلباخته‌ ی شما شده‌ است ، و می‌ خواهد شما را به نوعی بیشتر از یک دوست معمولی بشناسد .

۱۸. اغلب اوقات به او برمی‌ خورید

گاه به گاه برخوردن به کسی که او را می‌ شناسید‌ می‌ تواند فقط یک اتفاق باشد. اما اگر تمام مدت در مکان‌ های مختلف به یک مرد برمی‌ خورید ، چه احساسی به شما دست می‌دهد ؟ شاید دست سرنوشت می‌ خواهد شما با او آشنا شوید . یا آن مرد خجالتی مراقب شما است و منتظر یک فرصت عالی است تا به سوی شما بیاید و بگوید سلام .

اگر متوجه این ۱۸ نشانه‌ی زبان بدن آقایان شدید ، همیشه مجبور نیستید منتظر یک مرد بمانید تا از شما دعوت کند بیرون بروید تا بفهمید شما را دوست دارد . گاهی ، فقط کافی است وقتی اطرافتان است زبان بدن او را زیر نظر بگیرید و نشانه‌ها را بخوانید .

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه