آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم
خانه » آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم

آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم

42K بازدید
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم

ترفند هایی برای پنهان کردن شکم از دید دیگران

آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم , آرشیو مقالات , پنهان کردن شکم , پنهان کردن شکم از دید دیگران , پنهان کردن شکم خود , ترفند , جالب و خواندنی , چه لباسی بپوشیم , رنگ لباس , رنگ مناسب افراد چاق , روش پنهان کردن شکم , روش مخفی کردن شکم , روش های پنهان کردن شکم , روش های مخفی کردن شکم , طریقه پنهان کردن شکم , گالری مدل لباس , لباس مناسب افراد چاق , لباس مناسب اندام چاق , لباس‌های سیاه رنگ , مخفی کردن شکم , مخفی کردن شکم از دید دیگران , مخفی کردن شکم خود , مدل لباس زنانه , مدل لباس مجلسی , مقالات زندگی

یکی از بزرگ ترین مشکلات خانم ها چربی اضافی شکم است . این مشکل وقتی قرار است مهمانی بروید بیشتر بروز می کند . در این مطلب ، ما به چند نکته و ترفند برای پنهان کردن شکم اشاره خواهیم کرد. در ادامه مطلب با فارسی مد همراه باشید …

آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته‌ اید که در جمع مجبور شده باشید شکم خود را پنهان کنید ؟ چرا که احساس کرده‌ اید لباس شما، شکم شما را چاق تر نشان می‌دهد؟ بهتر نیست که راحت باشید ؟ به چند نکته‌ ای که در پائین ذکر شده است توجه کنید تا ویژگی‌ های زیبای بدن خود را نمایان کنید و توجه دیگران به جای شکم خود، به آن ویژگی ها جلب کنید.

1. لباس‌ هایی که قسمت شکم آنها تنگ است نپوشید. همانطور که در ابتدا گفته شد، بهتر است توجه دیگران به قسمت‌ هایی از بدن شما که دارای تناسب است جلب شود و اگر شکم چاقی دارید باید توجه دیگران را از آن دور کنید، در نتیجه پوشیدن اینگونه لباس‌ ها، شکم شما را بیشتر نمایان می‌ کند.

2. از کمربند استفاده نکنید، چون آنها شکم شما را چاق تر می‌ کنند. به جای کمربند، گردنبند به گردنتان بیاندازید تا توجه را به خود جلب کند. همچنین پوشیدن پیراهن‌ هایی که در قسمت شانه و سینه دارای طرح باشند، پیشنهاد می شود.

3. لباسی بپوشید که در قسمت شکم دارای طرح هایی با پارچه است. حاشیه های چین دار نیز برای این کار گزینه بسیار مناسبی است.

4. لباس هایی با رنگ های تیره بپوشید. منظور از رنگ تیره، تنها رنگ مشکی نیست، بلکه از انواع دیگر رنگ‌ ها در طیف تیره رنگ می‌ توان استفاده کرد. اگر می‌ خواهید لباس‌ های طرح دار بپوشید، مشکلی نیست، اما رنگ آنها نباید براق و یا روشن باشد.

5. پیراهن‌ هایی که قد آنها تا پائین زانو است، بسیار مناسب هستند اما اگر این پیراهن ها در قسمت شکم دارای طرح‌ هایی با پارچه باشند، برای اندام شما بهتر است.

6. جوراب شلواری همراه با پیراهن های بلند که قسمت شکم آنها کمی گشاد است بپوشید.

7. جین فاق کوتاه نپوشید. شلوار جینی بپوشید که قسمت کمر آن تنگ است و شکم را جمع می‌کند.

8. هرگز لباس‌ هایی که در قسمت شکم دارای گره هستند و یا بندی دارند که در هنگام بستن گره آنها روی شکمتان می‌ افتد، نپوشید. این گره‌ ها باعث می‌ شوند شکم شما حتی تا چند برابر چاق‌ تر به نظر بیایند و توجه زیادی را به قسمت شکم شما جلب می‌کند.

9. پوشیدن کت بلند برای مخفی کردن شکمتان مناسب است، مخصوصا کت‌ هایی که دارای خطوط عمودی هستند. اینگونه لباس‌ ها هم اندام شما را کشیده‌ تر نشان می‌دهند و هم توجه دیگران را به شکم شما جلب نمی‌ کند.

10. یکی دیگر از راه‌ ها، استفاده از گن های لاغری است که با پوشیدن آنها در زیر لباستان، سایز شکم شما کم می‌ شود و می‌ توانید لباس مورد علاقه خود را روی آن بپوشید. این راه‌ ها برای پنهان کردن شکم شما مناسب هستند و در هنگام رفتن به مهمانی می‌ توانید از این ترفند های سریع استفاده کنید. اگرچه بهترین راه این است که به جای مخفی کردن شکم، با ورزش و رژیم غذایی مناسب و صرف زمان لازم، سایز خود را کم کنید. 

آشنایی با ترفند هایی برای پنهان کردن شکم , آرشیو مقالات , پنهان کردن شکم , پنهان کردن شکم از دید دیگران , پنهان کردن شکم خود , ترفند , جالب و خواندنی , چه لباسی بپوشیم , رنگ لباس , رنگ مناسب افراد چاق , روش پنهان کردن شکم , روش مخفی کردن شکم , روش های پنهان کردن شکم , روش های مخفی کردن شکم , طریقه پنهان کردن شکم , گالری مدل لباس , لباس مناسب افراد چاق , لباس مناسب اندام چاق , لباس‌های سیاه رنگ , مخفی کردن شکم , مخفی کردن شکم از دید دیگران , مخفی کردن شکم خود , مدل لباس زنانه , مدل لباس مجلسی , مقالات زندگی

نکات طلایی:

لباس هایی متناسب با سایز خود بخرید

لباس‌ های تنگ، تمام ایرادات اندام شما را نشان می‌ دهند و همینطور لباس‌ های گشاد نیز شما را پهن‌ تر و چاق‌ تر نشان می‌ دهند. تنها لباس‌ هایی که کاملا اندازه شما هستند، برای شما و اندام شما مناسب است و می‌ بایست در هنگام خرید لباس، در مغازه لباس‌ ها را به تن کنید تا مطمئن شوید که اندازه شما هستند. اگر روی لباس سایزی قید شده است که مناسب سایز شماست، دلیلی وجود ندارد که آن لباس قطعا اندازه شما است. سایز ها در لباس‌ های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. لباس‌ های تنگ، به بدن شما می‌ چسبند و تمام مشکلات اندام شما را نشان می‌دهند. اگر قصد دارید که لاغرتر به نظر بیایید، باید سعی کنید نواحی چاق بدن خود را بپوشانید، نه اینکه آنها را نمایش دهید. برعکس این مساله نیز صادق است؛ لباس‌ هایی که برای شما گشاد هستند، شما را از آنچه که هستید چاق‌ تر نشان می‌دهند، پس تنها لباس‌ های متناسب با سایز خودتان را بپوشید.

از لباس‌ های سیاه رنگ استفاده کنید

رنگ سیاه اندام شما را لاغرتر نشان می دهد. لباس‌ های سیاه رنگ بسیار زیبا هستند اما باید توجه داشته باشید که پوشیدن لباس سیاه، شما را شیک و زیبا نشان دهد نه اینکه باعث شود افسرده و ناراحت به نظر بیایید. اگر تصمیم دارید که سرتاسر سیاه بپوشید، حداقل یک رژ لب، کمربند، ساعت، کفش و …. رنگی بپوشید. از جین رنگ تیره استفاده کنید زیرا در مقایسه با رنگ روشن آن، شما را لاغرتر نشان می‌ دهد. درست است که رنگ تیره باعث لاغر نشان دادن شما می‌شود، اما فقط لباس‌ های تیره نخرید. برای شادی و نشاط خودتان، در کمد لباستان لباس‌ هایی با رنگ‌ های شاد داشته باشید تا در مواقع نیاز آنها را بپوشید. یک سیاست بسیار خوب در لباس پوشیدن این است که برای پوشاندن ایرادات اندام خود از رنگ سیاه استفاده کنید. اما برای جلب توجه و نشان دادن نواحی متناسب بدن خود، از رنگ‌ های شاد استفاده کنید. با این روش زیبایی شما بیشتر می‌شود.

کت بپوشید

پوشیدن کت یکی از راه‌ های ساده برای پوشاندن بازو های چاق و ناخوشایند شماست. حاشیه عمودی یقه کت، بدن شما را کشیده تر نشان می‌دهد. پوشیدن کت با دکمه های باز، تی شرت یقه هفت و جین تیره رنگ، ترکیبی بسیار مناسب برای لاغر نشان دادن اندام شماست.

از لباس‌ های تک رنگ استفاده کنید

پوشیدن لباس تک رنگ باعث می‌ شود که دیگران به جای توجه به قسمت‌ های مختلف اندام شما، بالا تا پائین را نگاه کنند. در نتیجه به جای سایز شما، توجه‌ شان به قد شما جلب خواهد شد ، در نتیجه سعی کنید از پیراهن‌ های بلند تک رنگ استفاده کنید.

لباس های یقه هفت بپوشید

تی‌ شرت ها، پلیور ها، ژاکت‌ ها و انواع دیگر لباس های یقه هفت، نگاه دیگران را از بالا به پائین متمرکز می‌ کند تا توجه‌ شان به عرض اندام شما نباشد. لباس‌ های یقه گرد نپوشید، چرا که باعث می‌ شوند شانه‌ های شما پهن به نظر بیایند و گزینه مناسبی برای لاغر نشان دادن شما نیستند به جای لباس‌ هایی با خطوط افقی، آنهایی را که دارای خطوط عمودی هستند بپوشید. از پوشیدن لباس‌ هایی که دارای خطوط افقی هستند اجتناب کنید. اینگونه لباس‌ ها اندام شما را پهن نشان می‌ دهند و گزینه مناسبی برای لاغر به نظر رسیدن نیستند. به جای آنها، از لباس‌ هایی با خطوط و یا طرح‌های عمودی استفاده‌ کنید. این لباس‌ ها توجه دیگران را به قد شما متمرکز می‌کند و اندام شما را کشیده‌ تر می‌کند و در نتیجه به شما کمک می‌ کنند تا لاغر به نظر بیایید از پوشیدن شلوار تنگ اجتناب کنید. شلوار های تنگ و چسبان که دارای پاچه های باریک و تنگ هستند، توجه دیگران را به باسن و ران شما جلب می‌کنند و ممکن است شما را چاق نشان دهند، به جای آنها از شلوار هایی با پاچه گشاد استفاده کنید، اینگونه شلوار ها شما را کشیده تر نشان می‌ دهد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه