هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر
خانه » هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

29K بازدید
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
Admin
0 دیدگاه
241

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

با هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی آشنا شوید

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی + تصاویر , GEM , GEM TV , ارزشهای انسانی , ارزشهای دینی , ارزشهای دینی و انسانی , بهارک صالح نیا , پردیس افکاری , چکامه چمن ماه , رابعه اسکویی , رامسین کبریتی , سریال های ترکی , شبکه های GEM , شبکه های جم , شبکه های ضد انقلاب , شرف , شهدا , شهیدان , صدف طاهریان , عزت , عزت و شرف ملت , غیرتمندان , مانی کسرائیان , ماهواره , ملت , میهن فروشان , هرمز سیرتی , هنرمندان بی غیرت , هنرمندان بی هنر , هنرمندان خودباخته , هنرمندان غیر واقعی , هنرمندان غیرواقعی , هنرمندان واقعی , هنرمندان وطن فروش , هنرمندنماها , وطن فروشان

به گزارش فارسی مد و به نقل از جام نیوز ، یکی از چهره های جوان هنرمند کشورمان نوشت: این روزها اخباری مبنی بر فرار برخی چهره های به ظاهر هنرمند در سایتها پیچیده است که به خاطر به هرقیمتی دیده شدن و رسیدن به مادیات و شهرت بیشتر پا روی ارزشهای دینی و انسانی و ملی خود گذاشتند تا برای خودشان نان روغنی تری را مهیا کنند. در ادامه با ما همراه شوید …

با هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی آشنا شوید

راستی وقتی این اخبار را شنیدم به خودم گفتم: آیا وقت آن نرسیده که به خود بیاییم و ملاک دوست داشتن و نداشتن را چیزی قرار دهیم که همیشه ماندگار خواهد بود. آری تا حالا خیلی اشتباه کردم چرا که کسانی را دوست می داشتم که از شهرت بیشتری بر خوردار بود، یا خوش سیما تر بود و یا بیشتر نامش روی زبانها بود. بدون اینکه فکر کنم صرف شهرت و جمال، ملاکی برای ابراز عشق و علاقه و دوست داشتن حقیقی نخواهد بود.

وقتی شنیدم برخی عنوان کردند که به خاطر پول، کشورشان را فروختند و به شبکه های بیگانه پیوستند تا بیشتر خودی نشان دهند، تازه متوجه شدم که این نوع افراد چه قدر بی هنر بودند و ما به آنها هنرمند می گفتیم. تازه فهمیدم که هنرمندان واقعی کسانی بودند که به خاطر از دست ندادن یک وجب از خاک میهنشان از مال و جان خودشان گذشتند.

آری چه جفایی که بر واژه هنر نکردیم… آری چه اشتباهاتی در نامیدن هنرمند که نکردیم. آیا این خطا نیست، به کسی بگوییم هنرمند که میهنش را به پول می فروشد؟ آیا این خطا نیست، کسی را هنرمند بدانیم که با خوبی ها و ارزشهای دینی و انسانی غیر مانوس است؟ آیا این خطانیست، کسانی را که برای حفظ عزت و شرف ملت کشورشان، سختی ها را تحمل کردند تا جایی که از پدر و مادر، از فرزند و همسر، از دنیا و لذت های آن جدا شدند و جانشان را فدا کردند، هنرمند ننامیم؟

آری هنر یعنی سوختن برای ساخته شدن دیگران

الان با تمام افتخار می خواهم نمونه ای از هنرمندان واقعی کشورم را معرفی کنم تا عکسشان برای همیشه در قاب سینه ها جای بگیرد.

هنرمندان واقعی

هنرمندان واقعی

منبع : جام نیوز

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

این ذکر برای آمرزش گناهان و درمان بیماری ها مفید است
کمترین و بیشترین میزان قند موجود در میوه ها را بشناسید
با تعاملات مثبت در زندگی زوج های موفق آشنا شوید
روش های صحیح برخورد والدین با کودک پرخاشگر چیست؟
چند واقعیت تلخ درباره مضرات مصرف چای کیسه ای
با 28 خاصیت داروئی شگفت انگیز پیاز آشنا شوید
آموزش روش تهیه سالاد ذرت و کاهو
آموزش طرز تهیه ژله آسمانی (ابری)
مبتلایان به دیابت این دانه آجیل را نخورید!
راهکار های علاقمند کردن فرزندان به نماز
انواع فتق در زنان و راه های درمان آن را بشناسید
بهترین راه برای کم کردن چربی‌ های اضافی دور شکم چیست؟
عادات غذایی که منجر به تناسب اندام مردم هند و ژاپن شده اند
با گیاهان و ادویه های رقیق کننده خون آشنا شوید
زردی نوزادان و توصیه هایی برای والدین که باید به آن توجه کنند

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه