آشنایی با اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو
خانه » آشنایی با اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو

آشنایی با اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو

35K بازدید
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

آشنایی با اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو

اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو

آشنایی با اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو , آرشیو مقالات , اصلاح ابرو , برداشتن ابرو , تمیزکردن ابرو , مقالات آرایش و زیبایی , نکات آرایشی و زیبایی , آرایش ابرو , قوس ابرو , جفت کردن ابرو , قرینه کردن ابرو , شابلون ابرو , استفاده از شابلون ابرو , برداشتن ابرو در عادت ماهیانه , رنگ ابرو , برداشتن بالای ابرو , اصلاح کردن ابرو , طول ابرو , اندازه ابرو , زمان برداشتن ابرو , abroo , bardashtan abroo , eslah kardan abroo

در این مقاله تعدادی از اشتباهات رایج و معمولی را که اکثر خانم ها نا آگاهانه هنگام برداشتن ابروها انجام میدهند بررسی می کنیم و سپس رهنمود هایی برای هر چه سریع تر و صحیح تر انجام دادن این کار ارائه می دهیم . در ادامه مطلب با فارسی مد همراه باشید …


۱- فکر می کنید ابرو هایتان باید دقیقا قرینه باشند

همه متخصص ها این شعار را تکرار می‌ کنند : ابروها خواهر هستند، نه دو قلو. آنها درست می‌ گویند. سعی نکنید آنها را دقیقا مطابق یکدیگر کنید زیرا در نهایت ابرو هایی باریک و نازک خواهید داشت.


۲- هر روز ابرو هایتان را بر می‌ دارید

متخصصان در مرکز بلینک بروبار در مورد زمان برداشتن ابرو می‌ گویند : باید بگذارید ابرو هایتان تا آخرین حد ظرفیت خود رشد کنند و سپس نزد یک متخصص بروید تا برای شما ابرویی با شکل پهن تر در نظر بگیرد به طوری که در خانه هم بتوانید آن‌ را حفظ و مراقبت کنید.


۳- ابرو هایتان را قبل از حمام بر می‌ دارید

همیشه بعد از حمام آب گرم ابرو هایتان را بردارید. ( گرما + رطوبت = راحت‌ تر جدا شدن موها )


۴- اشتباه کردن درباره طول ابرو

از راهنمایی ما استفاده کنید تا طول درست را به دست آورید : بگذارید دو ردیف اضافه از مو زیر ابرو هایتان رشد کند. سپس از یک مداد برای اندازه گیری جایی که ابرو باید شروع شود ( پل بینی ) و جایی که باید تمام شود، استفاده کنید. ( مداد را از پل بینی تا انتهای ابرویتان قرار دهید ) 


۵- اشتباه کردن درباره مکان قوس ابرو

اگر مکان قوس ابرویتان را اشتباه انتخاب کنید، می‌ تواند به طور جدی ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای پیدا کردن اینکه قوس ابرویتان باید کجا باشد، مداد را از روی پل بینیتان تا عنبیه چشمتان قرار دهید.


۶- برداشتن بالای ابرو

شاواتا ، متخصص ابرو ها می‌ گوید : وقتی می خواهید ابرو هایتان را در خانه مرتب کنید، تنها زیر ابرو و قوس آن‌ را مرتب کنید و هرگز بالای آن‌ را برندارید.


۷- هنگام برداشت ابرو هایتان بیش از حد به آینه نزدیک می‌ شوید

اگر به هنگام برداشتن ابرو هایتان زیادی به آینه نزدیک بشوید، در عوض اینکه کل شکل ابرو هایتان نگاه کنید، به تک تک موها توجه می‌ کنید. این کار می‌ تواند برای شما یک ابروی نازک و ناهموار به دنبال داشته بشید. در عوض از یک آینه‌ ی بزرگ استفاده کنید و هر ازگاهی چند قدم به عقب بروید تا بتوانید کل صورتتان را بینید ، نه فقط ابرو هایتان.


۸- از شابلون ابرو استفاده می‌ کنید

بلینک بروبار می گوید : ” تبلیغات درباره‌ ی این شابلون‌ ها را باور نکنید، این شابلون ها برای شما ابرو هایی مصنوعی درست می‌ کنند که لزوما مناسب شکل صورت شما نیست. ” در عوض به یک متخصص مراجعه کنید تا شکل ایده آلی مناسب با فرم صورتتان برایتان طراحی کند که بتوانید در خانه هم آن ها را مرتب کنید.


۹- ابرو هایتان را در دوران عادت ماهانه‌ تان وکس می کنید، بر می‌ دارید و یا بند می‌ اندازید

در این موقع از ماه آستانه‌ ی تحمل دردتان می‌ تواند کاهش پیدا کند. به خودتان درد و ناراحتی کمتری بدهید و تا هفته‌ ی بعد صبر کنید.


۱۰- رنگ اشتباهی انتخاب می‌ کنید

چه ابرو هایتان را رنگ کرده باشید و چه برای رنگ آنها از لوازم آرایشی استفاده می‌ کنید، از این قانون استفاده کنید : اگر پوستتان روشن است، از رنگی تیره‌ تر از رنگ موهایتان استفاده کنید. اگر تیره هستید، همان رنگ و یا رنگی روشن‌ تر از موهایتان استفاده کنید. مهم نیست چه تناژ پوستی دارید، هرگز از مشکی استفاده نکنید.


۱۱- ابرو هایتان را بیش از حد آرایش می‌ کنید

همیشه کمتر، بهتر است. آرایشگر پت مک گرت می گوید:  اگر ابرو های کم پشتی دارید از یک مداد بسیار تیز استفاده کنید و میان ابرو هایتان را به صورت بسیار محو، پر کنید. شاواتا این حرف را تأیید می کند : ابرو ها روی صورت ما نیستند تا کاملا تکمیل شوند. نباید آنها را کنار بگذارید اما باید بدون زحمت و آرایش زیادی صورتتان را تحت تأثیر قرار دهند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه