عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی
خانه » عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

731K بازدید
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
751

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

عکس های دختران بدحجاب و ساپورت پوش تهرانی

به همراه تحلیل و بررسی عوامل ریشه ای این معضل

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی , , support , u;s , u;s ck , u;s nojv , آرایش غلیظ دختران تهرانی , آرایش غلیظ زنان تهرانی , اختلاط , استحاله فرهنگی , انواع مدل ساپورت , بد پوششی , بدحجاب , بدحجابی , برنامه های تبلیغی به تن کردن ساپورت , برهنه , بوت , بوت دخترانه , بوت زنانه , بوت و چکمه , بی بند و باری , بی حجاب , بی حجابی , بی حجابی در تهران , پوشش ساپورت در تابستان , پوشش نامناسب دختران تهرانی , پوشش نامناسب زنان تهرانی , پوشش های برهنه , پوشیدن ساپورت های تنگ در خیابان های تهران , پوشیده های برهنه , تبلیغ بی حجابی , تبلیغ پوشیدن ساپورت , تحریک غریزه جنسی , تصاویری از ساپورت پوشان تهران , جنگ نرم , چکمه , حجاب , خرید ساپورت , خیانت , دختر , دختران , دختران ایرانی , دختران بد حجاب , دختران بدحجاب , دختران بی حجاب , دختران تهرانی , دختران خیابانی , دختران زیبا , دختران ساپورت پوش , دختران ساپورت پوش در خیابان های تهران , دختران و زنان بی حجاب تهران , دختران و زنان بی حجاب در خیابان , رنان ساپورت پوش در خیابان های تهران , روابط با نامحرم , زن , زن ایرانی , زنان ایرانی , زنان تهرانی , زنان خیابانی , زنان ساپورت پوش , ساپورت , ساپورت به جای شلوار , ساپورت پوشان , ساپورت پوشان خیابانی , ساپورت پوشیدن دختران , ساپورت پوشیدن زنان , ساپورت تن کردن دختران , ساپورت تن کردن زنان , ساپورت تنگ , ساپورت تنگ و چسبان دختران , ساپورت تنگ و چسبان زنان , ساپورت چسبان , ساپورت کردن , ساپورت نازک دختران , ساپورت های تنگ , ساپورت های تنگ زنان , ساپورت های زیبا , شبکه من و تو , شلوارهای تنگ زنان و دختران , عکس دختر , عکس دختر ایرانی , عکس دختر تهرانی , عکس دختران , عکس دختران ایرانی , عکس دختران بد حجاب , عکس دختران خیابان , عکس دختران ساپورت پوش , عکس زن , عکس زنان , عکس زنان ایرانی , عکس زنان بد حجاب , عکس زنان بدحجاب , عکس زنان بی حجاب , عکس زنان خیابان , عکس زنان ساپورت پوش , عکس ساپورت , عکس ساپورت تنگ , عکس ساپورت های دخترانه , عکس ساپورت های زنانه , عکس های دختران , عکس های دختران تهرانی , عکس های دختران ساپورت پوش , عکس های زنان , عکس های زنان ساپورت پوش , عکس های ساپورت , علت بی حجابی , عوامل بی حجابی , فیس بوک , قورباغه آب پز , کارگروه مد و لباس , لاابالی گری , لباس , لباس های زننده , مانتو , مانتو های جلو باز , مانتو های جلو باز هلالی شکل , مانتوهای جلوباز , مانتوهای کوتاه زنان و دختران خیابان , مد و لباس , مدل , مدل ساپورت , مدل لباس , مدل های ساپورت , معضل بی حجابی , من و تو

هر سال با آمدن تابستان دختران و زنانی که تعداد آن ها کم هم نیست با پوشیدن ساپورت های تنگ و نازک تابستانی قدم به خیابان ها و مکان های عمومی مخصوصا در شهرهای بزرگی همچون تهران می گذارند. اما به راستی عواقب این اقدام برخی از خانم ها چیست؟!

آیا به آن فکر کرده اند؟ آیا بی حجابی را آزادی می دانند؟! برای مشاهده توضیحات بیشتر و تصاویر در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

چندی پیش رسانه ها خبری از تحلیل محتوای برنامه آکادمی از شبکه من و تو منتشر کردند؛ در این خبر آمده بود که در سری اول آکادمی در 14 سکانس متفاوت، سری دوم آکادمی در 17 سکانس و در سری سوم، در 72 سکانس متفاوت، خانم‌ها از شلوار ساپورت استفاده کردند! و گفتند این یعنی در 90 درصد سکانس‌های موجود این سری آکادمی از ساپورت استفاده شده است.

موردی که از دید رسانه ای کار ظریفانه و حرفه ای محسوب می شود و در تغییر ذائقه جامعه و ایجاد شیب ملایم ترویج بد پوششی موثر خواهد بود. البته این شبکه در جنگ نرم خود و شیب ملایم تغییر ذائقه مخاطب و تمایلات فرهنگی و رفتاری او تنها به این مورد بسنده نکرده این شبکه و شبکه های مشابه در ترویج نرم بد پوششی، اختلاط و روابط با نامحرم، لاابالی گری و خیانت و… برنامه های بسیاری را پیاده کرده اند و بخشی از ناهنجاری ها به وجود آمده در جامعه ناشی از عملکرد و وجود چنین شبکه هایی است که متاسفانه توانسته اند بر مخاطبان ایرانی تاثیر گذار باشند.

 در این میان شبکه من و تو با رویکرد خاص و جدید خود روند استحاله فرهنگی را به خوبی دنبال کرده است روندی که ما را یاد نظریه “قورباغه آب پز” می اندازد. حضور ارمیا در برنامه آکادمی نشان داد تا من و تو می خواهد جدا از سایر شبکه ها با شناخت عمیق فرهنگ ایرانی، زنان آن را دچار کج فرهنگی نماید و آنها را گام به گام به سمت فرهنگ غربی ببرد زنانی که حتی با پوشش برهنه هستند و حیا در میان آنان جایی ندارد. این شبکه به ویژه در ترویج ساپورت پوشی نقش ویژه ای داشته است یا به عبارت بهتر بیشترین نقش را داشته است.

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

ساپورت دیگر نیازی به تعریف ندارد پوششی که چند سالی است در اروپا و آمریکا رواج یافته و حال به مدد رسانه ها زنان ایرانی هم از آن استفاده می کنند. پوششی که برخی آن را اینگونه یاد می کنند” پروژه حذف شلوار از زیر مانتو” پروژه ای که قصد دارد تحریک غریزه جنسی را در جامعه افزایش دهد و از طریق آن آسیب هایی بعدی را به جامعه ، ارزش ها و خانواده وارد کند. ساپورت مکمل هایی هم در این طرح دارد، رواج مانتو های جلو باز هلالی شکل و بدون دکمه هر چه بهتر این منظور را ساپورت خواهد کرد!

این طرح ها در کنار فعالیت های رسانه ای ، تابستانی بد پوشش تر از قبل را خبر می دهد اما علی رغم این موج در جامعه، هنوز انفعال دستگاه های مربوطه را در این باره می بینیم.

ساپورت پوشان در جامعه در حال جولان هستند اما نهاد های فرهنگی با وجود قانون، و نهاد های مربوطه در زمینه مد و لباس منفعل نشسته اند و با وجود تصویب قانون در سال 85 و گذشت چند سال و ایجاد بنیاد ملی مد و لباس هنوز کاری در خور توجه و موثر صورت نگرفته است. در این 365 روز آنقدر که من و تو تلاش کرده است تا تابستانی پر ساپورت تر را برای جوانان و جامعه ایرانی به ارمغان بیاورد هیچ نهاد و سازمان فرهنگی و اجرایی نتوانسته هیچ محصول و فرهنگی را برای پوشش و مد های تابستانه جوانان عرضه کند.

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

ساپورت فیس بوک نیست !

ساپورت در بدنه جامعه ما بیش از هر چیز انسان را یاد فیس بوک می اندازد! در واقع بدنه فرهنگی جامعه همان رفتار را که با فیس بوک دارد با ساپورت می کند . یک دختر در صورت پوشیدن لباس های زننده فیلتر خواهد شد. راه حل ما در عرض این یکسال و سال های پیش در مقابل پدیده بد پوششی تنها گشت ارشاد بوده است . همانطور که ما سالهاست که در برابر ماهواره و شبکه های اجتماعی به جای رقابت سازنده در رویکرد اصلی به فیلتر اکتفا کرده ایم در مقابل بد پوششی هم بیشتر به گشت ارشاد روی آورده ایم تا فرهنگ سازی.

قانون و تبصره های ناخوانا !

قانون در کنار برخورد با زنان بد حجاب، بند هایی هم برای برخورد با فروشندگان البسه غیر شرعی دارد همچنین بند هایی برای حمایت از تولید داخلی اما ما بیش از آنکه روند سلبی با مجرمان این عرصه و ایجابی با دست اندرکاران عرصه پوشاک داشته باشیم به سراغ قشر مصرف کننده ای رفته ایم که در پشت رفتار مصرفی آنها عوامل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی زیادی پنهان اند که سود جویان نهایت استفاده را از این عوامل و سستی های انضباطی ظابطان می کنند.

کارگروه نمایشگاه ها

کارگروه مد و لباس هم هر سال با چند نمایشگاه ابراز وجود می کند و چند طرحی نمایش می دهد اما این طرح ها کجا ها و چقدر در سطح جامعه دیده می شوند؟ چه میزان طراح های ایرانی در این چرخه دخالت دارند؟ دروس دانشگاهی مرتبط و فارغ التحصیلان آن چه جایگاهی دارند؟ سوال هایی است که در پس این نمایشگاه ها مطرح هستند. آنچه که بیش از این نمایشگاه ها رونق دارند شوهای رو زمینی! مدل های غربی و مانور آنها در سطح جامعه است که البته فقدان پیوست فرهنگی – فرهنگ سازی رسانه ای – در ترویج مد های ایرانی اسلامی در این زمینه نیز به چشم می خورد.

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

مد کالای لوکس ضروری !

تب تندی در میان جوانان پیرامون مد وجود دارد. مد گرایی در میان جوانان امروزی به شکل حادی رواج دارد. فضای جامعه و صفحات رسانه های مجازی از جمله فیس بوک و اینستاگرام به خوبی گویای این مطلب است.

مد هایی که سوار بر سندروم خودنمایی موجود در قشر جوان مبتنی بر فعالیت های رسانه ای به ویژه شبکه های ماهواره ای بر تن فرهنگ این نسل نشسته است و در این میان هنوز خلا مد های داخلی که مطابق بیانات رهبری امری لازم و درونی به نظر می رسد، شدیدا احساس می شود.

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

من نگرانم !

چیزی از جمله “من نگران مسئله فرهنگ هستم” در بیانات رهبری نمی گذرد، باید دید این نگرانی چه موج و جریانی را پیرامون مسئله مد و لباس ملی به راه خواهد انداخت. مدیریت جهادی در اینباره نیازمند میانبر هایی در زمینه زیر ساخت، سخت افزار و نرم افزار های این مسئله می باشد و فرهنگ سازی ای که خلا آن شدیدا احساس می شود. جواب نگرانی رهبری برگزاری دو سه نمایشگاه و استقرار قدرتمند گشت های ارشاد نیست – که امری لازم نه کافی اند – بلکه جواب آن در حوزه حجاب و پوشش، ترویج فرهنگ حجاب و حیا و مد سازی پوشش ملی است.

شبکه من و تو در کنار همه پیام های خود می گوید امسال پر رنگ تر ساپورت بپوشید و منتظر پوشش های برهنه بعدی باشید اما نهادهای فرهنگی و رسانه های ما چه گفته اند، می گویند و خواهند گفت؟!!!؟…….

عکس های دختران و زنان ساپورت پوش در اماکن عمومی

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه