عکس های نکیسا زیباترین دختر گل فروش تهرانی
خانه » عکس های نکیسا زیباترین دختر گل فروش تهرانی

عکس های نکیسا زیباترین دختر گل فروش تهرانی

79K بازدید
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
Admin
0 دیدگاه
45

عکس های نکیسا زیباترین دختر گل فروش تهرانی

تصاویری از نکسیا دختر زیبای گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکیسا بی‌ شک دختری است زیبا و دوست داشتنی. اگر چند دقیقه کنار او بایستید متوجه می‌ شوید که مثل یک فروشگاه قدیمی‌ در بازار تجریش، مشتریان ثابت دارد. جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با فارسی مد همراه باشید …

می‌ گویند حوالی بعد از ظهر پیدایش می‌ شود. از مغازه‌ داری سراغش را می‌ گیرم و مشخصات نکیسا را می‌ دهم. او را نمی‌ شناسد، بعد با تعجب از من می‌ پرسد: طلبکاری ازش؟! به سمت زیر پل تجریش می‌ روم. این اطراف انگار بهتر نکیسای خوش‌ رو را می‌ شناسند. فروشنده‌ ای در پاسخ به سوالم می‌ گوید: همان دختر مودب گلفروش را می‌ گویی؟ آنقدر خیابان را بالا و پایین می‌ کنم تا بالاخره زیر پل عابر پیاده تجریش پیدایش می‌ کنم.

نکسیا دختر زیبای گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی , تصاویر دختر گل فروش تهرانی , دختر , دختر ایرانی , دختر تهرانی , دختر تهرانی گل فروش , دختر گل فروش , دختر گل فروش تهرانی , زیباترین , عکس , عکس دختر , عکس دختر گل فروش , عکس های داغ روز , عکس های دختران , عکس های نکیسا , عکس های نکیسا دختر گل فروش , عکسهای دختر گل فروش تهرانی , عکسهای نکیسا , فارسی مد , گل , گل فروش , نکیسا دختر گل فروش , نکیسا دختر گل فروش تهرانی , نکیسا زیباترین دختر گل فروش

ظاهرش آنقدر با دیگر دستفروش‌ ها متفاوت است که با‌‌ همان نگاه اول هم قابل شناسایی است. جلو می‌ روم و خودم را معرفی می‌ کنم. می‌ خندد و می‌ گوید یعنی آنقدر معروف شده‌ ام؟ آنقدر کارش را یاد گرفته که از من کارت خبرنگاری هم می‌ خواهد. در‌‌ همان دقایق اول چند مشتری را راه می‌ اندازد. بعد به پیشنهاد خودش کمی‌ بالا‌تر از پل تجریش روی نیمکتی می‌ نشینیم تا راحت‌ تر صحبت کنیم.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

از بچگی عاشق شهرت بوده

البته باز هم دور و برمان پر از مشتری و افراد کنجکاوی است که گوشی به دست در حال عکاسی از نکیسا هستند. بعضی از خانم‌ های مسن‌ تر حتی در آغوش می‌ گیرندش و می‌ گویند عکس‌ او را در شبکه‌ های اجتماعی دیده‌ اند. دوست دارد بازیگر شود. از بچگی عاشق شهرت بوده و حالا در گل‌ فروشی سبک و سیاقی را انتخاب کرده که منجر به شهرتش شده است.

چهره‌ اش دوست‌ داشتنی است. می‌ گوید عاشق پرنسس‌ ها ست. می‌ خندد و می‌ گوید تکه‌ کلامش هم به مشتری‌ ها پرنسس است! به آنها می‌ گوید با زدن این سربند به پیشانی‌ شان شبیه پرنسس‌ ها می‌ شوند. می‌ گوید دوست دارم آنقدر پول داشته باشم که بتوانم به هر کسی که ندارد کمک کنم. اگر در حوالی میدان قدس تا سر پل تجریش بودید و صدای خنده‌ های بلند دختری را شنیدید با خیال راحت سرتان را برگردانید، چرا که حتما آن خنده‌ ها متعلق به دختر گل‌ فروش زیر پل تجریش است.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

یک فروشنده کار کشته

شاید تا همین چند ماه پیش کسی فکرش را هم نمی‌ کرد که دختر گل‌ فروش به قدری معروف شود که همه او را در خیابان با دست به هم نشان دهند و به همدیگر بگویند همانی است که عکس‌ هایش را در اینترنت دیده‌ ایم! او یک دختر گل‌ فروش معمولی نیست. او در میان مشتری‌ هایش بسیار محبوب است، محبوبیتی که در چند دقیقه تماشا کردنش دست‌ تان می‌ آید. نکیسا بی‌شک دختری است زیبا، مهربان و به‌ غایت دوست داشتنی. اگر تنها و تنها چند دقیقه کنار او بایستید متوجه می‌ شوید که مثل صاحب یک فروشگاه قدیمی‌ در بازار تجریش، مشتریان ثابت دارد. او با همه گل‌ فروش‌ های پشت چهار راه‌ ها فرق دارد، او ذاتا یک فروشنده است. دختر با هوشی که اصول فروش موفق را به خوبی یاد گرفته و در تجارت کوچکش به کار می‌ برد.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

او را پرنسس صدا کنید

نکیسا دختری است ۲۶ ساله با مدرک ریاضی محض ؛ رشته‌ای که چندان هم دوستش ندارد، اما در دوره‌ ای از طریق تدریس ریاضی امرار معاش می‌ کرده. او حتی در چند تئاتر هم بازی کرده و عاشق بازیگری است. دوست دارد او را پرنسس صدا کنید. شاید نکیسا را حوالی تجریش دیده باشید؛

او گل‌ رز را به زیبایی گل‌ هایی طبیعی درست می‌ کند و می‌ فروشد. از همین گل‌ها هم کارش را شروع کرده، البته این روزها کارش را توسعه داده و تل‌ هم می‌ فروشد؛ تل‌ هایی که به‌ عنوان گردنبند و دستبند هم قابل استفاده هستند. حتی آلبومی‌ هم از تل‌ هایش دارد و به مشتری‌ ها نشان می‌ دهد تا از میان آنها‌ انتخاب کنند. نکیسا دختر گل‌ فروشی است که بی‌شک رویاهای بزرگی در سر دارد.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

دوست ندارم برای کسی کار کنم

محدودیت برای من سم است. من عاشق خلاقیتم. عاشق آزادی‌ ام. حتی اگر چندین برابر از درآمد حال حاضرم را هم به من پیشنهاد بدهند، نمی‌ روم. دوست ندارم یک جا پشت یک میز بنشینم و اصطلاحا کارمند شوم. اتفاقا چند روز پیش هم یک پیشنهاد کار داشتم. به من گفتند اگر در یک شرکت بازرگانی‌ مشغول به کار شوم دو برابر بیشتر از درآمد گل‌ فروشی حقوق می‌ گیرم، اما من به آنها گفتم دوست ندارم برای کسی کار کنم.

همیشه بزرگ فکر می‌ کنم

از کودکی خیلی رویا‌ پرداز بودم. همیشه دوست داشتم روزی عکسم روی جلد مجله‌ ها باشد. دوست داشتم به‌ عنوان یک بازیگر مشهور مطرح شوم. حتی از کودکی در ذهنم این تصویر را می‌ دیدم که وقتی روی سن می‌ روم و در حال اشک ریختن هستم، هدیه‌ ام را دریافت می‌ کنم. حتی به اسکار هم فکر کرده‌ ام. یعنی اگر بپرسی دوست دارم ۱۰ سال آینده کجا باشم، می‌ گویم آرزویم این است که در یک فیلم معتبر بازی کنم. بازیگری در تئا‌تر به من کمک کرد تا روی فن بیانم کار کنم. همین هم باعث شد بتوانم ریاضی تدریس کنم.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

مبارکت باشد پرنسس!

نکیسا چنگ زن ناصرخسرو بوده. از دوره راهنمایی همه من را با این اسم می‌ شناسند. خودم هم گیتار می‌ زنم. شخصیت نکیسا همیشه برایم جالب بوده. از اینکه به من می‌ گویند نکیسا، دختر گل‌ فروش خوشم می‌ آید. البته خودم را در رویا‌ هایم پرنسس می‌ بینم. خودم وقتی سربند‌ ها را روی سرم می‌ گذارم یاد پرنسس‌ ها می‌ افتم. بچه‌ها هم وقتی از تل‌ هایم می‌ خرند به آنها می‌ گویم مبارکت باشد پرنسس.

به خاطر تشویق مشتری‌ هایم در این کار ماندم

بخشی از گل‌ها را آماده می‌ خرم و باقی‌ اش را خودم درست می‌ کنم. سربند‌ ها فروشش بیشتر از گل‌ هاست، اما به خاطر اینکه از اول با فروش این گل‌ های شاخه‌ ای شروع کردم، دوست دارم همچنان این گل‌ های شاخه‌ ای رز را هم برای فروش بیاورم. مثل بچه‌ هایم هستند. همه مرا با این گل رزهایی که خودم هم عاشق‌ شان هستم شناختند. دوست دارم کارم را توسعه دهم. خیلی از مشتری‌ هایم از‌‌ همان روزهای اول بسیار تشویقم می‌ کردند. تازگی‌ ها خواهرم از شمال برای کمک به من به تهران آمده. ما بعد از مدت‌ها یک کارگاه در شمال زده‌ایم.

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

نکسیا دختر گل فروش تهرانی

رنگ زندگی‌ ام صورتی خوش‌ رنگ است

گل‌هایم را با ‌‌نهایت دقت درست می‌ کنم، البته بعضی‌ ها فکر می‌ کنند گل‌ هایم طبیعی هستند. سربند‌ ها یا‌‌ همان تل‌ هایم را هم داخل پاکتی که رویش روبان زده‌ام تقدیم مردم می‌ کنم. من خاطره‌ های خوب زیادی در این یک سال و اندی دارم. روز اول را هیچ‌ وقت فراموش نمی‌ کنم. نخستین روزی که برای فروش گل به خیابان آمدم یک خانم مسن، اگر اشتباه نکنم به نام شیوا جان به من گفتند شغلت فوق‌ العاده زیباست. همین یک جمله کلی حالم را خوب کرد. خیلی‌ ها به من کمک کردند. حمید اعجازی کسی است که بسیار از من حمایت کرد. الان احساس می‌ کنم رنگ زندگی‌ ام یک صورتی خوش‌ رنگ است.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویر جالب و زیبا که با دیدن آنها شگفت زده خواهید شد
تصاویری جالب از ویلای چند میلیون دلاری ریحانا!
تصاویری جالب از زن و شوهری که حرکات تارزان انجام دادند!
عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری دوم
عکس ها و تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 – سری اول
آموزش ساخت انواع موشک های کاغذی جدید + عکس
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
عکس ها و سلفی های جالب گربه ای آموزش دیده را ببینید
عجیب ترین و چندش آورترین رستوران جهان + عکس
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

دانلود بیانیه گام دوم انقلاب