راه های عاشق کردن مردان را بدانید !
خانه » راه های عاشق کردن مردان را بدانید !

راه های عاشق کردن مردان را بدانید !

50K بازدید
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
251

راه های عاشق کردن مردان را بدانید !

راهکار هایی برای عاشق کردن مردان

راه های عاشق کردن مردان را بدانید ! , اشتیاق به زنان , اشتیاق به شوهر , اشتیاق به مردان , اشتیاق به همسر , بازیگوش باشید , جذب مردان , راز جذب مردان , روابط زن و مردان , روابط زناشویی , زنان , سلیقه لباس پوشیدن , عاشق , عاشق کردن مردان , عشق زنان , عشق مردان , عطر , عطر وسوسه‌ کننده , قضاوت نکنید , لبخند , لبخند زدن , مردان , مقالات آموزشی , مقالات روانشناسی , مقالات زناشویی و ازدواج , مهربانی با دیگران , هوش هیجانی , راه های عاشق کردن مردان , راز های عاشق کردن مردان , روش عاشق کردن مردان , دختران جذاب , عاشق کردن

شاید همه ما به این موضوع اندیشیده باشیم که چرا بعضی دخترها بیشتر از سایرین مردان را جذب می‌ کنند؟

زیبایی بدون شک مهم است، اما همه‌ چیز نیست. دختری که خیلی خوش سیما نیست باز هم می‌ تواند در بین مردان شیفتگان زیادی داشته‌ باشد. راز جذب و عاشق کردن مردان  ، زیبا بودن نیست، چون قطعا مستلزم چیزهای بیشتری است.

راهکار های عاشق کردن مردان که در ادامه آمده‌ است باعث می‌ شود یک خانم در نگاه مردان دلپسند باشد. با فارسی مد  همراه باشید…

۱. سلیقه‌ ی لباس پوشیدنتان

مردها عاشق خانم‌ هایی هستند که تمیز و مرتب هستند، پس از این موضوع نهایت استفاده را بکنید. اغلب دخترها سردرگم می‌ شوند که برای قرارشان چه لباسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند.

هر وقت با او هستید چیزی بپوشید که زیبا و چشم‌ نواز باشد و با پوشیدن آن فوق‌ العاده شوید. دختری که در لباس پوشیدن خوش‌ سلیقه باشد می‌ داند چگونه زیبا و در عین حال عادی به نظر برسد. این باور رایج که کسی که عاشقت باشد تو را قضاوت نمی‌ کند ، همیشه درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لباس بپوشد، احساس نا امیدی نمی‌ کنید؟

۲. عطری وسوسه‌ کننده

وقتی با یک آغوش از او خداحافظی می‌ کنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق‌ العاده‌ای داشته‌ باشد. عطر را به مچ دست‌ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی استخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار است.

می‌ توانید در مناسبت‌ های مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنید. عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدامیک برایتان بهترین نتیجه را دارد. خوشبختانه مجبور نیستید برای خریدنشان از خانه بیرون بروید. با وجود چند فروشگاه الکترونیکی عطر، می‌ توانید به‌صورت آنلاین عطرهای فوق‌ العاده‌ای بخرید.

راه های عاشق کردن مردان را بدانید !

۳. هوش هیجانی بالا

به عنوان یک دختر، اغلب از شما انتظار می‌ رود هیجان‌ های عمیقی داشته‌ باشید. اما معنیش به هیچ وجه این نیست که هر وقت داستان غم‌ انگیزی شنیدید چشم‌ هایتان را پر از اشک کنید.

یک خانم با هوش هیجانی بالا ( که به آن ای‌کیو هم گفته می‌ شود ) می‌ تواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق کند و برایش الهام‌ بخش باشد. این خانم به جای اینکه داستان‌ های غم‌ انگیز غیر ضروری خلق کند، در زمان مناسب جملات مناسبی می‌ گوید.

۴. زیاد لبخند بزنید ( البته نه غیر ضروری )

مردها دیوانه‌ ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان باید واقعی و شیرین باشد. در غیر این‌ صورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیر عادی هستید. همچنین، وقتی با او هستید، تمام توجه‌ تان را به او بدهید و به جوک‌ هایش بخندید. نشان بدهید از بودن با او خوشحال هستید. او بقیه‌ ی کارها را انجام می‌ دهد.

۵. با او بحث کنید و کم نیاورید

یک دختر جذاب کم‌ عقل فقط چند ساعت جالب است. بیشتر مردها دختری را می‌ خواهند که از امور جهان آگاهی داشته‌ باشد و با آنها منطقی بحث کند. مردان واقعی عاشق این هستند که به آنها نشان دهید آی‌ کیوی بالایی دارید.

۶. بازیگوش باشید

یک دختر بازیگوش به آسانی می‌ تواند یک مرد را به شور و هیجان بیاورد. خیلی نزدیک به او نشستن می‌ تواند گاهی به سود شما باشد. یاد بگیرید چگونه یک مرد را به شیوه‌ ای نه‌ چندان آشکار دست بیندازید. نوازش‌ های غیرجنسی این پیام را می‌ فرستند : “ من عاشق با تو بودن هستم و دوستت دارم. ”

۷. قضاوت نکنید

اگر چیزی را درمورد فرد محبوبتان دوست ندارید، می‌ توانید نظرتان را صادقانه با او درمیان بگذارید. در عین حال، به خاطر آن موضوع به او اهانت نکنید و آن را تبدیل به یک مشکل نکنید. داشتن نظر و عقیده خوب است اما بی‌ ادب و منفی‌ باف بودن پسندیده نیست.

۸. نشان ندهید تمام توجه‌ تان فقط مال او است

حتی اگر او را خیلی می‌ خواهید، بگذارید برای شما سخت تلاش کند. بیش از حد سعی نکنید مردتان را خشنود کنید، چون در اینصورت شما را مسلما برای خودش می‌ داند. با او وقت بگذرانید و قبل از اینکه به او ابراز عشق کنید مطمئن شوید او هم دارد به شما علاقه‌ مند می‌ شود. این‌که بدانید چگونه توجه یک مرد را به خودتان جلب کنید بطور شگفت‌ انگیزی به نفعتان خواهد بود.

۹. باید به چیزی خیلی اشتیاق داشته‌ باشید

داشتن یک سرگرمی و اشتیاق زیاد به آن ، مردها را تحت تاثیر قرار می‌ دهد. دخترانی که سرگرمی‌ هایی مانند موج‌ سواری، گلف، و رانندگی دارند واقعا مردان را دیوانه‌ ی خودشان می‌ کنند. آن باور رایج که “ مردها سرگرمی‌ ها را ایجاد می‌ کنند، زنان روابط را ایجاد می‌ کنند ” دیگر درست نیست.

۱۰. با دیگران مهربان باشید

نیازی به گفتن نیست که این خیلی مهم است. با همه مودبانه صحبت کنید و با دیگران گرم و صمیمی باشید. این نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مردتان، بلکه به خاطر بشریت مهم است.

این ۱۰ راه کار برای عاشق کردن مردان ، قطعا مرد محبوبتان را وادار می‌ کند شما را بیشتر جدی بگیرد و ممکن است حتی عاشقتان شود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه