هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر
خانه » هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

31K بازدید
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
Admin
0 دیدگاه
241

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی را بشناسید + تصاویر

با هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی آشنا شوید

هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی + تصاویر , GEM , GEM TV , ارزشهای انسانی , ارزشهای دینی , ارزشهای دینی و انسانی , بهارک صالح نیا , پردیس افکاری , چکامه چمن ماه , رابعه اسکویی , رامسین کبریتی , سریال های ترکی , شبکه های GEM , شبکه های جم , شبکه های ضد انقلاب , شرف , شهدا , شهیدان , صدف طاهریان , عزت , عزت و شرف ملت , غیرتمندان , مانی کسرائیان , ماهواره , ملت , میهن فروشان , هرمز سیرتی , هنرمندان بی غیرت , هنرمندان بی هنر , هنرمندان خودباخته , هنرمندان غیر واقعی , هنرمندان غیرواقعی , هنرمندان واقعی , هنرمندان وطن فروش , هنرمندنماها , وطن فروشان

به گزارش فارسی مد و به نقل از جام نیوز ، یکی از چهره های جوان هنرمند کشورمان نوشت: این روزها اخباری مبنی بر فرار برخی چهره های به ظاهر هنرمند در سایتها پیچیده است که به خاطر به هرقیمتی دیده شدن و رسیدن به مادیات و شهرت بیشتر پا روی ارزشهای دینی و انسانی و ملی خود گذاشتند تا برای خودشان نان روغنی تری را مهیا کنند. در ادامه با ما همراه شوید …

با هنرمندان واقعی و هنرمندان غیر واقعی آشنا شوید

راستی وقتی این اخبار را شنیدم به خودم گفتم: آیا وقت آن نرسیده که به خود بیاییم و ملاک دوست داشتن و نداشتن را چیزی قرار دهیم که همیشه ماندگار خواهد بود. آری تا حالا خیلی اشتباه کردم چرا که کسانی را دوست می داشتم که از شهرت بیشتری بر خوردار بود، یا خوش سیما تر بود و یا بیشتر نامش روی زبانها بود. بدون اینکه فکر کنم صرف شهرت و جمال، ملاکی برای ابراز عشق و علاقه و دوست داشتن حقیقی نخواهد بود.

وقتی شنیدم برخی عنوان کردند که به خاطر پول، کشورشان را فروختند و به شبکه های بیگانه پیوستند تا بیشتر خودی نشان دهند، تازه متوجه شدم که این نوع افراد چه قدر بی هنر بودند و ما به آنها هنرمند می گفتیم. تازه فهمیدم که هنرمندان واقعی کسانی بودند که به خاطر از دست ندادن یک وجب از خاک میهنشان از مال و جان خودشان گذشتند.

آری چه جفایی که بر واژه هنر نکردیم… آری چه اشتباهاتی در نامیدن هنرمند که نکردیم. آیا این خطا نیست، به کسی بگوییم هنرمند که میهنش را به پول می فروشد؟ آیا این خطا نیست، کسی را هنرمند بدانیم که با خوبی ها و ارزشهای دینی و انسانی غیر مانوس است؟ آیا این خطانیست، کسانی را که برای حفظ عزت و شرف ملت کشورشان، سختی ها را تحمل کردند تا جایی که از پدر و مادر، از فرزند و همسر، از دنیا و لذت های آن جدا شدند و جانشان را فدا کردند، هنرمند ننامیم؟

آری هنر یعنی سوختن برای ساخته شدن دیگران

الان با تمام افتخار می خواهم نمونه ای از هنرمندان واقعی کشورم را معرفی کنم تا عکسشان برای همیشه در قاب سینه ها جای بگیرد.

هنرمندان واقعی

هنرمندان واقعی

منبع : جام نیوز

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه